Як зробити природні дезінфікуючий будинку

Я не шанувальник комерційних рук дезінфікуючих. Це може здатися дивним, але я не використовую антибактеріальне мило або сильні очисники будинку, тому що я насправді вважаю, маючи трохи бактерій навколо добре. Я радий, що я почав робити свої власні продукти особистої гігієни років тому, тим більше, що FDA виніс рішення в 2016 році, що виробники повинні припинити використовувати триклозан, загальний інгредієнт в антибактеріального мила і дезінфікуючих в той час, через його здатності порушувати гормони і внесок до зростання резистентних штамів бактерій. Тільки йде, щоб показати, що це платить, щоб прочитати дослідження!

Чому Опустіть дезінфікуючий?

Мій будинок не лікарня (завдяки в цілому сильної імунної системи), тому я беру м’який підхід і зробити це домашнє дезінфікуючий засіб для рук використовувати тільки тоді, коли ми не можемо мити руки або стурбовані впливом насправді погані бактерії. Я можу бачити звернення вбити 99,9% мікробів, коли у вас є сім’я маленьких дітей, і хвороба для одного, як правило, означає, що хвороба для всіх. Проте, корисно зрозуміти деякі причини, чому антибактеріальний ярлик вискакує на всіх видах мила, серветки, а також засоби для чищення не можуть бути рішенням, здається, буде.

 • Причина № 1: Використання дезинфікуючого засобу для рук , щоб тримати грип геть? Це не спрацює! Антибактеріальні мила вбивають бактерії , але не віруси. Дезінфікуючі засоби для рук і мила не роблять річ для вірусів багато людей використовують їх , щоб запобігти.
 • Причина № 2: Це може бути вірно , що антибактеріальні продукти вбивають 99,9% мікробів, але 0,1% є потенційно небезпечним (так як він може протистояти антибактеріальних агентів). Цей невеликий відсоток , який виживає потім породи і переходить на його стійкість до антибіотиків своєму потомству, створюючи лінії суперошібок , які чинять опір застосування антибіотиків. Це може бути одним з факторів різкого зростання штамів , як MRSA.
 • Причина № 3: триклозан, хімічна в більшості антибактеріального мила , як було показано , щоб взаємодіяти з хлором у воді , з утворенням хлороформу газу. Крім того, було показано, що гормон руйнівник, особливо у дітей. Я радий , що це було припинено з багатьох продуктів, але я скептично вирішує цю проблему.
 • Причина № 4: Деякі дані показують , що діти , які ростуть в занадто стерильних умовах мають більш високий рівень алергії і астми , ніж діти , які не використовують антибактеріальні продукти , як багато. Вплив різних видів бактерій, особливо на початку життя, допомагає дітям імунної системи на розвиток.

Дайте бактеріям Little Respect

Моя стратегія, коли мова йде про збереження неприємних бактерій в страху, щоб переконатися, що мої діти імунної система сильна, подаючи їм реальний харчовий раціон з великою кількістю ферментованих овочів і напоїв (хороші бактерії) і обмеженням цукру. Ми також пріоритети хорошого старомодне часу гри на вулиці, де вони можуть отримати вітамін D від сонця і здорових бактерій з мікробіома грунту. Я використовую ручної бар мило або домашнє спінювання мила для рук для всіх наших потреб миття рук, і ми зробили це через один сезон грипу без будь-яких випадків грипу. Збіг? Може бути, але я не бачу необхідності використовувати агресивні хімікати, щоб дезінфікувати мій будинок щодня.

Переваги природної дезінфікуючий (з ефірними маслами)

Ми не використовуємо навіть наше природне дезінфікуючий засіб для рук дуже часто і вибрати для простого миття рук щоразу, коли це можливо. Я тримати пляшечку домашнього дезінфікуючий засіб для рук на раковині, щоб забезпечити безпеку після обробки м’яса або зміни пелюшок і т.д. Крім того, смердючий до високих небес, комерційні дезінфікуючі часто містять сушильний спирт, який є занадто сильним для дітей, щоб використовувати в будь-якому випадку. Хороша річ про те, щоб мій власний, я можу зробити більш ніжний варіант для використання навколо дітей і більш сильним, щоб використовувати в такому місці, як громадський туалет. Замість того, триклозан або інших антибактеріальних агентів, я використовую ефірні масла, які пригнічують бактерії, природно, бути обережними, щоб вибрати ті, які є безпечними для дітей.

Ось мої йти в руках дезінфікуючих рецептів:

Ніжні дезінфікуючий засіб для рук Рецепт (Безпечно для дітей)

Цей трав’яний дезінфікуючий гель не сушить шкіру і насправді поживна з алое вера. Крім того, так просто, що ваші діти можуть допомогти вам зробити це. Він навіть може бути в контейнері ви збираєтеся використовувати, так що ви не повинні отримати миску забруднена.

інгредієнти

 • 1/4 чашки гель алое вера (я використовую цей органічний один)
 • 20 крапель Germ руйнівник Ефірна олія (дитина безпечно)

інструкції

 1. Змішайте всі інгредієнти і зберігати в багаторазової силіконової трубці (як цей).
 2. Використовуйте в міру необхідності, природно видалити мікроби з рук.

Сильніше дезінфікуючий засіб для рук Рецепт

Для більш сильної руки дезинфікуючим, який виконує як комерційні версії (без триклозану), спробуйте цей рецепт. Якщо ви працюєте в лікарні, це може бути гарною для особистого використання. Я б не використати цей рецепт для дітей!

інгредієнти

 • 1 TBSP протираючи спиртом
 • 1/2 чайної ложки рослинної гліцерину (за бажанням)
 • 1/4 чашки гелю алое вера
 • 10 крапель ефірного масла кориці
 • 10 крапель Ефірна олія чайного дерева
 • дистильована вода (колоїдне срібло / іонну срібло додає антибактеріальну силу, якщо доступна)
 • інші ефірні масла (тільки для аромату)

інструкції

 1. Для того, щоб зробити, змішати гель алое вера, додатковий гліцерин і спирт затирання в невеликій мисці.
 2. Додати корицю ефірного масла і масло чайного дерева разом з падінням або два будь-яких інших масел, які ви хочете додати для аромату. Лимонник, апельсин, лаванда, м’ята і є хорошим вибором.
 3. Добре перемішати і додати дистильовану воду (або колоїдне / іонну срібло) до тонкого до бажаної консистенції.
 4. За допомогою невеликої лійки або медичної піпетки для передачі дезинфікуючого засобу для рук в пляшки типу спрей або насоса.
 5. Використовуйте, як і будь-який інший тип дезинфікуючого засобу для рук.

примітки

 • Завжди консультуйтеся з лікарем або постачальником медичних перед використанням ефірних масел, особливо на дітей, або якщо у вас є медичне стан.
 • Використовуючи свіжий гель алое віра не є стабільним для зберігання лічильника; Рекомендується комерційний бренд.

Якщо вам подобається цей рецепт, а також спробувати свої DIY дезінфікуючі серветки для кухні лічильники або ванних кімнат.