Як Заспокоїти свій розум від стресу і тривоги

Як наше життя отримати більше зайнятими і більш продуктивними, наше тіло і розум починають відчувати стрес. Стрес поверхні у вигляді хвороб, хвороби, нездорового харчування, і багато іншого. Насправді, всі ми знаємо, що стрес це погано для нас, але більшість з нас про це нічого не робити. Але сьогодні, добре ви пройдете через ряд порад і хитрощів, щоб заспокоїти свій розум від неспокою.

10 способів зробити свій розум спокійним і мирним

Ось 10 способів, ви можете тренувати себе, щоб заспокоїти свій розум від стресу і тривоги. Якщо ви відчуваєте напад паніки або потрібні проста збудливий засіб рутини для зайнятих годин в день, це допоможе.

1. Нічого не робити

Нічого не робити в основному медитації. Почніть з малого, блокуючи до всього 5 хвилин в день для медитації або просто нічого не робити. воно того варте. Якщо ви не знаєте, як нічого не робити, Heres вправу – вийти в затишному місці і спостерігати, як люди пересуваються, не порадившись з ними. Є також усвідомленість додатки там в магазині Play Google, які забезпечують спрямовується сеанси медитації. Перевірте їх, якщо ви хочете додаткову допомогу.

2. Практика Подяка

Зміна своєї енергії у позитивному напрямку починається з вдячністю. Складіть список з п’яти хороших речей, які відбулися з вами в кінці кожного дня або перед сном. Задумайтеся про те, що і насолоджуватися відчуттям ви відчуваєте. Посміхайтеся перед дзеркалом після пробудження і лягти спати теж. Акт посміхається підсилює, як ви ставитеся до себе та в наступні дні.

3. Зробіть позитивності Звичка

Так само, як негативну поведінку встановлюється з використанням негативних процедур, ви можете практикувати заспокійливий свій розум шляхом створення позитивних процедур. Виблокіровать час для задоволення і релаксації у вашому житті, щоб зробити більшу частину з цього. Ви не хочете, щоб просто працювати, працювати і працювати. Приділіть час, щоб ходити по магазинах, тусуватися з друзями, малювати, помедитувати, і робити те, що вам подобається. І зробити її регулярної рутиною, тому що це те, що омолоджує вас.

4. Вправа Everyday

Здійснення кожен день допоможе вам звільнити ці ендорфіни або гарного самопочуття гормони. Це те, що змушує вас почувати себе живим і дати вам енергію. Крім того, крім того, що вигоди для розуму, вправа тримає вас у відмінній формі теж. Всього 10 хвилин високою інтенсивність інтервал підготовки (HIIT) або кардіо в день є хорошим початком для жнив цих переваг. Якщо ви не відчуваєте, як робити інтенсивні вправи, ви можете спробувати підписавшись на Цигун і заняття йогою. Ці функції рухаються медитацій і дуже терапевтичні своїх шляху теж.

5. Не приймайте свої думки особисто

Думки, як хмари, які ширяють над розумом. Ви можете взяти їх особисто або не хочуть. Якщо ви відчуваєте себе занадто відволікається, ви можете маркувати думки ви відчуваєте емоціями. Наприклад, деякі ярлики судитимуть, хвилюючись, чи критикувати. Етикетка та залишити їх в цьому. Це допоможе вам не втягуються в зміст думок і дозволити їм просто пройти.

6. Їжте цілюще

Що ви їсте буде впливати, як ви себе почуваєте. Якщо Ви їсте сміття і оброблені харчові продукти, ви будете почувати себе хворим рано чи пізно. Кращий спосіб почати виправлення, який при вживанні в їжу свіжі фрукти і овочі. Перейти на органічні трави годували м’ясом і пісного м’яса і не забудьте взяти рибу для Омега-3.

7. Розіграш та Doodle

Існує різна усвідомленість або арт-терапія вправу там для заспокоєння розуму. Одним з таких вправ є малювання zectangles. Навіть моделі, як мандали допоможе. У будь-якому випадку, спробуйте намалювати і ескізне. І ви не повинні бути найкращим художником або. Просто зробити, щоб розтопити стрес геть в папір. Хто знає? Як поліпшити свої навички, ви могли б щось ще, щоб дивитися вперед – як демонструючи своє мистецтво своїм друзям і родині.

8. Починайте журналирования

Журнал ваші думки і емоції на папері. Навіть якщо у вас був нудний день і нічого цікавого, запишіть його. Простий акт списання матиме терапевтичний ефект на думці, викликаючи реакцію релаксації в вашому тілі і заспокоїти вас.

9 Ідіть на прогулянку

Ніщо не зрівняється характер, коли мова йде про надання вам з вашої щоденної дози релаксації. Виходьте на прогулянку, насолодитися свіжим повітрям і сонячним світлом і просто відпустити. Зверніть увагу на своє оточення і зробити розумовий примітка пам’ятки Ви спостерігаєте. Ви будете здивовані, як вона приймає речі від вашого розуму і нічого взагалі не варто.

10. нових друзів

Маючи негативних людей навколо вас означає, що Ви, швидше за все, щоб забрати свої емоції і відчувати блюз. Відстань себе від токсичних людей і спробувати завести нових друзів. Зустріньтеся з людьми, які є позитивними і готові до миру кожен день з посмішкою. Ті види, які ви UPLIFT, заспокоїти свій розум, і приємні стовбичити с. Ми можемо сказати тільки одне тут- це працює, ви завести нових друзів, які тривають все життя і ваші турботи розтанути.

Це не коштує грошей або що-небудь щедре, щоб заспокоїти свій розум в одну мить. Все це займає всього 5 до 10 хвилин вашого часу в день, і коли ви тримаєте на нього, ви помітите позитивний ефект снігової кулі і стати чимось більшим. Насправді, ваш розум і душа буде дякувати вас за це. Для початку, спробуйте наші поради та хитрості вище, дати йому тиждень або дві, і подивитися, як ваш розум або повторно їде зміни на краще. Тривога танула буде величезний бонус на стороні.