Як запобігти карієс легко

Більшість людей, як правило, приймають на здоров’я порожнини рота як само собою зрозуміле, тому стоматологічні проблеми вельми поширені серед всіх вікових груп. Але чи знаєте ви камедь недуга і зубної розпад також є одним з найбільш легко запобігти захворюванням? Руйнування зубів відбувається, коли зубна емаль стає розмивається, що призводить до отворів або порожнин в зубах. Якщо не лікувати своєчасно, ці порожнини можуть погіршуватися і далі, щоб поставити під загрозу весь зуб, жувальну гумку або навіть кореневого каналу. Проте, хороша новина полягає в тому, що можна зірвати карієс з розумними і простими засобами.

Як уникнути порожнини зуба?

Деякі способи запобігання порожнини зуба включають в себе наступне:

1. Належне Оральний режим догляду

Ухвалення правильного щоденного догляду за порожниною рота може пройти довгий шлях в захисті зубів від бактерій і бляшок, які шкідливі для здоров’я ваших зубів. Чистити зуби двічі на день, і вранці і ввечері є життєво важливим кроком у догляді за порожниною рота. Переконайтеся, що ваша щітка досягає всі щілини, поверхні, кишені і куточки ваших зубів. Крім того, пам’ятайте, щоб очистити свою мову м’яко скребком мови або зубну щітку, як він може містити бактерії, а також.

2. Flossing

Flossing щодня принаймні один раз може запобігти виникненню порожнини зуба та інших захворювань пародонту, оскільки це допомагає видалити будь-які залишилися частинки їжі з-під ясна, тим самим зупиняючи бактерії від встановлення себе в зубах. Крім того, зубочистка може дістатися до найдрібніших тріщин, що щетинки щіток можуть бути не в змозі досягти.

3. Ополіскувач

Використання рідини для полоскання рота для підтримки чистоти в роті може бути доданий імпульс для гігієни порожнини рота. Зубний наліт і бактерії, як правило, розвиваються в невеликих проміжках між зубами і вздовж лінії ясен, поступається порожнини зуба. Антибактеріальні здатності рідини для полоскання рота може допомогти усунути будь-які залишкові бактерії, тим самим захищаючи зуби від передчасного розпаду. Тому, прополоскати рот рідиною для полоскання рота після чистки зубів.

4. Обмежити споживання цукру

Як уникнути солодких продуктів, таких як соки і газовані напої, які сприяють розвитку зубного каменю може відігравати суттєву роль у розвитку здорових зубів. Цукор може вступати в реакцію з бактеріями, присутніх у роті, щоб генерувати кислоту, яка може підірвати зубну емаль і піде руйнування зубів і порожнини.

5. Використання зубної пасти з фтором

Багато людей хотіли б знати, як зубна паста запобігає карієсу. Ви можете скористатися допомогою зубних паст, яка містить фторид, як це може допомогти підтримувати зубну емаль, щоб боротися проти надмірного накопичення зубного нальоту, який найчастіше викликає карієс.

6. Включення концепції Здорове харчування Звички

АПТ зміни в звичках харчування може не тільки затримати розвиток карієсу, але також може повернути його назад. Це, звичайно, хороша ідея, щоб скоротити часті перекуси. Є або пити протягом дня може піддати ваші зуби постійним атакам, зокрема, від крохмалистих і солодких продуктів. Замість питної води регулярно, як, мають ковтків між укусами може виявитися корисним.

7. Обираю Tooth-здорову їжу

Дієта може вплинути на добробут організму в цілому, в тому числі гігієни порожнини рота. Вживання в їжу продуктів, багатих кальцієм, як капуста, капуста, брокколі, молочні продукти і т.д. можуть плекати міцні кістки і зуби. Уникайте надлишок обробленої або нездорової їжі, як чіпси, печиво і т.д. інтегрують свіжі овочі та фрукт, такі як брюссельська капуста, горох, банани, які стимулюють слиновиділення у вашому раціоні, так що бактерії не може залишатися на зубах. Продукти з високим вмістом пробіотиків, як кефір, чайний гриб і ферментовані продукти, як квашена капуста, кимчи і т.д. може стимулювати зростання корисних бактерій, які можуть захопити розширення зубного нальоту і карієсу.

8. Розклад Фіксовані Відвідування стоматолога

Регулярно зустрічі з вашим стоматологом для оглядів і чищення зубів, навіть якщо ви вважаєте, що ваші зуби виглядають здоровими. Зверніть увагу на будь-яке запалення ясен, кровоточивість під час чищення зубів, або біль і зверніться до стоматолога відразу ж, щоб уникнути можливих ускладнень надалі.

Часті запитання

Деякі з поширених запитань про карієс є:

1. Чому зуби Decay?

Карієс може відбутися з кількох причин –

  • Маючи сухість у роті (менше слини), як слина допомагає в вимивання шкідливих бактерій, які можуть зруйнувати зубну емаль
  • Часті перекушування на нудотний речі
  • Відсутність чистоти порожнини рота
  • Відсутність регулярного стоматологічного обстеження та огляди

2. Як утворюється карієс?

Карієс зазвичай утворюють через їжу і бактерій. Бактерії, відповідальні за освіту зубного нальоту, як правило, процвітають на цукор, що міститься в напоях і харчових продуктів для виробництва кислоти, що призводить до створення бактеріального нальоту. Згодом, цей наліт твердне і стає зручним місцем для розмноження бактерій розмножуватися.

З часу, зубний наліт починає руйнує зубну емаль (зовнішнє захисне покриття зубів), щоб зробити невеликі отвори в емалі. Коли емаль руйнується, бактерії починають атакувати дентин, наступний шар зубів. Кислота і бактерії можуть продовжувати їсти в структуру зуба, руйнуючи пульпи, кровоносні судини, нерви і в кінцевому рахунку, в результаті чого зуб абсцес або порожнину.

3. Як ви знаєте, якщо ваші зуби розкладаються?

Найчастіше, ви не можете відчувати будь-яких помітних симптомів гниючих зубів. Однак, з Розпад погіршення ви можете почати відчувати чутливість зубного болю, зубного, пити або є щось холодне, гаряче або солодке. Видимі отвори можуть з’явитися в зубах. Ви також можете помітити, чорні, коричневі або білі плями на поверхні зуба.

4. Чи можете ви зворотний Tooth Decay?

Відновлення карієсу зубів може залежати від ступеня пошкодження. Якщо він виявлений на ранній стадії, коригувальні заходи можуть бути вжиті, щоб виправити це. Однак, якщо порожнину утворилася, ваш лікар може поставити пломбу після видалення розпалися матеріалу.

5. Як запобігти дитина Руйнування зуба?

Ви можете запобігти дитина карієс за допомогою:

  • Уявляю ваша дитина хорошою рутини гігієни порожнини рота
  • Забезпечення того, щоб він чистить і використовує зубну нитку щодня
  • Забезпечення його здоровою їжею
  • Ведення перевірки на його споживання солодких продуктів

6. Які люди більш схильні до ризику карієсу?

Люди, які курять, слідувати за поганий догляд за порожниною рота рутинного в розмірі відсутності чистки і зубної нитки зубів щодня, або споживати солодку їжу або вуглеводи у великих кількостях, можуть бути більш схильні до ризику карієсу. Гігієна порожнини рота є невід’ємною частиною нашого спільного добробуту. Більшість людей, вік незважаючи на це, є схильність до порожнини. Вона ніколи не буває занадто пізно, щоб взяти на себе відповідальність за ситуацію і вжити конкретних заходів щодо захисту і відновлення вашого здоров’я порожнини рота і зупинити стоматологічні проблеми.