Як запобігти запах тіла ефективно

Потовиділення є природним механізмом тіла, який не може бути попереджено. Але якщо потовиділення приносить з собою неприємним запахом, це, безумовно, викликає занепокоєння. Існують різні причини поганого запаху тіла у жінок і чоловіків. Зберігайте чек на них і дізнатися, як усунути цю проблему. Ви помітили, люди дистанціюються від вас без особливої ​​причини взагалі? Чи не могли б ви, можливо, є проблема запах тіла? Якщо так, то немає необхідності турбуватися з цього. Є кілька простих способів вирішення запаху тіла і запобігти їм.

Як зменшити запах тіла без великого Фусса

1. Внести зміни в свій раціон

Чи знаєте ви, що ви їсте впливає, як ви відчуваєте запах? Так, ви не помилилися. Так як потіння спосіб вашого тіла, щоб позбутися від токсинів, змінюючи свій раціон може реально допомогти в позбавленні від запаху тіла. У Каррі і гостра їжа, що ви пожираєте можуть бути причиною запаху тіла. Зменшення споживання цибулі та часнику може також зменшити запах тіла.

2. Вимовте Так вільний одяг і натуральних волокон

Якщо ви страждаєте від запаху тіла, це гарна ідея, щоб угробити одяг із синтетичних волокон і вибрати одяг з бавовни, льону, шовку і замість цього. Ви будете вражені тим, наскільки менше ви потіти в них. Ви можете також хотіти піти для сипучих облягаючі одягу, оскільки вони дозволяють повітрю проходити і тримати своє тіло вентилюється.

3. погладити себе Сухий

Якщо ви не рушники себе належним чином, залишилася волога може стати живильним середовищем для бактерій. Це ще одна причина поганого запаху тіла у жінок і чоловіків. Використовуйте абсорбує рушник і витріть всю вологу від вашого тіла, особливо під пахвами і приватні частини.

4. Go-антиперспірантів Way

не плутати з дезодоранти антиперспіранти. Дезодоранти ароматні, але не зменшують потовиділення. З іншого боку, більшість антиперспірантів ароматні і містять хлорид алюмінію, який допомагає в запобіганні надмірного потовиділення. Спрей або протерти на два рази в день, щоб допомогти вам зменшити жіночі проблеми запаху.

5. голити пахви

Якщо ви думали, що вам потрібно, щоб позбутися від волосся під пахвами тільки тому, що ви хочете носити одяг без рукавів, подумайте ще раз. Пот може потрапити в пастку в волоссі і може збільшити ріст бактерій, що призводить до запаху тіла в обох жінок і чоловіків. Регулярна депіляція або гоління може допомогти знизити ризик розвитку запаху тіла.

Природні засоби правового захисту для тіла Запах

Застосовують оцет на пахви щоразу, коли ви потієте занадто багато або нюхати зачатки запаху тіла. Перейти в душ двічі на день. Розтирання натуральних ароматичних масел і соку цитрусових фруктів, такі як лимон інший спосіб, щоб запобігти запах тіла. Просто протерти шматочком лимона під пахвами; ви могли б у кінцевому підсумку полегшити вашу шкіру занадто.

Знання є сила, і те ж саме справедливо, коли справа доходить до запаху тіла. Після того, як Ви озброєні факти запаху тіла, Ви крок ближче до вирішення цієї проблеми. Поділіться порадами ви вивчили з друзями і близькими, які можуть бути стикаються з тією ж проблемою. Прощаються з запахом тіла і привітатися свіже, більш впевнено ви.