Як запобігти від застуди та грипу Природно

Сезон грипу йде повним ходом, і є багато питань про те, як уникнути грипу та залишитися добре цієї зими. Це дуже важливе питання, тому що захворіти може підкреслити вашу імунну систему, збільшуючи ризик загострення в аутоімунному стані, дисфункції щитовидної залози, або інших хронічних захворюваннях. Отримання застуди або грипу також часто може привести до приймати антибіотики, які, як правило, немає необхідності (так як застуди та грипу обидва викликані вірусами) і може пошкодити кишечник. Забезпечення міцної основи здоров’я і такі прості кращі практики буде пройти довгий шлях в зниженні ризику захворювання на грип. Ось десять порад, щоб залишатися здоровими в цьому сезоні грипу.

Часто мийте руки і ретельно

Це номер один спосіб запобігти грипу та інші респіраторні інфекції. Ви повинні ретельно вимити руки з милом і водою протягом не менше 20 секунд, щоб убити віруси. Двадцять секунд про те, як довго це бере, щоб співати ABC один раз до кінця. Не торкайтеся до очей, носа або рота без першого миття рук.

Лікування Your Gut

Ваш кишечник ваш шлюз для здоров’я, 80% вашої імунної системи знаходиться в кишечнику. Переконайтеся, що ваш кишечник знаходиться в першокласної формі, і зайняти високу якість, мульти-деформованого пробиотик, щонайменше, 25 мільярдів одиниць. Це буде тримати ваші рівні хороших бактерій кишечника, щоб допомогти боротися з інфекціями.

Скорочення алкоголю і цукру Споживання

Навіть помірне вживання алкоголю пригнічує центральну нервову систему, і, отже, вашу імунну систему. Споживання занадто великої кількості цукру може придушити імунну систему і зробити його більш важким для вашого тіла, щоб боротися з інфекціями, як грип. Він також залишає вас відкрити потрошити інфекції, такі як Candida і SIBO, які пригнічують імунну систему і привести до випливає кишці.

З великою кількістю відпочинку трактує цей час року, ласуни можуть бути реальним ведмідь. Ось чому я люблю свою добавку цукру в крові підтримки. Він являє собою суміш трав і вітамінів, які допомагають підтримувати здоровий метаболізм глюкози, щоб зробити долають ласун легше.

зменшити стрес

Стрес, як відомо, щоб придушити нашу імунну систему. Розглянемо медитація, йога, або голковколювання.

Отримати 7-9 годин сну щоночі

Ваше тіло покладається на сон, щоб одужати від щоденного впливу токсинів. Хронічне недосипання може значно зменшити імунну функцію.

Візьміть Імунна Booster

Дайте вашу імунну систему додатковий імпульс з доповненням, що містить імуноглобуліни і білки, такі як імунний порошок наддуву. Ця програма являє собою очищена форму молозива, який є першим молоком після народження, призначеного для зміцнення імунної системи. Імуноглобуліни в молозива стимулюватиме ваші IgA антитіла, які ваше тіло першої лінії оборони. Ці IgA антитіла продукуються імунними клітинами в кишечнику і може деактивувати і навіть усунути шкідливі хвороботворні мікроорганізми і токсини, такі як ті, які приходять із сезонною хвороби і бактеріальних дисбалансів. Це означає, що імунна імпульс зміцнить, а не посилює вашу імунну систему, яка є ключовим фактором для тих, хто з аутоімунітетом.

Я рекомендую це додаток до всіх, хто бажає прийняти профілактичні заходи зі здоров’ям і уникати сезонних захворювань. Вона надходить з молочних продуктів, проте, вона вільна від казеїну (білок, в молочному, що більшість людей, чутливі до), і містить такі мінімальні молочний, що він не буде викликати реакцію на середньостатистична людина.

Доповнення з глутатіону, куркума, і вітамін С

Антиоксиданти дуже важливі для вашої імунної функції. Глутатіон є головним антиоксидантом в організмі, відповідає за зміцнення імунної системи і допомагає печінки детоксикації. Куркумін помаранчевий пігмент в куркуми і потужний антиоксидант, який покращує здоров’я суглобів і серцево-судинної системи. Вітамін С забезпечує потужний захист антиоксидантної і підтримує оптимальну імунну функцію

Оптимізація вітаміну D

Вітамін D є потужним модулятором імунної системи, тобто він є ключем до боротьби з інфекцій і регулювання аутоиммунности. Оптимальні рівні в діапазоні від 50 до 70 нг / мл, тому я рекомендую приймати 5000 МО високоякісного вітаміну D доповнення в день і робота з лікарем, щоб регулярно контролювати свої рівні. Ви також хочете, щоб переконатися, що ваш вітамін D добавки в парі з вітаміном K, щоб переконатися, що воно безпечне всмоктується і не призводить до кальцифікації артерій.

Розглянемо Supplement цинковий

Цинк є ще одним потужним антиоксидантом, який грає важливу роль в імунній здоров’я. В межах імунної системи, цинк необхідний для регуляції генів і функціонування нейтрофілів, природних клітин-кілерів, і лімфоцитів, які всі типи білих кров’яних клітин.

побільше вправи

Фізичні вправи можуть збільшити вашу імунну систему, збільшуючи кровообіг і зняття стресу. Збільшення циркуляції дозволяє антитіла подорожувати по вашій крові швидше, що робить його легше для вашої імунної системи, щоб відбити хвороба. Вправа також може поліпшити вашу імунну систему шляхом зняття стресу і уповільнення вивільнення гормонів стресу в організмі.