Які наслідки проспати для вашого здоров’я?

Затримуючись ліжком після довгого стомлюючого дня є одним з найбільш блаженних почуттів в світі. Ви можете витратити багато часу на сон, притиснулися в своїй теплій, затишній ліжку, як немає завтра. Якщо ви переспати раз в той час це може бути не великий угоди; Однак, якщо це стає звичкою, то це може вплинути на ваше здоров’я в більш ніж одним способом. Якщо це викликає занепокоєння, ми рекомендуємо вам прочитати наступну статтю і зрозуміти, як проспати може вплинути на вас.

Що таке ідеальне кількість сну людина повинна?

Ми всі повинні спати добре, щоб бути бадьорими і бадьорими. Сон є кращим способом наше тіло відпочиває і відіграється. Однак, більше сну не може бути, що добре ідеї. Отже, що таке ідеальне кількість сну, який потребує люди? Ну, наступна таблиця може допомогти вам отримати справедливу ідею. Значення згаданих вище стану розрахункова кількість сну різних вікових груп потрібно. Однак вимоги сну може варіюватися від однієї людини до іншої.

Які можливі причини проспали?

Проспати, коли ви спите більше, ніж ваші потреби тіла. Таким чином, людина спить протягом більш ніж 10 до 12 годин на день, може підпадати під категорією гиперсомнии. Багато причин можуть призвести до проспав. Деякі з найбільш поширених причин проспати такий спосіб.

  • Якщо ви страждаєте від депресії або тривоги, ви можете спати протягом довгих годин.
  • Якщо у вас є апное уві сні, вилазячи з ліжка може здатися важким завданням.
  • Якщо у вас є проблеми з щитовидною залозою, це може призвести до надмірного сну.
  • Якщо ви страждаєте від хвороб серця, це може привести до проспав.
  • Іноді крайня втома може заподіяти вам проспати.
  • Якщо ви приймаєте певні ліки, це може змусити вас спати більше, ніж зазвичай.

Як це діагноз проспати робити?

Якщо ваша модель проспати простягається до шести тижнів, і за її межі, це може бути ознакою основної медичної проблеми, яка може зробити такі зміни в спальному шаблоні. Дуже важливо, щоб ви самі ретельно вивчені, щоб встановити фактичну причину проспав. Ваш лікар може рекомендувати деякі тести і навіть може попросити вас піти для дослідження сну. Якщо немає явних медичних проблем, пов’язаних з проспав, ваш лікар може запропонувати наступні методи діагностики:

1. Тест полісомнографія

Вам необхідно буде залишатися в клініці або сплячим центрі, а також різні інструменти будуть контролювати частоту серцевих скорочення, активність мозку, ноги рух, рух очей і т.д.

2. Епворт шкала сонливості

Ваш лікар може вимірювати сонливості за цією шкалою, щоб встановити, як ваш сон може впливати ваш день в день роботи.

3. Множинні тести сну Затримка

У доповненні до або після вашої полісомнографії тесту, ваш лікар може порекомендувати кілька тестів латентності сну, щоб мати більш повне уявлення про вашу структурі сну, і як ви подрімати протягом дня.

4. Підтримувати Молочні продукти

Ваш лікар може навіть попросити вас вести щоденник спального шаблону, тобто, коли ви спите, коли ви встаєте, скільки дрімоти в день ви приймаєте, і т.д.

Які побічні ефекти проспав?

Як спосіб нашого тіло приймає їжу від їжі, сон має почуття нашого тіла. Ми відчувати себе розслабленим і молодшим після лову на якийсь спокійний сон. Проте, спати більше, ніж потрібно нашому організму не може бути добре для нас, і це може привести до різних фізичних і психічних ускладнень. Нижче наведені деякі фізичні і психічні ризики проспали, які можуть виникнути.

фізичні ефекти

Якщо ви хочете знати, як ваше тіло може негативно реагують на занадто багато Shut очей, ну, ось деякі причини, які можуть змусити вас переглянути, чи повинні ви відкладаєте геть до слави чи ні.

1. Це може збільшити ризик розвитку діабету

Задрімав більше 9 годин на день може поставити вас на підвищений ризик розвитку діабету. Так що, якщо ви думали, що спати протягом декількох додаткових годин, можливо, не так уже й клопоти; ну, може бути, і це може привести до діабету. Це відбувається тому, що було доведено в одному з досліджень, що люди, які спали протягом 9 або більше годин на день, мали на 50 відсотків більше шансів отримати діабет, ніж ті, хто спав менше години щодня.

2. Може Make You Здоровенний

Ви споживаєте їжу, щоб забезпечити енергію для вашого тіла, і ваш організм спалює калорії, коли ви робите ваші основні господарські роботи протягом дня. Проте, коли ви проводите більшу частину часу сну, ваше тіло може тримати нагромадження на додаткових калорій, що в кінцевому підсумку призведе до збільшення ваги. Згідно з результатами дослідження, люди, які спали протягом 9 або більше годин на день на регулярній основі, частіше стають огрядними в проміжку шести років, ніж люди, які не зробили цього.

3. Це може викликати головні болі

Якщо ви відчуваєте постійні напади головного болю, є гарна сума ймовірності того, що ви можете бути віддаючись занадто багато сну. Це відбувається тому, що надмірний сон негативно впливає на нейротрансмітери головного мозку, які, в свою чергу, може привести до таких проблем, як головні болі і болі.

4. Це може викликати болі в спині

Це може здатися трохи недоречно, але спати на більш тривалі періоди може призвести до болю в спині і біль. Це відбувається тому, що ваше тіло не зробив, щоб бути в положенні лежачи вниз протягом тривалого часу, а це повинно бути в русі. Лежачи на ліжку, довго може привести до проблем постави і болю в спині.

5. Чи може сунутися з Вами Fertility

Повтор і родючість, у них є будь-якого зв’язку? Ну, якщо ви плануєте завагітніти, це може бути мудра річ, щоб розглянути, скільки часу ви проводите спати, бо спати на більш тривалі періоди може перешкодити вашій плодючості, порушуючи гормональний баланс і впливає на циркадні цикли. В одному з досліджень було виявлено, що жінки, які спали протягом 9 до 11 годин в день, були менш родючими в порівнянні з жінками, які дрімали протягом восьми або менше годин на день.

6. Це може викликати серце Strokes

Згідно з дослідженням, було помічено, що люди, які сплять більше 8 годин на добу знаходяться на приблизно 50 відсотків вище ризик інсульту, ніж люди, які спали протягом 8 або менше годин на день. Тому більше годин сну може поставити вас на ризик інсульту. Snooze менше тримати серце ударів в страху.

психічні ефекти

Крім шкоди для вашого фізичного благополуччя, проспав може негативно вплинути на ваше психічне благополуччя теж. Ось кілька способів, проспали може вплинути на психічне здоров’я:

1. може зробити вас тривогу або викликати занепокоєння

Занепокоєння, коли ви більше турбуватися про речі і ситуаціях, ніж потрібно. Іноді це може зробити вас позбавлений сну, проте, іноді це може зробити як раз навпаки. Це може зробити вас більш сонної і неміцними, тому що ви можете ухилятися від реальності і витрачати час сну.

2. Це може привести до депресії

Проспати може вплинути на ваш рівень серотоніну, який, в свою чергу, може привести до появи симптомів депресії або інших подібних психічних станів. Тому спати ці додаткові години не може робити що-небудь хороше, щоб отримати ваш настрій зростає, але це може змусити вас почувати себе все похмурими або приречений, так тримати чек на вашій дрімоту час.

3. Це може викликати проблеми з пам’яттю

Проспати може грати з вашої пам’яттю або способами, ви пам’ятаєте речі. Це відбувається тому, що довгі години сну на регулярній основі може вплинути на Bodys нейротрансмітерів, що робить вас забудькуватість.

4. Це може викликати сон похмілля

Коли ви спите більше, ви можете випробувати мглістость або млявість. Ці почуття також називають похміллям сну. Коли ви відчуваєте такі симптоми, це може вплинути як ви думаєте чи діяти. Тому, щоб бути більш уважним і активним, сон в помірних кількостях, щоб уникнути проспати нудоту та інші подібні почуття.

5. Це може привести до біполярного розладу

Ви можете повірити, що проспав може привести до біполярного розладу теж? Ну, за даними дослідження, було помічено, що люди, які мали біполярні розлади спали протягом тривалого часу, ніж хто штрафні.

6. Це може привести до дратівливості і інших емоційних проблем

Таким чином, ви думали, що додаткова година подрімати дасть вам щасливий стан розуму, але ви себе все сварливим і дратівливим. Ну, проспали може втручатися в вашому гормональний баланс робить вас нестійкими і примхливими.

Як зупинити себе від проспав?

Якщо ви спали геть до слави або проспали, є заходи, які ви можете зробити, щоб зупинити це. Ось деякі проспати кошти, які можуть реально допомогти.

  • Складіть графік сну і спробуйте дотримуватися його.
  • Отримати будильник на допомогу і встановити сигнал будильника, щоб подолати свій проспати розлад.
  • Виставляємо себе більш природне світло і переконайтеся, що ваша кімната має яскраве світло занадто яскраве світло, тому що дуже ефективний у боротьбі з проспати симптоми.
  • Іноді деякі рецепти ліків можуть викликати цю проблему теж. Ви можете попросити свого лікаря, щоб змінити ваш рецепт.

Ці поради можуть допомогти вам впоратися з проспати питання, а також допомогти у збереженні їх в страху. Хоча проспати не може бути, що часто зустрічаються у людей, і ця умова може статися лише 2 відсотки людей, якщо ви думаєте, що ви маєте справу з цією умовою, ви повинні діяти швидко і прийняти коригуючі заходи. Запитайте ваших лікарів допомогти те ж саме.