Які ефірні масла, які можуть тримати груди здоровою і пружною

Вагітність і грудне вигодовування може вплинути на розмір і форму грудей. Коли ви годувати дитину грудьми, потік молока розтягує шкіру грудей, яка зміщує жирової тканини і сполучної тканини в грудях. Це звичайна косметична проблема після годування грудьми дитини; це не є медичною проблемою. Це також причина того, чому жінки в кінцевому підсумку з пухкої, відвислих грудей після годування грудьми.

Існує хороший шанс, що ваші груди не може повернутися до їх попередньо годує формою або розміром, але це не означає, що вони не можуть бути твердими і здоровими. Замість того, щоб шукати хірургічні рішення для красивих грудей, шукати природні способи, щоб мати пружні груди після годування груди.

Досконалість ефірних масел може творити чудеса для здоров’я грудей, і дійсно може перетворити вашу груди виглядати твердими і здоровими. Жінки, особливо годують мами стали дуже обережними про своє здоров’я грудей, а також натуральні масажні масла тільки те, що їм потрібно, щоб допомогти їх проблеми.

Ефірні масла для здоров’я грудей

Heres список ефірних масел для фірми і здорових грудей. Різні масла, як кажуть, щоб полегшити симптоми різних захворювань шкіри. Зверніть увагу, що деякі масла не підходять кожному типу шкіри. Так правильно вибрати масло для грудей тільки після консультації з лікарем.

1. Оливкова олія

Чи знаєте ви, що це здорова кухня інгредієнт однаково корисні для вашої грудей? Багаті антиоксидантами і жирними кислотами, оливкова олія творить чудеса в цілющих провисання грудей. Це допомагає поліпшити текстуру і тон шкіри, роблячи груди фірми. Для того, щоб використовувати оливкову олію для грудей зміцнюючого, візьміть невелику кількість масла, потріть долоні разом, щоб нагріти їх, і помасажуйте груди. Почніть масажувати одну грудь в той час в колах – як за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки. Повторіть цю операцію для інших грудей і масажу протягом п’яти до десяти хвилин кожного дня.

2. Кокосове масло

Переваги кокосового масла для шкіри і волосся незліченні. При використанні для масажу, він зміцнює тканини молочної залози і допомагає позбутися від вагітності розтяжок. М’який запах кокосового масла допомагає заспокоїти нерви і баланс гормонів. Перевага кокосового масла є те, що вона менш жирна в порівнянні з іншими маслами, так що ви можете легко помасажуйте груди з кокосовим маслом і залишити його на, не піклуючись про фарбуванні ліфчика. Помасажуйте груди один раз в день для досягнення найкращих результатів.

3. мигдальне масло

Шкіра грудей, як правило, втрачає вологу, коли тканина розтягнутися – це де мигдальне масло приходить на допомогу. Це багаті вітаміни масло живить груди і дає їм вологу вони потребують. Він зцілює тканини, роблячи вашу груди виглядати більше і твердіше. Крім того, ви відчувати себе свіжим після масажу грудей з мигдальним маслом, так як його солодкий аромат зберігається на вашому тілі. Крім того, мигдальне масло може збільшити розмір чашки, як це підвищує клітинний ріст і регулярне масування може допомогти поліпшити потік крові, таким чином лікування провисання грудей.

4. Соєва олія

Масло, що отримується з насіння сої відмінно підходить для збільшення грудей. Соєва олія може збільшити рівень естрогену в організмі, підвищуючи тим самим розмір грудей. Він підтримує зростання тканин молочної залози, таким чином зцілюючи провисання грудей і змушуючи їх виглядати -firmer. Помасажуйте груди кожен день з двома столовими ложками соєвого масла, і ви побачите зміни досить скоро. Він також вважає, що споживання сої продукти можуть допомогти збільшити розмір грудей, але ви повинні споживати їх в помірних кількостях.

5. Гуньба нафти

Це є ще одним ефективної підтяжкою грудей масла. Масажуючи область грудей з пажитника масло допомагає розширити тканини молочної залози, таким чином зцілюючи їх і зробити вашу груди більш пружною. Пажитника масло змішують з імбирним маслом творить чудеса в природі підтяжка шкіри грудей. Застосувати цю комбінацію до грудей і ніжно масажувати круговими рухами протягом десяти хвилин. Залиште його на ніч. Через пару тижнів, ви будете мати м’які і тверді грудей.

6. Масло примули

Прімроуз масло широко використовується для лікування численних захворювань шкіри. Це масло рекомендується для жінок, які відчувають біль в грудях. Багатий жирними кислотами, це полегшує запалення шкіри, омолоджує шкіру і зберігає її здоровою і еластичною. Масажуючи груди з маслом примули може збільшити циркуляцію крові в області грудей, і, природно, збільшити розмір грудей. Жінки з пухкої грудьми, рекомендуються використовувати масло примули, але якщо ваша шкіра чутлива, не застосовувати це масло безпосередньо на поверхні. Переконайтеся, що ви змішати його з мигдалем або оливковою олією.

7. Emu Oil

Ему масло не схожа ні на нафту, так як вона витягується з птиці замість насіння або квітки. Це масло є унікальним, оскільки жирні кислоти, присутні в ньому імітують клітини в організмі людини. Через його близьку подібність з клітинами шкіри людини, він швидко засвоюється організмом і проникає в шари шкіри, досягаючи тканин і клітин. Ема масло може, насправді, проникає сім шарів шкіри, і живить шкіру навколо області грудей. Він творить чудеса в зниженні розтяжок навколо грудей, потовщується шари клітин, і збільшує розмір грудей.

Ці ефірні масла проникають неглибокі, щоб живити і лікувати шкірні тканини. Для більш твердою і більш здорових грудей, ви повинні почати масажувати груди з будь-яким з цих масел, які підходять для вашої шкіри.

Масаж Поради для пружних грудей

Ось кілька порад, які ви повинні мати на увазі, масажуючи груди:

  • Перед масажувати груди, потріть долоні разом, щоб розігріти масло.
  • Чи не різання на ваших грудях. Вони ніжні органи, і вони повинні бути масаж м’яко.
  • Масаж в круговому русі, а також вгору. Це допоможе підвищити циркуляцію крові в грудях.
  • Помасажуйте груди або перед купанням ранку або перед сном в нічний час. Виберіть час, як в ваш комфорт.
  • Обмежте час масажу 15 хвилин.
  • Послідовність є ключовою. Масаж регулярно для досягнення найкращих результатів.

Без сумніву, є хірургічні рішення для великої і пружною грудей. Але навіщо витрачати цілий статок, коли ефірні масла можуть зробити трюк для вас природно? Дайте ці масла спробувати, і ви обов’язково помітите зміни досить скоро.