Яку фітнес-інструктор хоче, щоб ви знали, але не може сказати вам,

Кожен особистий тренер або фітнес-інструктор має історію про щось вони хочуть клієнт або учасник клас буде робити по-іншому, наприклад, як використання дезодоранту, чистити зуби, або носити більш підтримуючий бюстгальтер.

Особиста гігієна та гардероб несправності в сторону, професійний інсайдер точки зору здоров’я та фітнесу може допомогти вам працювати краще і отримати більше результатів і задоволення від тренувань. Ось чотири розкриття, що ваш особистий тренер або фітнес-інструктор хоче, щоб ви знали, але не може прийти прямо і сказати.

Чи не пізно, якщо ви можете допомогти йому

Можна подумати, що ні вискакують в фітнес-клас 10 або 15 хвилин після того, як він був запущений, чи прибуває на тренуванні добре відстає від графіка, це не велика проблема, тому що тільки ви пропустите, правильно? Це не тільки про вас, хоча.

Ваша повільність в групових вправах є руйнівною для інших людей в класі і відволікають до інструктора. Крім того, ви не можете правильно розігріти, які можуть ускладнити вашу продуктивність і підвищити ризик отримання травми. Це те, що відбувається через ваш інструктор розум, як ви прослизнути в кінці.

Навіть якщо ви все одно отримаєте розігрітися, коли ви спізнюєтеся на особистих тренування, це не є ідеальним. Ваш тренер, ймовірно, був програма, відображеної за те, що відведений час ви повинні були бути разом. Коли несподівано з’являється пізно, ваш тренер повинен або з’ясувати, на льоту, як покрити програми за менший час або подумки скремблювання придумати зі зміненим планом.

Ваше вираз обличчя говорить, що все це

Вимагаючи більше від вашого тіла, ніж він звик робити може відчувати себе незручно, але це, як ви просувається з фітнесом. Проте, іноді клієнти і учасники фітнес намагаються уникати дискомфорту енергійних вправ, йдучи через рух руху насправді не штовхаючи себе. Вгадай що? Тренери і інструктори добре знають.

На щастя, багато клієнтів / учасники відображати чітку і безпосередню розповісти про їх істинному зусиллі: міміки. Коли люди працюють і зосереджені на вправи, ви можете побачити на їхніх обличчях: вони виглядають, як вони зосереджені, і вони можуть гримасувати або дробеструйной зуби. Тренери / інструктори шукати сигнали, такі як ці, щоб допомогти визначити, якщо ви збираєтеся на неї, прикидається або просто потрібно більше проблем.

Якщо він не відчуває себе добре, говорити

З сказав вище, не тренер або інструктор хоче, щоб ви стійко переносити його, коли щось не відчуває себе добре або просто болючим. Існує різниця між складною себе і поранити себе. Якщо тренер просить вас зробити вправу, яке відчуває неправильним для вашого тіла або, якщо ви збираєтеся нанести шкоду, щось сказати. У фітнес-клас, змінювати в міру необхідності, а потім нехай інструктор знаю, після того, як клас, так що ви можете обговорити альтернативні варіанти на наступний раз.

Потоки енергії в обох напрямках

Як клієнт або учасник класу, ви, ймовірно, цінують особистий тренер або фітнес-інструктор з хорошою енергією – це допоможе вам отримати мотивовану для тренування! Але потік енергії йде в обох напрямках, і це те, що здоров’я і фітнес-профі, щоб ви знали.

Клієнт , який постійно або завжди скаржиться на хандра навколо в тренажерному залі, в кінцевому рахунку зап енергію тренера. Учасники Фітнес класу , які з’являються повністю unenthused зробити те ж саме з інструктором. Хоча це здоров’я і фітнес професійна робота , щоб встановити оптимістичний тон для тренування, клієнт ставлення може або посилити або перешкоджати загальний досвід.