Що ви повинні знати про ожирінні і діабеті

Дослідження Дослідження рекомендує, що ви можете розвернутися діабетичних проблем назавжди, якщо ви підтримуєте відповідний вага. Цукровий діабет залежить від вашого споживання цукру, а також в результаті жиру, збереженого в панкреатичних. Жирна підшлункова залоза проливає свою здатність створити достатню кількість інсуліну, який викликає діабетичний профіль. Для того, щоб пролити накопичений жир, ви повинні повторно навчити ваше тіло, щоб використовувати жири на відміну від вуглеводів, як рекомендоване тіла палива. Ми показали, що у наших медиків, що збільшення ваги передбачає діабет. Дозвольте нам поглянути на реальних дослідженнях, але по-перше, дозволяють перевірити деякі основні факти, що стосуються цукрового діабету, а також надмірна вага.

5 Важливі факти, що стосуються діабету

  1. Цукровий діабет це не хвороба, це ознаки та симптоми.
  2. Діабетичні проблеми можуть, насправді, бути повернені навколо. Це не впродовж усього життя, процес вниз.
  3. Одним з найбільш ефективних препаратів, з кожним з них небезпеки, засновані на поділі речовин з натуральних трав і їх виготовлення (фармацевтична промисловість не може заробити гроші на справжньої точці).
  4. Вид діабет 2 діабет не є довічне ув’язнення. Нове дослідження показало, що це симптом, який може бути скасований, а також ви можете бути позбавлені цього для іншої частини вашого життя, якщо ви тримаєте свою вагу.
  5. Вид діабет 2 насправді має цілий ряд причин, чому більшість людей з надмірною вагою не мають діабетичні проблеми.

Що викликає діабет?

Є цілий ряд причин для діабетичного людини рахунків. Ви коли-небудь бачили, кількість людей, які страждають на діабет стрункі! Діабет може бути викликане:

  • Різні види інфекцій або наднирників перевантаження.
  • Занадто багато цукру в плані дієти або переїдання кілька продуктів, які швидко стають цукор.
  • Високе споживання цукру (або споживання старе), що створює AGEs в організмі. AGEs висунута глікірованія спрацьовує при надлишковому цукрі, а також цукор починає з’єднуючись з жирами або здоровими білками без хімічного процесу. ці AGEs далеко додатковим шкідливі в порівнянні з вільними радикалами, як вони з’єднуються з клітинами, по всьому тілу, а також викликати розлади, ракові клітини або загибель клітини.
  • дисфункція печінки або проблеми шлунково-кишковий тракт (наприклад, невідповідність або виснаження мікробіоти).
  • Ряд різних видів гормонів нерівності.

Вага та цукровий діабет

Більше 70% людей з надмірною вагою Чи не хворі на діабет. Зв’язок між вагою, а також цукровий діабет діє відповідно до моди:

Якщо ваша вага в основному через споживання цукру, у вас є висока ймовірність розвитку діабету. Коли ваше тіло виглядає просто використовуючи цукор для газу; вона припиняє використовувати жири як паливо. Будь з базовим розумінням процесу паливних рішень в клітинах визнає, що існує 5 різних шляхів, які вводять в глюконеогенез або гліколіз шляху, цикл Кребса і т.д. (ланцюгах перенесення електронів), який виробляє АТФ (аденозинтрифосфат).

Коли ви припинити використання жиру для газу, ви тримаєте на жири. Ви повинні повторно навчити ваше тіло, щоб зробити використання жирів замість цукру в порівнянні з, а також вуаля і, отже, ви, безумовно, починають втрачати жирові клітини. Учитель Рой Тейлор, професор медицини, а також рівень метаболізму в Університеті Ньюкасла вказано, що «Це підтверджує нашу концепцію порогу особистого жиру. Якщо індивід набуває ще більшої ваги, ніж вони можуть безпосередньо переносити, то діабетичні питання відтіняються, однак, якщо вони після того, що пролив таку кількість ваги, то вони повертаються в нормальний стан ».

Чому це Instance?

Мабуть, залежить від тільки, скільки жиру зберігається в панкреатичних. Якщо у вас є жирна підшлункова залоза, він забороняє підшлункову залозу від прийняття інсуліну, який, природно, є лише одним з багатьох кінцевих проблем, що створюють діабетичний профіль людини. Задовго до панкреатичного, ми повинні мати справу з кишечником, печінкою, а також залозами. Професор Тейлор визнав, що також міцний цукровий діабет може бути видалений.

Сумна складова цього питання є те, що люди, які приймають метформін (анти-діабетичний препарат на основі штучного з’єднання, розташованому в численних травах) зменшити їх тіло CoQ10 (подібні статини препарати роблять і більшість антидепресантів робити), який викликає хаос по всьому тілу, так як клітини вимагають CoQ10, щоб заробити палива. Однак хороший компонент проблеми полягає в тому, що будь-який травник, медичний професіонал все-натуральної медицини, натуропат і т.д., визнає цей фундаментальний матеріал, а також те, що трави, щоб відмовитися від того, що доза обертатися цукрового діабету.

З іншого боку, ваш план дієти зазвичай повинен працювати в поєднанні з процедурою, хоча план дієти може бути дуже різним в залежності від того тільки, що створює проблеми діабетиків. Наприклад, режим дієти може мати різні компоненти, якщо діабетичні проблеми є результатом дисфункції печінки проти дисфункції наднирників. Просте рішення це виявити великий практиком здоров’я, що насправді робить їх вивчення і може розпізнати причину і вирішити основну проблему.