Шия розтріскування: безпечно чи ми повинні турбуватися про це?

Багато хто з нас любить, щоб зламати наші суглоби і шиї крекінг також є одним з них. Там, де деякі з нас можуть робити це, щоб відчувати себе розслабленими інші можуть робити це з чистою звички. Хоч би яка була причина, це важливо знати, чи є короткий ейфорія, що ви відчуваєте, зламавши шию варто чи є які-небудь пов’язані з ними ризики, які ви повинні знати. Продовжуйте читати цю статтю і дізнатися більше про шиї розтріскування і чи дійсно ця практика безпечна для вас?

Що таке шийний розтріскування і що робить, що тріска?

Вискакую або шейк тріска результатів, коли ви робите швидкі рухи в області шиї, що послаблює зв’язки і суглоб шиї. Шийка розтріскування схожий на крекінг пальців, пальці, суглоби або інші частини тіла. Ось деякі причини, які роблять звук потріскування в шиї:

1. Через рух

Коли волокна, прикріплені до м’язів і кісток, відомі як зв’язки і сухожилля, злегка рухатися з місцем, а потім повернутися у вихідне положення, це призводить до клацали звуків. Звук також відбувається, коли рух суглобів викликає сором у зв’язках.

2. Через артриту

При виникненні цієї кістки недуги, вона впливає на нормальне функціонування суглобів. Безшовна рухливість хряща отримує скомпрометована, і спільна поверхня стає шорсткою, що призводить до утворення тріщин звуку.

3. Через газ, що виходить з суглобів

Існує подарунок рідини в наших суглобах і кістках, що сприяє їх плавного руху. Ця рідина складається з кисню, вуглекислого газу та азоту. Наша шия складається з фасеткових суглобів, які включають в себе капсулу навколо них. Ці капсули заповнені газом і будь-який рух в цих парних суглобів призводять до витікання бульбашок газу, що викликає потріскує звук.

Там є якісь переваги розтріскування шиї?

Ну, найбільш поширене перевага, що один жене від шиї розтріскування для зняття болю. Ось деякі інший шия відмінне перевага:

  • Це допомагає зменшити біль в попереку
  • Це допомагає в боротьбі з мігренню
  • Це допомагає в зниженні болю в шиї

Якщо ви виберете для шиї замикання, щоб отримати полегшення від будь-якого із захворювань, зазначених вище, пропонуються вам отримати допомогу від професійного мануального терапевта.

Чи є це ризиковане зламати вашу шию?

Багато хиропрактика використовує цервікальні маніпуляції хребта або те, що ми зазвичай називаємо шиї розтріскування техніки, щоб забезпечити звільнення від різних видів болю. Проте, є деякі пов’язані з ними ризики, пов’язані з шиї розтріскування, що ви повинні знати:

1. Це може привести до згортання крові

Іноді шия розтріскування може привести до розриву кровоносних судин в області шиї. Це може привести до згустків крові в області шиї. Ця умова може стати фатальним, оскільки це може ускладнити вступ кисню в мозок.

2. Це може викликати Стоук

Хочете знати, як шия тріщин і інсульту пов’язані, добре, є зв’язок. Це може статися, коли артерії, яка несе кров до мозку отримує розірвані. Це розриває може привести до інсульту. Люди, які понад 60 років більше схильні до нього.

3. Це може привести до недостатньої мобільності

Всякий раз, коли ви зламати вашу шию, є ризик пошкодження сполучної тканини хребта. При регулярних практикуючих шиї розтріскування може бути зменшена рухливість в суглобах, і, таким чином, це може привести до умов, таким як артрит.

4. Це може привести до остеоартриту

Всякий раз, коли шия крекінг практикувала це збільшує тиск в шийних суглобах. Коли це буде зроблено протягом більш тривалого періоду часу або на регулярній основі, це може привести до нестабільності в м’язах шиї і суглобах. Це призводить до ослаблення ваших кісток і м’язів, і в результаті остеоартриту.

Ось деякі хвороби, які можуть отримати запускаються з практики шиї розтріскування.

Коли звертатися за хіропрактікі?

Люди, які практикують шию розтріскування на регулярній основі і не відчувають ніякого болю чи дискомфорту, не можуть вимагатися, щоб відвідати їх мануальний терапевт для будь-якого шиї крекінгу лікування. Однак, якщо ви відчуваєте біль або занепокоєння, роблячи те ж саме, то ви повинні розглянути шейк розтріскування хіропрактика. Професійний і навчений мануальний терапевт допоможе у вирівнюванні ваших суглобів і може допомогти вам забезпечуючи полегшення від болю. Ось деякі умови, які можуть вказувати на вас шукати хіропрактікі:

  • Якщо хронічні болі в області шиї переживається, що, здається, не спадають або піти з часом
  • Якщо який-небудь вид набухання присутній на шиї, що може привести через травму, інфекції або рідини нарощуванням
  • Якщо у вас виникли проблеми в рухаючи шиєю суглоби, які можуть бути через старість або стану здоров’я, таких як остеоартрит

5 безпечних способів злому шиї

Вік є одним з найбільш важливих факторів у визначенні ризиків, пов’язані з шиєю розтріскування. Це означає, що якщо ви молоді або ваші м’язи і суглоби знаходяться у відмінній формі, це менш імовірно, для Вас, щоб витримати будь-які пошкодження або збиток, роблячи шию розтріскування вправи. Однак, щоб бути впевненим, що ви робите це правильно і без шкоди для себе, ми будемо обговорювати якісь ефективні і безпечні способи зламати шию:

1. Глава Метод Похилий

Встаньте прямо або сидіти прямо і тримати шию прямо. Тепер, не сутулий, нахилити голову в одну сторону і залишатися там протягом декількох секунд. Поверніться до центру і перейти на інший бік. Якщо ви не чуєте вашу шию тріщини в першому ходу, ви можете повторити нахиляти голову на Протилежності сторін кілька разів. Якщо ваша шия все ще не тріскається, ви можете спробувати надавав на стороні, протилежній стороні, де ваша голова схиляється на.

2. Піна ролика Техніка

Цей метод вимагає піни ролика. Лягайте на землю з вашою спиною щільно торкаючись до підлоги, а руки лежали на сторонах. Помістіть піни валик під шию. Тепер акуратно підніміть спину і сідниці від землі і почати прокатки шиї на піні. Переміщення вперед і назад з роликом під шию. Щоб дати додаткову підтримку вашої шиї, ви можете розмістити свої руки під головою під час руху на ролику. Ви можете передати цей ролик вниз до нижньої частини спини теж. Будьте розслаблені і котитися шию на піну до тих пір, поки не почуєте звук ударів в шию.

3. Керівник Lift

Встаньте прямо і заправити спину в, однак, утримуватися від заправляючи це занадто важко. При прокатці голову, повільно поверніть голову вправо, якщо ви відчуваєте біль на лівій стороні або повернути у напрямку до лівої сторони, якщо ви відчуваєте біль в правій стороні. Тримайте повертаючи голову круговими рухами, але не забудьте цільової області, які болять найбільше. Ви почуєте тріск, як це зробити. У будь-який час, роблячи цю вправу, якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт, слід негайно припинити.

4. Кулак і метод Кубок

Сидіти або стояти у вертикальному положенні. Тримайте шию прямо. Зробіть кулак ліву руку і помістіть його на лівій стороні підборіддя. Тепер, обережно натиснути з кулака на праву сторону. Зробіть те ж саме з лівою рукою. Крім того, ви можете використовувати вашу руку до чашки вашого обличчя на одній стороні, а потім, чинячи тиск на протилежному боці. Утримайтеся від здачі занадто багато тиску. Ви можете почути звук потріскування, як зробити ці кроки.

5. Кубок і Reach Шлях

Це один з найбільш широко використовуваних методів шиї розтріскування. Тим не менш, переконайтеся, що коли ви зламати вашу шию, використовуючи цю техніку, м’язи шиї напружені і розслабилися. Зробіть чашку з вашої долоні і місце в одній стороні особи, так що підборіддя знаходиться в дуплі, і ваші пальці на щоках. Тепер візьміть іншу руку від задньої частини шиї і захопити голова міцно з ним. Тепер перемістіть обидві руки, чинячи тиск з обох кінців. Переконайтеся в тому, що дозволяє фірмі, але м’який тиск з обох руках. Продовжуйте робити це до тих пір, поки не почуєте звук потріскування. Те ж саме можна зробити, щоб випустити тиск з іншого боку.

Будь-який з способів, зазначених вище, є відмінним способом зняття болю і тиску з боку шиї. Проте, рекомендується здійснювати повну свободу дій в цьому і переконайтеся, що ви не перестарайтеся, роблячи ці вправи.

Шия розтріскування є відмінним способом скидання тиску з суглобів, а також в прийнятті вас відчувати себе добре. Тим не менш, ви повинні переконатися, що ви будете слідувати правильний спосіб зробити це, а також переконайтеся, що ви не будете слідувати цій практиці на регулярній основі. Вивчають правильний спосіб зробити цю техніку від вашого лікаря або мануального терапевта, щоб уникнути будь-яких непотрібних ризиків.