Чому Холестерин не завжди погано – Що ви повинні знати про холестерин

За даними Національного центру медичної статистики при Центрі з контролю і профілактиці захворювань, деякі з найбільш поширених проблем зі здоров’ям, з якими стикається світ сьогодні є серцево-судинні захворювання, рак, інсульт, СНІД, діабет, пневмонія / грип, хронічні захворювання легень (астма, бронхіт) і дитяча смертність. Неврологічні захворювання, такі як аутистичного спектру, ADD і ADHD, біполярний синдром і шизофренія є лише останнім у довгостроковій перспективі потенційно небезпечних для життя захворювань, що люди (і їх домашніх тварин) були облицювальний з модернізацією технологій сільського господарства і продовольства розширений нас в 20-м столітті.

Більшість сучасних захворювань, викликаних хронічним запаленням, а не вид, що відбувається, коли ви отримали травму, і вид травми починає набухати, але вигляд, який сіє хаос на клітинному рівні в органах більшості людей щодня. Низький імунну відповідь через відсутність додаткового харчування не дозволяє організму захищати і самовідновлення.

Що таке холестерин?

Холестерин є жирова речовина, що виробляється печінкою, яка виконує або допомагає в тисячах функцій організму, таких як будівництво клітинних мембран, нервових оболонок, і велика частина вашого мозку. Це має життєво важливе значення для виробництва гормонів і засвоює все жиророзчинні вітаміни, такі як вітамін А, D, Е і К, між іншим. Без нього, ви б померли.

 • ЛПНЩ, ліпопротеїди низької щільності, відомий як поганий холестерин. LDLs забрати холестерин з печінки і доставити його до клітин.
 • ЛГП, ліпопротеїди високої щільності, відомий як хороший холестерин. HDLs видалити надлишок холестерину з крові і взяти його в печінку.
 • Ваше тіло робить свій власний рівень холестерину, але має здатність пригнічувати, якщо він відчуває занадто багато холестерину в крові. Коли ви знижуєте споживання або приймати препарати для зниження рівня холестерину, ваше тіло вгору регулює виробництво. Він намагається зробити більше, щоб компенсувати те, що не вистачає.
 • Дієтичний холестерин (холестерин з їжі), можуть бути отримані тільки з продуктів тваринного походження.

Незважаючи на попередній медичний та фармацевтичний консенсус, однак нові дослідження показують , що дієтичний холестерин може фактично зупинити запалення, запобігає утворенню тромбів від формування, підтримує імунну систему і запобігти хвороботворні мутації в клітинах.

 • Країни з більш високим середнім холестерину мають менше серцевих захворювань
 • Популярні статини не знижують рівень холестерину, вони знижують запалення (зазвичай викликане цукру в крові шипи)
 • Рекомендації Національної освітньої програми Холестерин 2004 року були розширені , щоб рекомендувати , щоб люди , які не мають хвороби серця повинні приймати статини для запобігання серцево – судинних захворювань (8 з 9 експертів панелі були фармацевтичної промисловості зв’язку).
 • Люди з низьким холестерином , як вони старіють знаходяться на самому високому ризику для когнітивних порушень, деменції та дегенерації головного мозку, хвороби серця і смерті.

Мета для високих і низьких HDL тригліцеридів

Тригліцериди це ім’я , яке ми даємо жирних кислот , коли вони звертаються в кровотік. Високі рівні погано і обумовлені в основному хронічно високе споживання вуглеводів з зернових і зернобобових культур.

 • Для того, щоб досягти більш високого рівня HDL, переконайтеся, щоб зменшити ваші джерела омега-6 жирів, в основному з промислово обробленого насіння овочевих масел, але і від надлишку горіхів.
 • Беручи риб’ячий жир хорошої якості щодня є хорошим способом збільшити омега-3 жирних кислот.
 • Насичені жири також підвищують хороший рівень ЛПВЩ. Подумайте кокосове масло, сало, масло, яловичий жир.
 • Вирізати цукор, зерно, і рафіновані вуглеводи і є жир, м’ясо і яєчні жовтки.

Холестерин і серце

При хвороби серця бути у верхній частині списку сучасних захворювань, теорія серця дієта є хорошим місцем, щоб почати дивитися на зв’язок між рівнем холестерину і серцево-судинних захворювань. Сучасна гіпотеза про хвороби серця передбачає, що дієта, багата вмістом насичених жирів і холестерину в значній мірі сприяє серцево-судинних захворювань. Статистики варіюються в залежності від джерела і залежать від віку, раси і статі, але існуючі пропозиції про серце і дієті припустити, холестерин, як причинно-наслідковий зв’язок для закупорки артерій, що ведуть до хвороби серця.

Ішемічна хвороба серця (ІХС) є термін, який включає в себе безліч умов, включаючи нарощування бляшки в стінках артерій, що постачають серце, запалення і руйнування операції серцевого м’яза, і високий кров’яний тиск. На початку 20-го століття, більшість захворювань серця було викликано інфекцією та імунної система компромісом. Серцево-судинні захворювання рідко і сприяло лише 8% всіх випадків смерті. З відкриттям антибіотиків, ця причина хвороби серця була практично ліквідована.

 • Сьогодні хвороба серця припадає понад 45% всіх випадків смерті
 • 75% людей, які мають серцеві напади мають нормальний рівень холестерину в крові

Холестерин і мозок

Холестерин отримав погану репутацію в останні 50-60 років. Може бути, що дослідження, проведені на холестерин вводять в оману, навіть вчені, які виконували їх? Останні дослідження і деякі з провідних експертів в області пластичності мозку і здоров’я показують нам, що холестерин не погано; це насправді щось потребує людському мозку.

25% холестерину в нашому організмі знаходиться в головному мозку. Він працює, щоб полегшити функцію мембрани і є сировиною для виготовлення прогестерону, естрогену, кортизолу, тестостерону і вітаміну D. Коли ми думаємо про антиоксидантах, ми думаємо про барвистих ягодах і зелених листових овочах, а також холестерин діє як антиоксидант.

 • Одне дослідження (1) показало, що функція пам’яті була кращою в піддослідних з найвищим загальним рівнем холестерину і холестерином ЛПНПА, зокрема.
 • Деякі дослідження виявили кореляцію між недоумством і низьким рівнем холестерину.

Запалення є коренем проблеми

Підвищені сироваткові рівні холестерину є симптомом основної проблеми в вашому тілі, не є причиною проблеми, яка є запаленням. Холестерин направляється до артерії, щоб вилікувати запалення. Якщо він успішний, все повертається в нормальне русло. Якщо запалення не спадає, більше холестерину відправляються і починає накопичуватися навколо артерії в якості допомоги смуги. Це, як починає формуватися бляшка.

Дійсна причина запалення є високим рівнем інсуліну, реакція на надлишок вуглеводів / рафінована споживання цукру, який створює рівень цукру в крові шипи. Транс-жири і промислово оброблені рослинні масла насіння також викликати запалення. Ми тільки дійсно бачимо будь-яких негативних наслідків LDL, коли він окислюється вільними радикалами. Дієта з високим вмістом антиоксидантів (овочі і фрукти) і низьким вмістом вуглеводів призведе до зниження факторів окислення в організмі.

Природне здоров’я: Розуміння їжі

Деякі вчені тенденції до віри, що спосіб життя, в тому числі харчових продуктів, впливів, і контролює колосальні 95% від нашого загального стану. Згідно Weston фонду А. Прайс, такі політкоректні дієтичні рекомендації в даний час в моді:

 • Уникайте насичених жирів
 • Обмеження холестерину в їжі
 • Використовуйте більш поліненасичені масла
 • Скоротити на яйця або є тільки яєчні білки
 • Їжте нежирне м’ясо і обмежувати червоне м’ясо
 • Пити молоко з низьким вмістом жиру і багато його, щоб отримати необхідну кількість кальцію
 • Обмежте споживання жирів до 30% калорій
 • Їжте 6-11 порцій зерна в день
 • обмежити сіль
 • Їжте не менше 5 порцій фруктів і овочів в день
 • Виберіть більш багатих білком соєвих продуктів в порівнянні з білками тваринного походження

Небезпека цих сучасних керівних принципів полягає в тому , що рекомендовані обмеження були встановлені на основі продуктів, які розфасовані, фальсифіковані і доопрацьовані, містять штучні хімічні речовини, а також з високим вмістом фруктози кукурудзяного сиропу і штучні підсолоджувачі, всі з яких може викликати запалення. Це призвело до припущення , що він є типом їжі , яка викликає проблеми, не замислюючись при промисловій обробці.

Давайте подивимося на ці ж продукти з іншої точки зору.

 • Насичені жири : забезпечують цілісність клітинної мембрани і підвищити здатність організму використовувати незамінні жирні кислоти. Вони захищають печінку і є улюбленою їжею для серця і мозку. Вони не викликають хвороби серця. Дослідження , які вказують на інше не брати до уваги оброблені вуглеводи ковтанні випробовуваних.
 • Дієтичний холестерин : сприяє підвищенню міцності стінки кишечника і допомагає немовлятам та дітям розвинути здоровий мозок і нервову систему. Продукти , які містять холестерин також містять інші поживні речовини. Тільки окислений холестерин сприяє хвороби серця. Сухе молоко і яєчний порошок містять окислений холестерин і порошкове молоко буде додано 1% і 2% молока.
 • Поліненасичених : новачок в раціоні харчування людини за рахунок модернізації і механізації. Вони сприяють навченості, кишковим проблемам, хвороби серця, раку та аутоімунних захворювань, серед інших речей.
 • Grassfed червоне м’ясо : є багатим джерелом поживних речовин, включаючи вітаміни В12, В6, цинк, фосфор, карнітин та коензим Q10 , які захищають серце і нервову систему.
 • Яйця : забезпечити відмінні білка і багато важливих жирних кислот , які сприяють здоров’ю мозку і нервової системи. Замінники яєць було показано , що призводить до швидкої смерті в піддослідних тварин.
 • Знежирене і знежирене молоко : не вистачає жиророзчинні вітамінів , необхідних для асиміляції білка і мінералів в самому молоці. Споживання продуктів з низьким вмістом жиру (продукти харчування , які були жир видалені, а не продукт , які , природно , з низьким вмістом жиру) , може призвести до виснаження вітамінів А і D.
 • 30% калорії в вигляді жиру : занадто низька для більшості людей і може призвести до низького рівня цукру в крові і втому. Традиційні дієти містили 40% до 80% калорій з жирів, в основному з тваринного походження. Різниця в тому , що тварини не були накачуванні стероїдів, гормонів, антибіотиків і пестицидів навантажені обробці корму. Токсини, зберігаються в жирових тканинах тварин (включаючи людину) , так що чисте тварина буде містити чистий жир.
 • Більшість зернових продукти : зроблені з пшеничного борошна , які були оброблені і рафінованої, знебарвленою і роздягли, залишивши її позбавлена поживні речовини. Сучасні пшениці представляють собою гібрид, який містить нові білки , які , як тепер вважають , щоб викликати запальні реакції, нестача поживних речовин і кишкові проблеми , включаючи хворобу брюшнополостной.
 • Сіль або натрій : має вирішальне значення для перетравлення і засвоєння. Клітини необхідно як калій на внутрішній і натрію на зовнішній стороні , щоб підтримувати належний баланс і функцію. Багато харчових продуктів містять природний натрій і їх не слід уникати. Rock або мінеральна сіль (кухонна сіль) містить більш високий відсоток натрію для калію. Кухонна сіль була все мінерали видалений за винятком того, натрію і калію. Морська сіль містить більш високий відсоток калію до натрію.
 • Фрукти і овочі (рослини) : отримують в середньому 10 застосувань пестицидів в процесі їх вирощування і зберігання життя. Вимийте ретельно проводити або є органічно вирощені продукти харчування.
 • Сучасні соєві продукти (інший гібридний) : мінеральне поглинання блоку, інгібують білкове травлення, пригнічують функцію щитовидної залози, і містять потужні канцерогени.

Так як же ми робимо почуття продуктів, доступних нам? Їжте їжу в найбільш природному стані і насолоджуватися кожною його частини, включаючи холестерину і жиру від здорових тварин. Тримайтеся подалі від обробленого, розфасованого, підготовленого матеріалу. Go органічних і трави годували, якщо ви можете і не турбуватися про підрахунок калорій. Їжте, щоб жити!