Чи є ваша дієта не працює? Можливо, він не підходить до вашого типу крові

Ви чули про кров типу дієти? Я думав, що це був розвінчаний давно, але пацієнти запитують про це, так що я зрозумів, я повинен дізнатися більше.

Що таке тип крові дієта?

У 1996 році Пітер Д’Адамо, натуропат лікар, опублікував книгу, в якій він описав, як люди можуть бути більш здоровими, живуть довше, і досягти ідеальної ваги при вживанні в їжу відповідно до їх типом крові. Хтось вибір приправ, спецій, і навіть вправи повинні залежати від типу крові. Незабаром книга стала бестселером, і люди всюди впізнавали їх тип крові, переглядають свої списки продуктів, і зміна, як вони їли, здійснюється, і думав про своє здоров’я.

Ось деякі рекомендації по дієті «Їжте Право для вашого типу»:

  • Ті , з ущільнювальним крові типу слід вибирати з високим вмістом білка і їдять багато м’яса, овочів, риби і фруктів , але обмежити зерна, боби і бобові культури. Для того, щоб схуднути, морепродукти, водорості, червоне м’ясо, брокколі, шпинат, і оливкова олія краще; пшениця, кукурудза і молочні продукти слід уникати.
  • Ті , з кров’ю типу повинні вибрати фрукти, овочі, тофу, морепродукти, індичка, і цільні зерна , але уникнути м’яса. Для втрати ваги, морепродукти, овочі, ананаси, оливкова олія і соя краще; молочні, пшениця, кукурудза і квасоля слід уникати.
  • Ті з типом крові В повинні вибрати різноманітний раціон , включаючи м’ясо, фрукти, молокопродукти, морепродукти і зерна. Для того, щоб скинути зайву вагу, тип B люди повинні вибрати зелені овочі, яйця, печінку, і солодка чай , але уникнути курка, кукурудза, арахіс і пшеницю.
  • Ті , у кого типу AB крові повинні їсти молочні продукти, тофу, баранина, риба, зерно, фрукти і овочі. Для втрати ваги, тофу, морепродукти, зелені овочі і водорості є кращими , але курка, кукурудза, гречка, і квасоля слід уникати.

Як уже згадувалося, рекомендації для дієти типу крові виходять далеко за рамки вибору продуктів харчування. Наприклад, люди з типом крові O рекомендується вибирати високої інтенсивності аеробних вправ і приймати добавки для їх чутливих шлунків, а з типом Кров слід вибирати дії низької інтенсивності і включають в себе медитацію як частина їх життя.

Але чи дійсно це працює?

Високоякісні дослідження про крові типу дієти не були опубліковані в рецензованих медичній літературі. Навіть зараз, пошук в медичній літературі для імені автора не показує ніяких досліджень, що відносяться до цієї дієти. Дослідження, опубліковані в 2013 і 2014 роках про дієти типу крові варто відзначити. Дослідження 2013 проаналізований світової медичної літератури і не знайшли ніяких досліджень, що демонструють вигоду від типу крові дієти. Дослідження 2014 показало, що в той час як люди після будь-якої з дієт типу крові мали деяке поліпшення в деяких кардіометаболічного факторах ризики (такі як холестерин або кров’яний тиск), ці поліпшення були пов’язані з типом крові.

Чи має сенс?

Теорія позаду цієї дієти є те, що тип крові тісно пов’язаний з нашою здатністю перетравлювати певні види продуктів харчування, так що правильне харчування поліпшить травлення, допомагає підтримувати ідеальну вагу тіла, підвищити рівень енергії і профілактиці захворювання, включаючи рак і серцево-судинні захворювання ,

Type O було сказано, щоб бути оригінальним родовим крові з перших людей, які були мисливцями-збирачами, з дієтами, які були з високим вмістом тваринного білка. Група А було сказано розвиватися, коли люди почали обробляти і мали більш вегетаріанську дієту. Типи B групи крові, як стверджується, виникають серед кочових племен, які споживали багато молочних продуктів. А так як група AB кров повинна була еволюціонувала від переплетення людей з типами A і B кров’ю, типу рекомендація AB була проміжною між тим, для людей з типами A і B кров’ю.

Кожна з цих теорій була поставлена ​​під сумнів. Так, наприклад, існують докази того, що тип А була фактично перша група крові розвиватися в організмі людини, а не типу O. Крім того, немає ніякої доведеного зв’язку між типом кров’ю і травленням. Таким чином, в доповненні до відсутності доказів того, що дієта працює, залишаються серйозні питання про те, чому він повинен працювати в першу чергу.

Отже, що є недоліком?

Це справедливе питання, тим більше , що деякі поліпшення були помічені в людях , які прийняли певні дієти типу крові (див посилання вище). Харчування на основі вашого типу крові вимагає , щоб ви знаєте , ваш тип крові , а потім слідувати за обмежувальну дієту. Особисті уподобання можуть бути проблеми: Вегетаріанська з ущільнювальним крові типу може боротися , щоб залишитися на призначеному дієті, і люди , які люблять червоне м’ясо , можуть бути розчаровані , щоб дізнатися , що вони мають тип крові. Рекомендовані добавки не є дешевими; ні рекомендовані органічні продукти. І якщо у вас є певні умови здоров’я, такі як високий рівень холестерину або діабет, дієтолог може зробити кращі рекомендації на основі фактичних даних для вас , ніж ті , які визначені вашої крові.

І що тепер?

Прихильники дієти типу крові може сказати, що в той час як ідеальне дослідження ще не проводилося, відсутність доказів не довести, що вони неефективні. І там також немає доказів того, що ці дієти шкідливі. Таким чином, я думаю, що інтерес до дієт типу крові не зникне найближчим часом. Але є причина, що книжкові магазини мають ряди і ряди книг по дієті, кожен з яких претендує бути досить ефективними, якщо не найкращими. Ми просто не знаємо, яка дієта краще для кожної окремої людини. І навіть якщо б ми зробили, дотримуючись якої-небудь однієї дієти часто складно.