Чи не небезпечно швидко спати після їжі

Більшість з нас любить користуватися нашим днем ​​сієсти після обіду, або ми любимо смакувати пізно вночі перекушування перед сном протягом дня. Ви часто можете задатися питанням, чи є це добре, щоб подрімати після їжі. Існує ніяких сумнівів в тому, що ми часто відчуваємо себе сонним після того, як наше харчування, але це означає, що ми повинні наздогнати на деякому сні або ми повинні дійсно почекати деякий час, перш ніж задрімав? Ну, це не може бути гарною ідеєю, щоб задрімати після їжі їжі. Сон відразу після прийому їжі не може бути добре для вашого тіла.

Чому ми зазвичай відчували бадьорим після їжі

Як тільки ви доїсти свою їжу, ваш мозок сигнали органи, щоб почати перетравлювати їжу. Кровообіг стає більш концентрованим навколо травної системи. Зрушення в інтенсивності кровопостачання впливає на мозок теж. Це позбавлення крові до мозку може змусити вас відчувати сонливість або сонливість.

Як це Сплячий Відразу після їжі впливає на ваше здоров’я?

Ваше тіло ідеально потрібно, щоб переварити їжу ви споживаєте, щоб отримати енергію, і він може зробити це, якщо ви сидите в вертикальному положенні. Однак, коли ви подрімати після їжі, ви не дозволяєте вашому тілу, щоб виконати цю функцію, що призводить до деяких з наступних дій:

1. Це може привести до збільшення ваги

Відразу спати після їжі може привести до збільшення ваги. Це відбувається тому, що ваше тіло потребує, щоб спалити калорії, які ви споживали від їжі, але замість цього, ви спите, а це значить, ваше тіло буде зберігати ці калорії. Надмірна кількість калорій в організмі призводить до збільшення ваги. Коротше кажучи, спати після їжі робить вас жир.

2. Це може привести до рефлюксу кислоти

Печія є стан, коли вміст вашого шлунка виштовхуються назад в стравохід. Печія викликає печіння в вашої грудної порожнини. Це відбувається, коли ви спите незабаром після їжі їжі.

3. Чи може викликати проблеми шлунково-кишкового тракту

Якщо ви спите відразу після обіду або після обіду, ваша їжа не перетравлюється належним чином отримати. Неперетравленої їжі може викликати проблеми травлення, такі як газ, печія, кислотність, метеоризм, здуття живота і т.д.

4. Це може привести до інсульту

негайно Сплячий відправляти з їжею може збільшити ваші шанси перенесеного інсульту. Це тому, що неперетравленої їжі може викликати дисбаланс в ваш рівень цукру в крові і кров’яного тиску, а в крайніх випадках це може привести до інсульту теж.

Як довго ви повинні чекати, щоб піти спати після Маючи їжу?

Рекомендується, щоб ви повинні дозволити вашому організму перетравлювати їжу, яку ви з’їли, перш ніж натиснути кнопку повтору. Хоча різні продукти харчування можуть зайняти різну кількість часу, щоб отримати засвоюється, це добре, щоб чекати протягом принаймні 2 до 4 годин, щоб подрімати після того як ви були ваші страви.

Bedtime закуски, які є здоровими для вас

Хоча це не дуже гарна ідея, щоб пожувати що-небудь перед сном вашого, іноді раптові борошна голоду можуть вдарити, і ми хочемо, щоб з’їсти що-небудь. Ми припускаємо, що ви їсте щось здорове і поживне, а не нагромадження на непотрібних калоріях. Ось деякі здорові рекомендації, які ви можете використовувати, щоб приборкати що потреби пізно вночі перекушувати:

  • Стакан теплого молока з медом здоровий варіант, і ви будете добре спати теж.
  • Чашка знежиреного йогурту легко на животі, а також.
  • Цілі пшениці крекер з деяким арахісовим маслом ідеально підходить, щоб покласти, що гарчати живіт, щоб відпочити.
  • Чашка цільного зерна зернових з низьким вмістом жиру молоко.

Якщо голодуючих в позаурочний час, ось деякі закуски, які ви можете зжерти вниз, навіть не думаючи двічі. Уникайте жирної, смаженої або калорій висококалорійних продуктів, оскільки вони можуть не тільки бути важко на вашій травній системі, але вони можуть викликати проблеми з сну теж.

Чи є харчування занадто пізно вплинути на ваш сон?

Їжа і сон мають дуже складні, проте цікаві відносини. Деякі продукти можуть викликати інтенсивний сон і змусить вас спати як немовля. Тоді є продукти, як шоколад, енергетичні напої, газовані напої і т.д., які можуть тримати нас бадьорими, якщо споживаються до того задрімали. Таким чином, ми дійсно повинні бути обережними про те, що ми їмо перед сном, тому що це може безпосередньо впливати на наш сон. Крім того, якщо ви споживаєте вашу їжу прямо перед сном, є хороша ймовірність того, що ви можете страждати від нападу кислотності або печії, які будуть впливати, наскільки добре ви спите.

Є люди, які не можуть відчувати себе вплинули на те, що вони споживають перед сном, але це, звичайно, не означає, що вони повинні їсти те, що вони хочуть, тому що їх сон не отримує порушений. Ну, питання не сон, але про поживу, яка не отримує перетравлюється. Отже, сон після кожного прийому їжі або лежачи після їжі зовсім не рекомендується.

Важливо, щоб ви залишити значний розрив між вашим часом прийому їжі і часом дрімоти. Вживання здорової та поживної їжі перед сном, уникаючи нездорової їжі і вибір на користь правих пізно вночі закуски деякі з хороших речей, які ви можете зробити для хорошого сну і хорошого здоров’я. Проте, якщо ви відчуваєте які-небудь печію, кислотний рефлюкс або будь-яке питання сну, пов’язаних, ми пропонуємо вам звернутися до лікаря і отримати досліджували відразу, щоб виключити будь-які захворювання.