Ціннісні харчування і користь для здоров’я молока

Молоко широко споживається в Індії. Ви переконаєтеся, що ваша дитина має стакан молока щодня; іноді, ви п’єте занадто простий або додати його в свій чай. Пити молоко має різні переваги. Пити молоко є ключем до створення сильних і здорових кісток. Таким чином, з’ясувати, чому пити молоко так важливо. Читайте, щоб дізнатися свої переваги.

Поживна Зміст в молоці

Нижче ми проводимо порівняння між трьома різними типами молока плюс деякий молоко Харчова цінність інформації коров’ячого молока, буйволи молока і козячого молока.

Як доїти користь вашого здоров’я

Якщо ви не вірили, що споживання молока добре для вашого благополуччя і фізичного / психічного здоров’я, то ось пара молока харчування факти, щоб підтримати це.

1. Це допоможе вам задовольнити ваші потреби в харчуванні

Просто 8-унцій молока в їжу досить, щоб отримати добову дозу вітаміну D, кальцію і вітаміну B12 – три основних поживних речовин, які вам потрібні. Молоко також надає вам інших необхідних поживних речовин, таких як мінерали, білки, антиоксиданти і здорових жирних кислот.

2. Вона тримає вас Здорової

Молоко це не звичайний напій. Theres причина, чому спортсмени та інші люди клянуться ім. Він має всі дев’ять незамінних амінокислот, що робить його напій повний білка. У разі якщо ви не знаєте, трави годували корів молоко навіть містить кон’югованої лінолевої кислоти і омега-3 жирні кислоти, обидва з яких були повідомлені забезпечити безліч когнітивних і фізичних переваг для здоров’я.

3. Зміцнює Your Bones

Кальцій є одним з ключових поживних речовин, що необхідно для сильних і здорових кісток. Один 8 унцій склянку молока, що відповідає вашому RDA для цієї поживної речовини легко і без начинки вашого шлунка. Молоко і інші молочні продукти також запобігти кісткові захворювання, як остеопороз. Споживання молока може запобігти цьому захворюванню. Молоко і молочні продукти містять кальцій в рясних кількостях і можуть посилити ваш мозок. Якщо порівняти буйвол доїть цінність харчування з коров’ячим молоком, Ви знайдете перші мають більше вмісту кальцію, присутнє в ній.

4. Допомагає зберегти ваші еритроцити в Check

Вітамін B-12 дефіцит є однією з поширених причин анемії, поганої пам’яті, а іноді навіть проблеми з серцем (у важких випадках). Крім виробництва еритроцитів і транспортування кисню до нервової тканини, це поживна речовина має важливе значення для загального благополуччя. Простіше кажучи, ви не можете жити без В12. А молоко і інші молочні продукти можуть задовольнити ваші потреби кальцію.

5. Дає Вам вітамін D

Вітамін D відомий як сонячний вітамін. Це жиророзчинний вітамін, який допомагає в поглинанні кальцію і підтримує імунну систему. Нестача вітаміну D в організмі може вплинути на здоров’я кісток. Але не хвилюйтеся, тому що може допомогти вам задовольнити ваші потреби у вітаміні D. Молоко є прекрасним джерелом вітаміну D; він також регулює всмоктування кальцію і фосфору в організмі, обидва з яких необхідні для сильних і здорових кісток. Крім того, вітамін D також відомий, щоб запобігти депресії, запобігти хворобам серця, а також збільшити втрату ваги.

6. Зберігає Ваше здоров’я серця в Check

Молоко запобігає і зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Молоко є прекрасним джерелом кон’югованої лінолевої кислоти і омега-3 жирних кислот, які допомагають знизити ризик серцевих захворювань і діабету теж.

7. Поставки Ви з протеїном

Білок є важливим елементом, який допомагає будувати м’язову масу і допомогти людині швидше відновитися після роботи. Він також необхідний для виробництва гормонів в організмі. І Heres сюрприз – молоко дає 8 грамів високоякісного білка з усього лише 8-унцій. Якщо ви відчуваєте себе голодним весь час, додати багаті білком продукти в свій раціон, особливо молока.

8. Чи може допомогти зберегти депресії Away

Пити молоко може допомогти у виробництві серотоніну гормону в організмі; серотонін гормон пов’язаний з настроєм і сном. Дефіцит вітаміну D пов’язаний з депресією і втомою, але пити молоко може допомогти, так як воно відповідає вашим вимогам вітаміну D. Випивши молоко, ви можете тримати D дефіцит вітаміну в страху і, таким чином, депресії.

9. Зберігає ваші енергетичні рівні високого

Молоко є дивним джерелом рибофлавіну. Рибофлавін допомагає організму виробляти більше енергії, розбиваючи вуглеводи, білки і жири. Так як це водорозчинний вітамін, вам потрібно кожен день. Він також допомагає переносити кисень до різних внутрішніх органів і, таким чином, зберігаючи їх функціонування.

10. відповідає вашій Калорія вимоги

Це один йде для людей, які мають проблеми їдять багато. Якщо вам потрібно, щоб задовольнити ваші щоденні потреби калорій, але не в змозі зробити це через ваше харчування, а потім пити молоко. Молоко може надати вам калорії і зберегти хороший баланс інших поживних речовин.

Запобіжні заходи слід враховувати при споживанні молока

Переконайтеся, що ви прийміть наступні запобіжні заходи перед вживанням молока.

1. Перейти на рослинній основі

Якщо ви вегетаріанець або непереносимість лактози, ось гарна новина – є рослинні варіанти там. Ви можете вибрати для мигдального молока, соєвого молока, кокосового молока, і кешью молока.

2. Обмежте споживання

Просто тому, що молоко є здоровим і упаковує багато поживних речовин, не означає, що ви повинні пити занадто багато молока. Помірність є ключовою, оскільки він робить пакет вмісту жиру, і якщо ви намагаєтеся скинути вагу і наростити м’язи, відстежувати, скільки ви споживаєте на основі інформації про харчування.

3. Тримайте травному здоров’я Прибуття

У минулі часи, коров’яче молоко надало вам багато хороших кишечник здорових бактерій. Але з появою практики пастеризації, все, що хороший матеріал видаляється означає, що ви не отримаєте повідомлені травні переваги. Крім того, зміст вище жиру в молоці ви вибираєте робить його важким для вашого тіла, щоб обробити його.

Молоко пропонує різні переваги і допомагає вам залишатися у формі і активним. Це дає вам щоденну дозу енергії і постачає ваш організм необхідними поживними речовинами, що вам потрібно. Додавання стакан молока в їжу не тільки зробить вас сильними і здоровими, але це також покращить ваш настрій і тримати вас в доброму здоров’ї. Так, випити склянку молока в день і залишатися у формі.