Це здоров’я є фрукти на ніч?

Більшість з нас, як правило, має тягу до їжі по відношенню до ночі. Це може бути шкідливо для підтримки ваги, особливо якщо у вас є солодке. Це, звичайно, неможливо заснути з цим гризти почуття в животі. Але якщо звернутися до цього залишковим лазаньї, або чау вниз пакет чіпсів, ви перебуваєте в біді.

Найбезпечніший варіант був би невеликий плід, щоб придушити почуття голоду. Але це не приходить без погіршення до нього, а також. Вживання в їжу фруктів перед сном не так невинні, як ви думаєте, що це буде. Ми пояснюємо, чому це може несприятливо вплинути на ваше здоров’я і те, що ви повинні бути обережні, коли ви обираєте фрукти, щоб поїсти на ніч.

Їдять фрукти перед сном хорошою ідеєю?

Плоди є невід’ємною частиною здорової дієти. Вони з високим вмістом клітковини і мало калорій. Плоди багаті фітохімічні, які допомагають нейтралізувати вільні радикали пошкодження вашого тіла. Але ваш вибір фруктів перед сном дуже важливо. Це може бути абсолютно нормально, щоб з’їсти шматочок дині, груші або ківі.

Важливо, однак, пам’ятати, що там має бути адекватним розривом між трапезою і споживанням фруктів. Плоди є високим вмістом клітковини отримати перетравлюються і переміщаються в кишечник швидше, ніж білки і жири багатих продуктів харчування. Це означає, що фрукти повинні бути з’їдені багато перед важкою їжею, або трохи пізніше. Ще один момент, щоб пам’ятати про їжу фрукти на ніч на вечерю, що сплеск цукру може випустити енергію, яка впливає на сон, як ваше тіло повинно бути підготовлено до відпочинку.

Переваги перекушувати фруктами в нічний час

Є кілька переваг для їдять фрукти в якості закуски в нічний час, як зазначено нижче:

  • Звичайні порції свіжих фруктів можуть знизити ризик інсульти, ниркова недостатність, серцево-судинні захворювання, діабет і втрату кісткової маси.
  • Вживання в їжу з високим вмістом клітковини фрукти замість калорій важкої закуску допоможе в управлінні вагою.
  • Плоди упаковані з мікроелементами і необхідними вітамінами, які поліпшують своє здоров’я і свою життєву енергію.
  • Коли справа доходить до їжі фрукти в нічний час, Аюрведа говорить, що ви можете мати високі плоди волокна, такі як кавун або яблуко, які корисні для травної системи і не буде викликати безсоння.

Можливі Недоліки Маючи фрукти в нічний час

Слід мати на увазі дрібних деталей під час їдять фрукти в нічний час:

  • Багато фрукти повні цукор і змусять ваш рівень цукру в крові негайно шип.
  • Занадто багато фруктів може призвести до втрати поживних речовин, тому що ви можете бути пропуск овочів та інших харчових груп, щоб розмістити свій плід.
  • Плоди на енергетичних рівнях збільшення часу сну і можуть викликати порушення сну.

Запобіжні заходи для розгляду під час їжі фрукти перед сном

Деякі речі слід пам’ятати, коли їсти фрукти в нічний час:

  • Підтримувати зазор пару годин між їжею і нічний фрукти.
  • Виберіть фрукти з низьким вмістом цукру, але з високим вмістом клітковини, як груша.
  • Уникайте негайно куштування плоду перед сном.

Часті запитання

Деякі часто задаються були дані відповіді нижче:

1. Чи є їсти фрукти на ніч Тому що збільшення ваги?

Це міф, що їдять фрукти в нічний час робить вас жир. Плоди мають мінімальні калорії і не можуть привести до збільшення ваги на своєму власному. Але якщо ви закуска щоночі на калорійність багатьох фруктів, як банани, після того, як ви споживали всі вимоги до калорійності протягом дня, ви будете додавати кілька фунтів до кінця місяця. Але це відноситься до будь-якої їжі, яку їдять після того, як ви досягли максимальних необхідних калорій протягом дня.

2. Може Маючи фрукти перед сном викликати проблеми з травленням?

Якщо у вас є фрукти відразу після їжі і перед сном, це може створити травний дискомфорт, тому що харчування і фрукти мають різні ціни травлення і фрукт можуть в кінцевому підсумку бродіння в шлунково-кишковому тракті. Якщо плоди їдять з правим інтервалом від їжі, воно не повинно створювати ніяких проблем.

3. Які фрукти добре поїсти на ніч?

Волоконно-багаті фрукти, такі як яблука, банани, груші, виноград або можна вживати в їжу в нічний час.

4. Чи можна їсти фрукти на ніч викликати безсоння?

Харчування дуже солодкі фрукти безпосередньо перед сном може турбувати вас. Є фрукти на ніч шкідливо, тому що цукру в плодах буде Спайк ваші енергетичні рівні. У цей час ваше тіло згортається, підвищення енергії може викликати безсоння і апатію.