Факти харчування і користь для здоров’я коричневого рису

Рис ( Oryza Sativa ) є основним продуктом харчування і первинної культурою , яку вирощують у всьому світі. Є багато різних типів рису – в тому числі довгозерний басматі, чорний рис, білий рис і клейкий (або клейкого) рису – але з точки зору користі для здоров’я, не всі створені рівними. Користь для здоров’я коричневого рису є частково з – за способом його отримує, в відповідно до Джорджем Mateljan Фонду для здорових продуктів світу , що сприяє переваг здорового харчування. Коричневий рис є цілісним зерном, а це означає , що вона містить три частин ядра зерна: зовнішній, Наповнений шар , звані висівками, багаті поживні речовини ядра називається зародок, а крохмалисті середній шар називається ендоспермом, в відповідно до Harvard TH Chan Школа громадської охорони здоров’я(HSPH). Зовнішні, неїстівні корпусу видаляються.

Білий рис, навпаки, являє собою вишукане зерно, а це означає , що висівки і зародки, були видалені, залишаючи тільки ендоспоровий, каже HSPH. (Зовнішній корпус також видаляються.) Цей процес знімає велику частину волокна і поживних речовин. Деякі з цих поживних речовин -включая вітаміни групи В і залізо – додають назад в «збагачений» білий рис, але волокно не повинні додаватися назад, в відповідно до Американською асоціацією серця (AHA).

поживний профіль

Коричневий рис є дуже поживною їжею. Це ціле зерно , яке є відносно низьким вмістом калорій (216 калорій на чашку), з високим вмістом клітковини, глютен і можуть бути включені в різні страви. Райс Федерація США відзначає , що коричневий рис не містить транс-жирів і холестерину. Він тільки слідові кількості жирів і натрію. Ось факти харчування для коричневого рису, в відповідно до продуктами і ліками США, який регулює маркування харчових продуктів в відповідності з Законом про маркування харчової продукції та освіти:

Користь для здоров’я Коричневий рис

Користь для здоров’я коричневого рису в значній мірі з – за того , що це ціле зерно. Згідно HSPH, волокна в коричневий рис допомагає знизити рівень холестерину, переміщує відходи через шлунково – кишковий тракт, сприяє повноті, і може допомогти запобігти утворенню згустків крові. Коричневий рис вважається низькою «глікемічним індексом» їжею. Глікемічний індекс (ГІ) показує, наскільки швидко і наскільки їжа підвищує рівень цукру в крові людини після їжі, в відповідно до HSPH . Низький ГІ продукти мають рейтинг 55 або менше; середні Г для коричневого рису 55. Білого рис має середні Г 64, що робить його середньої ГІ їжі. Попередні дослідження показали зв’язок між високими Г дієтою і діабетом 2 типу.

Більш того, деякі з фітохімічні і мінералів, знайдених в цільних зернах може бути пов’язано з більш низьким ризиком розвитку деяких видів раку, каже HSPH. В рамках загального здорового харчування, цільне зерно може допомогти поліпшити рівень холестерину в крові, а також знизити ризик серцево-судинних захворювань, інсульт і діабет типу 2, відповідно до AHA.

Наступні поживні речовини міститься в цілісному зерні, відповідно до AHA:

  • Вітаміни групи В, які беруть участь у багатьох біологічних функціях;
  • Фолієва кислота (фолієва кислота), вітамін В, який допомагає організму формувати нові клітини і може запобігти деякі вроджені дефекти;
  • Залізо, мінерал, який організм використовує для перевезення кисню в крові;
  • Магній, мінерал, який бере участь в більш ніж 300 біологічних функцій;
  • Селен, мінерал бере участь в імунної системи і регуляції щитовидної залози.

Миш’як в коричневому рисі?

У 2012 році Consumer Reports опублікував статтю про те , що в той час як миш’як природно присутній в різних продуктах харчування, більш імовірно , забруднювати коричневий рис , тому що коричневий рис поглинає велику кількість води , в той час як зростає. Тим НЕ менше, харчові продукти і медикаменти проаналізували більше 1000 зразків рису, а в 2014 році заявили, що «рівні миш’яку , що FDA , виявлені в зразках його оцінювали були занадто низьким , щоб викликати яке – небудь негайною або короткострокові негативні наслідки для здоров’я.» FDA рекомендується підтримувати дієту , яка включає в себе різні цільні зерна. Крім того, тих , хто стурбований миш’як рівнів можуть готувати рис в шість разів нормальної кількості води і знизити рівень миш’яку приблизно в два рази, в відповідно до FDA.

виробництво рису

Було вироблено понад 740 мільйонів тонн рису в усьому світі в 2013 році, за даними National Geographic . Більшість з них, близько 671 мільйонів тонн, було вирощено в Азії. У Північній і Південної Америки були другий, з 36 мільйонів тонн, в той час як Африка третій, з 28 мільйонів тонн.

Історія Райс

Недавні археологічні знахідки виявили примітивні насіння рису і стародавні інструменти ферми, що датуються близько 8000 років в Китаї, згідно HSPH. Арабські торговці вводять рис в Стародавній Греції, і Олександр Великий (356-323 до н.е.) принесли в Індію. Маври принесли рис в Іспанію у восьмому столітті, і іспанці ввели його в Південну Америку в 17-м століття.

Приготування коричневого рису

Коричневий рис, як і всі зерна, слід ретельно промити в проточній воді, і будь-який бруд або сміття повинна бути видалена. Для приготування коричневого рису, додати одну частину рису на дві частини окропу або бульйону. Після того , як рідина повертається до кипіння, зменшити вогонь, накрити кришкою і тушкувати в протягом приблизно 45 хвилин. Коричневий рис займає більше часу , щоб приготувати ніж білий рис , так як волокнистий шар висівок і багатими поживні речовини зародкових листків були видалені, каже HSPH . Ці шари також дають коричневого рису в потужну жувальну, nuttier текстуру , ніж білий рис.