Топ-7 Ефірні масла для тривоги

Ефірні масла були навколо в протягом багатьох століть, побудовані ще в біблійні часи , коли Ісус був помазаний ладаном і мірри після його народження. Вони використовувалися з давніх часів в різних культурах, в тому числі Китаю, Єгипту, Індії та Південної Європи. Деякі ефірні масла навіть були застосовані до мертвих , як частина процесу бальзамування. Ми знаємо це , тому що залишки були знайдені в гробницях датованих більше 2000 років! Ефірні масла також поширені в ароматерапії, який був висунутої французьким хірургом Жаном VALNET, який дізнався , що ефірні масла можуть допомогти лікувати солдат під час Другої світової війни – це час , коли ліки не вистачало.

Краса ефірних масел є те , що вони є природними, витягнутим з квітів, листя, кори або коріння рослин. Незважаючи на те , що краще , щоб переконатися , що ви використовуєте чисті ефірні масла, тобто масла , що не були розбавлені хімічних речовин або добавок, вони можуть забезпечити таку необхідну допомогу і зцілення для різних захворювань, в тому числі як природний засіб для занепокоєння .

Кращі ефірні масла для тривоги

Тривога є жорстка боротьба стикатися день у день, що робить, що мають природне рішення, наприклад, ефірне масло суміші, important.In недавнє дослідження 2014 Американського коледжу медичних наук, 58 пацієнтів хоспісу були дані ручний масаж раз в день протягом одного тижня з ефірною олією в суміші 1,5 відсотка розведення масла солодкого мигдалю. Важливо суміш масел складалася з цих ефірних масел в рівних співвідношеннях бергамота, ладану і лаванди. Всі пацієнти, які отримали масаж ароматерапія рук повідомили менше болю і депресії, уклавши, що ароматичний масаж з цим ефірним маслом суміш є більш ефективним для болю і управління депресії, ніж тільки масаж.

Ось деякі з кращих ефірних масел для занепокоєння:

1. лаванди ( Lavandula вузьколистий )

Вважається найбільш поширеним ефірне масло, переваги масла лаванди включають наявність заспокійливий, розслаблюючий ефект. Це вважається нервовою системою загальнозміцнюючим і допомагає з внутрішнім світом, сном, занепокоєнням, дратівливістю, приступами панікою, нервовим шлунком і загальним нервовим напруженням.

Довідник ефірних масел: Наука, технології та додатків, друге видання стверджує , що був проведений ряд клінічних випробувань з участю вдихання ефірного масла лаванди , які вказують на зниження стресу і тривоги. Одне дослідження , використовуючи усне ефірне масло лаванди з допомогою капсул встановлено , що зміна частоти серцевих скорочень значно збільшилися за порівнянні з плацебо , в той час як спостерігаючи за зухвалу тривогу фільму. Це свідчить про те , що лаванда мала анксіолітичну дію.

Подальше дослідження демонструє здатність лаванди для зниження тривожності у пацієнтів, які перенесли коронарне шунтування, і у людей, які відвідують стоматолога.

2. Роза ( Rosa Damascena )

Одним з переваг рожевого ефірного масла є його дуже осіданням на емоційне серце і , можливо, друга за популярністю після лаванди для зняття тривоги і депресії, допомагаючи з панічними атаками, скорбя і шок. У дослідженні жінок , які були вагітні вперше опублікованого в Іранського Червоного Півмісяця Medical Journal , одна група жінок була прийнята в 10-хвилинну інгаляцію і ванночку з маслом троянди, інша група отримувала 10 хвилин теплою водою ванночку, і вони були по порівнянні з контрольною групою. Отримані дані показали , ароматерапія і ванночка зменшує занепокоєння в активній фазі у родили жінок.

3. Ветивер ( Vetiveria zizanioides )

Vetiver масло має спокійне, заземлення і підбадьорливо енергію, часто використовується при травмах , допомагаючи з самосвідомістю, спокоєм і стабілізацією. Система тонік нервової, це зменшує чуства і надчутливості , а також корисні в напади паніки і шоку. Дослідження , опубліковане в Natural Research Продукт розглядає тривожність поведінку як у щурів до висновку , що ветивер масло може бути корисним для зниження тривожності ефектів, хоча необхідні додаткові дослідження, щоб підтвердити цей висновок.

4. іланг ( іланг-іланг )

Це популярне ефірна олія може ставитися до тривожності і депресія з – за його заспокійливі і піднесені ефекти. Іланг – іланг допомагає бадьорість, сміливість, оптимізм і заспокоює боязкість. Це може заспокоїти серце збудження і нервові серцебиття і є помірно сильним седативним, який може допомогти при безсонні.

У дослідженні 2006 року, проведеного Geochang Провінційний коледж в Кореї, використовуючи іланг-іланг масло, поряд з нотами бергамота і лаванди масла, один раз в день протягом чотирьох тижнів зменшити психологічні стресові реакції і рівні кортизолу в сироватці крові, а також кров’яний тиск клієнтів з істотним гіпертонія. Будьте обережні при використанні іланг-ілангу, як це може бути сенсибилизирующее або подразнює шкіру; уникати використання в умовах зниженого тиску.

5. бергамот ( Citrus bergamia )

Берегомет зазвичай знаходиться в Ерл Грей чай і має характерний квітковий смак і аромат. Масло бергамота заспокоює і часто використовується для лікування депресії, надаючи енергію; Однак, вона також може допомогти при безсонні викликати розслаблення і зменшити agitation.It це було доведено , щоб зменшити реакцію кортикостерону на стрес у щурів, і ще одне цікаве дослідження , проведене в 2011 році передбачає , що наклеюванням змішують ефірне масло , яке включає в себе бергамот учасникам допомагає в лікуванні депресії або занепокоєння. Змішане ефірне масло складається з лаванди і бергамота масла.

За порівнянні з плацебо, змішує ефірне масло викликало значні природні способи зниження кров’яного тиску і частоту пульсу, і учасників в змішаній ефірному маслі групи оцінила себе спокійніше і спокійніше , ніж у контрольній групі. Берегомет , як правило , безпечний, але це фотосенсибілізуючу, тобто він може збільшити ризик сонячних опіків і висипу. Найкраще , щоб уникнути використання в протягом 12 годин перебування на сонці.

6. Ромашка ( Chamaemelum Nobile )

Мирна, заспокійливий аромат, ромашка перевага внутрішня гармонія і зменшують дратівливість, overthinking, тривогу і занепокоєння. Досліджує дослідження, проведене в Університеті Пенсільванія школи медицини на антидепресивний активності в ромашці виявило, що це ефірне масло може забезпечити клінічний значиму антидепресивну активність, що відбувається в доповненні до раніше спостерігається анксіолітичною діяльності.

Інше дослідження, опубліковане Національний центр комплементарних і інтеграційних здоров’я виявило, що ромашка капсула була показана, щоб полегшити симптоми тривоги. Ромашки масло, як правило, безпечна для деякого невеликого ризику алергії, за винятком, особливо з тими, хто має алергію на амброзію.

7. ладан ( Boswellia carteri або ладанне дерево )

Ладан є великим для лікування депресії і тривоги , оскільки вона забезпечує заспокійливу і спокійну енергію, а також духовного заземлення. В ароматерапії, він допомагає поглибити медитацію і заспокоїти розум. Змішаний з нотами бергамота і лаванди масла в співвідношенні 1: 1 в якості ручного масажу аромат, був знайдений ладан , щоб справити позитивний вплив на болі і депресії у пацієнтів хоспісу з термінальним раком в дослідженні Keimyung університету в Кореї.