Те, що ви повинні розглянути, перш ніж вирішити, що кава є хорошим або поганим

Це добре? Це погано? Я маю на увазі, що настав час поставити цю дискусію кави, тому що возитися з деякими реальними емоціями тут. Для тих, хто не може зробити ранок з гарного гарячого чаю, ви знаєте, що ми маємо на увазі, чи не так? Хоча Theres категорія продуктів могутні гамбургери і хот-доги, вчинені піц та будинкових та Передумовою для кожної зі сторін зверхньо дієтологами, Theres другої категорії ці розумні люди були народжені, щоб розмножуватися.

Це включає в себе салати, фруктові соки, зелень, знежирене молоко, пісне м’ясо. ще Theres ще одна категорія, яка завжди залишається у відкритому і обговорюється далі. Це категорія поганого кави. Протягом багатьох років, багато освічених людей сперечалися за або проти нікчемною гуртки Яви. Тим не менш, є невинні душі чекають нескінченних спростувань, щоб отримати висновок. Давайте пообіцяємо не дивитися на каву добре це чи погано для вас? в наших пошукових системах більше. Давайте шукати правильну відповідь і дозволяє почати прямо тут.

1. Помірність є ключем

Екстремальне все погано. Коли ви, дуже часто, займатися чимось, такі як кофеїн, Ви зобов’язані помітити миттєве підвищення енергії, як фізично, так і психічно. Але перестаратися призведе тільки до вас стає гіперактивним на першому, а потім поступово відчуваючи стекти вашу енергію, як ефект зникає. Але, почекайте хвилину. Є ці маленькі залози називаються наднирники, які отримують постраждалих кожен раз, коли ви чух вниз Cuppa Джо.

У Bodys боротися або відповідь польоту активується кожного разу, коли ви випити чашечку кави. Це означає, що замість того, щоб випускати адреналін, надниркові залози починають випускати гормон у відповідь на каву, який ви споживаєте. З часу, наднирники починають випалювати від надмірного використання. В основному, уникати кави або зберегти споживання до мінімуму.

2. Кубок Size Matters

Маючи на увазі кількість споживання в один прохід так само важливо, як тримати вкладку про те, як часто ви вживаєте каву. Ви можете почати потіти більше, ніж зазвичай, або підвищене серцебиття, крім почуття занепокоєння і розводячись на що завгодно.

3. Кожне тіло відрізняється

Ми всі можемо назвати принаймні одна людина, яка їсть як свиня, і до сих пір виглядає недоїдають. Метаболізм грає тут свою роль. Так, тенденція тіла реагувати в сторону певного харчового продукту може сильно варіювати від однієї людини до іншої, задану кількість кави може бути тільки потрібну кількість надати світіння на одну сторону, в той час як обтяжуючі прориви для кого-то, чиї шкіра схильна до акне. Якщо кава так важливий для вас (що добре припустити, що це), отримати дієтолог, щоб виміряти, наскільки добре для вас, або якщо це нормально взагалі.

4. Зважте ваші вимоги на даний момент

Кава є благом для тих, хто намагається важко не спати всю ніч, щоб вчитися. З іншого боку, для людини, яка потребує міцний сон, щоб прокинутися рано вранці, приймаючи чашку кави пізно ввечері тільки змусить його звинувачувати кофеїн безсоння. Якщо у вас є відносно нормального життя, 2 чашки кави був через день, але обмежується 3-х годин перед сном все в порядку.

5. Погода Мати It Or Not

Сидячи біля вікна, спостерігаючи гонки дощових крапель вниз панель і попиваючи ваш улюблений кави звучить як ідеальне поєднання; так само читає хорошу книгу з чашкою кави в одній руці, в той час як сніг на вулиці. Але картина хтось робить те ж саме, коли він становить 40 градусів зовні.

Звичайно, пристойну кількість охолодженої кави було б добре, щоб шукати притулок від спеки, але так як, природна тенденція кави розігріти своє тіло, було б краще розглянути прохолодні варіанти. Цей аргумент заснований виключно на дискомфорт / комфорт так добре дозволить вам вибрати той очевидний вибір.

6. Коли ваше тіло потребує цього Відчайдушно

Від того, відмінний старт для вашого ранку, коли ви отримали уявлення або ідеальний спосіб відігнати втому від напруженого дня на роботі витісняють ті менструальні спазми, ця чашка поштовху може бути ваш рятівником протягом багатьох днів. Тільки не дозволяйте вашому тілу стати настільки звикли до цього, що у вас поганий час тягне себе працювати в ті дні, коли ви не отримаєте.

Але, кава наркоманія є реальною річчю, хлопці. Молекула кофеїну розчиняється в воді і жиророзчинні. Це означає, що вона може проходити через гематоенцефалічний бар’єр і безпосередньо змінюють наші мізки. Він також курси через наших венах і впливає на кров і клітинні мембрани. Це де починається залежність.

7. Як Вам подобається Ваш кави, сер?

Під час обговорення хорошого і поганого кави, як можна не враховувати кількість цукру або додатковий жирний крем, який входить в ваш латте? Ви не смієте звинувачувати бідний кави товстого шару жиру навколо вашого живота. Якщо ви занадто турбуєтеся про отримання цих дюймів, вибір на користь чорної кави. Так, рясне кількість чорної кави, також погано для вас, але ви можете спокійно випити одну чашку в день.

Це буде тепер, Im освіченими і може продовжувати пити знову мою каву. або Чувак, я збираюся штовхнути цю звичку? Схоже, що в той час як кава був пов’язаний з втратою ваги, більш тривалий термін служби і менше депресії, вона легко викликає звикання і може бути небезпечним в надлишку. Що таке перевищення? До 400 мг кофеїну безпечна для повного вирощеного дорослого в день. Ця сума становить близько 4 чашок кави. Були в порядку з цим. Все краще, ніж втратити кави назавжди.