Співвідношення між вагітністю і вашою кров’ю

Як група крові впливає на вагітність?

Це важливо для жінок, щоб дізнатися їх тип крові на початку вагітності. Кров буде прийнято, щоб з’ясувати, і є чотири різних типи: А, В, АВ і О. На додаток до типу крові, жінки можуть мати резус-фактор (зокрема резус-D антигену), який, коли білки з’являються на поверхні кров. Жінки, які мають резус-фактор, класифікуються як резус позитивним (A +, B +, AB + і O +) і жінок, які не є резус-негативними (A-, B-, AB- і O).

Крові і резус-фактор вагітної жінки і батько її дитини може вплинути на те, що тип крові у дитини. Вона також буде впливати на антитіла організм матері робить як імунна відповідь на сторонні речовини в її органах, такі як бактерії, сперматозоїди, і навіть ембріон.

Коли резус-негативна жінка (5-10 відсотків жінок) має дитину з резус-позитивної крові, це називається резус-несумісність. Тіло матері буде лікувати білки резус знайдені в крові своєї дитини як іноземної і виробляти антитіла, щоб напасти на них, як тільки два типи крові змішуються в будь-якому випадку, що є умовою називається хвороба Резус. Там також може іноді бути проблеми, якщо мати є типом крові O і її дитина типу А або В в крові, де організм матері виробляє антитіла проти дитини червоних кров’яних клітин, коли суміші крові. Це називається ABO несумісністю.

Які фактори ризику?

Перший раз, коли жінка вагітна, дитина не захищений зазвичай до народження, так як кров матері не може перетнути плаценту (хоча невелика кількість крові дитини може потрапити в обіг матері). Однак, можуть бути деякі випадки, коли в крові і мати дитини в кров змішується раніше, ніж це, такі як:

  • викидень
  • травма, яка викликає кровотеча (наприклад, автомобільна аварія)
  • після амніоцентезу (де беруть кров з пуповини для тестування)
  • після того, як CVS (де зразок плаценти береться для тестування)
  • позаматкова вагітність.

У кожній із цих ситуацій, антитіла будуть розроблені як імунну відповідь, який може викликати у дитини, щоб мати анемію і важку жовтяницю. При резус-несумісності, це означає, що всякий раз, коли жінка вагітна резус-позитивної дитини в майбутньому, антитіла будуть випускатися у великих кількостях. ABO несумісність не стає більш серйозною з кожною наступною вагітністю. Однак, ABO несумісність може вплинути на дитину, поки все антитіла не виходять із системи дитини після того, як вони народилися.

Що таке лікування?

Оскільки група крові майбутньої дитини, як правило, невідомо, під час вагітності, всі жінки, які є резус-негативними отримати анти-D ін’єкції під час вагітності, щоб запобігти початку захворювання резус в 28 і 34 тижнів. Пуповинної крові збирають при народженні, щоб перевірити групу крові дитини, а якщо дитина резус позитивний, інший ін’єкцію. Ці ін’єкції дуже ефективні при зупинці резус антитіл розвивається і робить можливим для жінок, щоб бути знову вагітна без резус несумісністю ускладнень. Якщо дитина резус негативний, ін’єкції не потрібно.

Якщо жінка вже поставлений діагноз хвороби резусу під час вагітності вона буде уважно стежити, щоб переконатися, що дитина здорова, через ультразвук. При необхідності лікар може перевірити дитини на наявність ознак анемії фахівцями ультразвукового моніторингу та втручання.

Якщо в будь-який час аналіз крові дитини є занадто низьким, переливання обміну спеціальних кровей (до або після народження) може бути дано дитині через пуповину, щоб зупинити виснаження червоних кров’яних клітин, а іноді і дитині, можливо, буде потрібно поставляється рано. Проте, ці речі зазвичай не потрібно, як анти-D ін’єкції дуже успішно.

З АВО несумісності, немає ніяких превентивних заходів щодо захисту дитини, але якщо дитина проявляє будь-які ознаки анемії внутрішньоутробно або дуже жовтяниця після народження, вони будуть дані фототерапії, щоб допомогти зламати хімічних речовин в крові, які викликаючи їх жовтяниці, і може знадобитися переливання крові, якщо вони дуже анемія. Все це буде зроблено відразу ж після народження, щоб запобігти будь-яким довгострокові проблеми.

Чи впливає це мати?

здоров’я матері не буде залежати від типу крові несумісності, але кровотеча будь-якого роду під час вагітності є чимось жінки повинні завжди говорити зі своїм лікарем про те, як це може вказувати на проблему, крім резус несумісності або АВО несумісності.