Ранні симптоми діабету, які ви повинні знати

Діабет може бути важко мати справу з. Саме тому важливо знати ранні ознаки діабету у жінок і отримати його під контролем. Слідкуйте за симптоми, так що ви можете зробити правильні кроки і запобігти її контролювати своє життя. це краще, щоб припинити проблеми в зародку, перш ніж вони вийдуть з-під контролю. Одним з таких потенційних проблем є діабет, який також відомий як мовчазні хвороби через його дуже м’які початкові ознаки. Але при правильній усвідомленості і пильності, ви можете мати справу з діабетом і взяти відповідальність за своє життя.

Визнаючи симптоми діабету у жінок

1. У вас є безпричинна втрата ваги і посилення

Ви можете думати, що ви втрачаєте вагу через успішної дієті. Але що, якщо це через занурювати рівні глюкози? Якщо у вас діабет типу 2, ваші клітини не отримують достатню кількість глюкози. Ваш організм не в змозі ефективно використовувати калорії, навіть якщо ви їсте здорову дієту. Крім того, раптове збільшення ваги також може бути дзвіночком.

2. Ви отримуєте ранкове нездужання і блювоту

Хоча це поширений симптом вагітності, це також ранній діабет типу 1 симптом у жінок. Якщо Ви плануєте вагітність, вам необхідно вживати спеціальних заходів для запобігання таким проблемам, як вроджені дефекти. Домовтеся з вашим гінекологом і піти на ретельне обстеження.

3. Ви пописати трохи занадто багато

Коли ваше тіло не в змозі зробити достатню кількість інсуліну, є надлишок глюкози. Нирки потім реагують на вимивати глюкозу через часте сечовипускання. Якщо ви повинні відвідати Лоо трішки занадто часто, ви повинні отримати самі перевірили, щоб виключити цукровий діабет 2 типу.

4. Ви відчуваєте спрагу

Це цукровий діабет симптом типу 2 у жінок. Так як ваше тіло усуває багато рідини, Ви залишаєтеся відчуття спраги. Ви також обтяжені сухість у роті і сухість шкіри через зневоднення.

5. Ви відчуваєте себе голодним весь час

це не просто спраглі, що ви боротися. Якщо у вас діабет 2 типу, ваш організм не може виробляти достатню кількість інсуліну, щоб довести рівень глюкози до клітин. І коли ваше тіло не може перетворювати їжу в глюкозу, ваші клітини чинять опір інсуліну, в результаті чого в вас почуття голоду і втоми.

6. У вас є розпливчастий зір

Коли у вас високий рівень цукру, м’язи ваших очей лінзи працювати важко зосередитися. Лінзи самі також можуть шкідливо діяти при діабеті не вдалося. Це ще один з ранніх ознак цукрового діабету і можуть бути знайдені в обох тип 1 і тип 2 діабету.

7. Ваші рани заживають повільніше, ніж зазвичай

Зв’язок між жінками і діабетом поширюється на область піхви теж. Наростання глюкози може привести до розмноження дріжджів і бактерій. Ви могли б знайти себе розробку вагінальних інфекцій, навіть якщо ви робите все можливе, щоб залишитися чистим. Ви можете також помітити повільне загоєння і зрослі проблеми з ногами, як грибкові інфекції, мозолі і Hammertoes.

Діабет може бути страшно, але це не повинно означати кінець життя, як ви це знаєте. Тримаючи годинник на вашому здоров’ї та бути уважними до вашого тіла, ви можете ідентифікувати і контролювати його на самому початку.