Причини, чому питної води після пробудження Хороша

В Японії це звичайна практика, щоб випити два повних склянки води після пробудження. Кажуть, щоб мати можливість повністю вилікувати цілий ряд захворювань, включаючи рак, а також надати цілий ряд інших переваг. І я думаю, що вони можуть бути до чогось. Як нація, Японія має загальну найбільшу довговічність, де в даний час більше 50 000 довгожителів, або понад 100-літні. Чи є це практика вода або щось в чай ​​вони п’ють, ми можемо дізнатися кілька трюків з японцями. Таким чином, незалежно від того, цієї практика буде врятувати ваше життя, як вони вважають, ось подивіться на багато інших доведені переваги питних два повних склянки води після пробудження.

Вона зволожує ваш організм зневодненого

Коли ви прокидаєтеся після довгого сну, ваше тіло природно зневоднюється. Незалежно від того, скільки води ви випили за день до цього, ви не використали свої магазини, і настав час, щоб поповнити бак. Першим, що пити воду після пробудження буде зробити, це забезпечити ваші клітини з дуже необхідною, цілющої водою. Порівняйте це з нормою; пити 16 унцій. Чашка кави, який буде сприяти подальшому зневоднює вже спрагу тіла. Участь в цій безпосередній регидратации матиме серйозні помітні переваги, включаючи:

  • Почуття більш свіжим
  • Маючи більш природну енергію вранці
  • Будучи здоровим і щасливим

Очищає від токсинів

Після того, як живильні ваші клітини, пити воду після пробудження буде вимивати небажані токсини з організму. Поки ви спите ваш організм сам ремонт, поповнює енергію і противаг гормонів. В результаті токсини і інші матеріали, відходи були звільнені і чекають, щоб промити. Після очищення організму від цих токсинів, ви будете почувати себе чудово і бути в змозі поглинати більше поживних речовин з добре збалансованого сніданку. Це також призводить до чистої шкірі і в цілому краще благополуччя.

Пожежі ваш метаболізм

Питна вода є одним з найважливіших тактика, коли справа доходить до втрати ваги. Але пити воду після пробудження є найбільш оптимальним способом зробити це. Подумайте питну воду після пробудження в якості будильника для вашого обміну речовин. Цього ранку вода удар починається ваш метаболізм і був доведений, щоб збільшити калорійність горіння потенціалу протягом всього дня.

Не тільки це, але вода фактично наповнює вас і бордюри апетит, що дозволяє зробити розумніше вибір для сніданку. Ці розумні вибори, як правило, пролонгувати розумніший вибір протягом дня. Якщо ви знаєте що-небудь про здорове харчування, то ви знаєте, що цей імпульс настільки сильний. Існує немає кращого способу, щоб почати цей імпульс, ніж високий стакан смачної води.

Палива ваш мозок

Ось цікавий факт; ваш мозок 75% води. Якщо ви пили досить, ви будете знати, що без води ваш мозок не буде функціонувати на оптимальному рівні. Вранці стакан води залишить вас почуття чіткими і ясними протягом дня, даючи вам перевагу над усіма зневоднених зомбі ви зіткнетеся.

Тримає вас регулярні і знімає запори

Основною причиною запору є зневоднення. Питна вода, коли ви прокинетеся не тільки вилікувати зневоднення, але це допоможе полегшити запор, допоможе тримати вас регулярні і просувати рух вранці кишечника. Це відмінний спосіб почати день.

Запобігає і лікує від хвороб

Як було зазначено вище, в Японії вважається, що питна вода таким чином може вилікувати навіть найважчі захворювання протягом довгого часу. Я не вчений або лікар, але те, що я знаю, що робити це, безумовно, допоможе вилікувати хворобу і, безумовно, може допомогти запобігти їх, навіть якщо ефекти є тонкими.

Те, що є настільки здоровим і добре для вас, якщо не творити чудеса, буде мати позитивний вплив на ваше здоров’я. Одна з найбільших моїх вірувань контролювати те, що ви можете, і не турбуватися про решту. Щось, як випити склянку води, коли ви прокидаєтеся, звичайно, під вашим контролем, так чому б не зробити це.

Це повністю освіжає

І останнє, але не менш важливе, сьома причина, ви повинні взяти участь в практиці питної води після пробудження через те, наскільки добре і оновлюється вона змусить вас відчувати. Там насправді немає нічого більш освіжаючого, ніж прокидатися, сухий рот, і насолоджуватися життям найчистіше речовина. Це оживляє мене, і я відчуваю себе свіжим і чистим після цього.

Так скільки води я повинен пити?

Якщо це звучить як щось ви в тому, що великий. Але скільки води потрібно пити, щоб пожинати плоди? Кількість варіює навколо мережі. В японській цілющою протоколі, слід зазначити, що ви повинні випити 4 160ml склянок води після пробудження. Це призводить до 20 унцій. води. Щоб дати вам уявлення про те, що 1/3 з 2 літра коксу або 2,5 склянки води. Це досить пристойну кількість води, тому почніть з малого, якщо ви хочете.

Теплий або холодний? На жаль, щоб говорити про це, але тепло. Переважно температура тіла! Я знаю, що це не завжди можливо пити два 98 градусів склянки води, коли ви прокидаєтеся так вибрати для кімнатної температури. Coldwater необхідно нагріти до температури сердечника організму, витрачаючи енергію. Тепла вода дозволяє вашому тілу для підтримки гомеостазу, оптимально вимивання токсинів і поповнення клітини. Хороший спосіб думати про нього обливання холодною води гарячого двигуна автомобіля, але, можливо, трохи менш екстремальний.

Ви повинні чекати принаймні 15 хвилин після того, як пити воду, щоб поїсти. Оптимальна довжина в японській культурі не чекати 45 хвилин, поки є. Точний протокол японського лікування води, як слід:

  • Як ви прокидаєтеся вранці, перш ніж чистити зуби, пити 4 х 160 мл склянок води
  • Кисть і очистити рот, але не їсти і не пити протягом 45 хвилин
  • Через 45 хвилин ви можете їсти і пити як зазвичай
  • Через 15 хвилин на сніданок, обід і вечеря не їсти і не пити протягом 2-х годин.
  • Ті, хто старий або хворий і не в змозі випити 4 склянки води на початку може початися, беручи трохи води і поступово збільшувати її до 4 склянок на день.