Причини та поради, щоб полегшити біль в шиї після сну

Коли ви встаєте вранці, ви хочете почувати себе свіжим і енергійним, щоб бути в змозі пройти через іншу частину дня. Але прокидатися з болем у шиї може бути реальним демпфера. Жорстка і ниючий шия після сну досить часто і може повторюватися один раз занадто багато. Але ви можете спробувати прості способи, щоб уникнути або, принаймні, звести до мінімуму болю.

Причини, чому Ваша шия Hurts після сну

Це не легко повірити, що сон може викликати біль будь-якого роду. Можна було б очікувати, щоб прокинутися відчуття оновлення, не годувала біль; особливо в області шиї. Є цілий ряд причин, чому це відбувається. Ось причини болю в шиї після сну:

1. ригідність потиличних м’язів

Коли ви спите, тіло має тенденцію ставати жорсткішими через довгі години бездіяльності. Сон в незручному положенні може вплинути на ваші зв’язки і сухожилля. М’язи шиї стають негнучкими, особливо якщо тіло залишається жорсткою в спальному положенні болю в шиї, іншими словами, смішний або незручне становище для сну.

2. Погано Спляча Постава Винуватець

Найбільш часта причина болю в шиї від сну неправильно ваше становище для сну. Якщо ви любите спати на животі, то ви можете угробити його відразу ж. Коли ви спите обличчям до ліжка, шия повернута в крайньому кутку. Це обов’язково, щоб дати вам неприємний біль, коли ви встаєте.

3. Ваша подушка не може бути Ваш Pal

Люди витрачають багато часу і енергії, намагаючись вибрати правильну подушку. Чи не маленький подвиг. Гарна подушка це те, що підтримує ваш ніс, голова і хребет в рядку. Шия і голова зігнути ніяково, якщо подушка або занадто товста або занадто тонка. Вибираючи подушку, яка допоможе вам зберегти здорове положення голови і шиї має важливе значення.

4. Ваш матрац додає до вашого Misery

Матрац ви спите на також можна додати до горя. Якщо ви використовуєте дуже м’який матрац, то швидше за все, ви Арент підтримку здорового положення під час сну. Це може привести ваше тіло, щоб потонути в ліжку, яка, в свою чергу, зігнути хребет і плечі неспокійно. У всьому цьому, шия доведеться нести на собі основний тягар.

5. Вагітність і шиї Woes

Якщо ви вагітні, тоді ниючі тіло не є новим для вас. Ви можете відчувати болю в шиї через гормональні зміни в організмі. Ці болі можуть осідати трохи вниз. Але третій триместр приходить зі своєю часткою нижньої болю в спині, які, очевидно, впливає на шию теж. До цього слід додати, вагітна жінка намагається знайти зручне положення для сну. Це погані новини для шиї.

Крім цього, якщо ви страждаєте від артриту або інших хронічних шийних болів або мали якісь травми шиї, як хлистової і т.д., то краще за все звернутися до лікаря за консультацією.

Способи Скиньте біль в шиї від Сплячого

Для того, щоб позбавити вас від цього болю в шиї, як спати слід серйозно розглянути. При тому, що і деяких інших здорових звичках зазначених нижче, ви можете поцілувати біль і біль в шиї до побачення.

1. Сон на спині

Шавасани або труп пози йоги з обома руками, розміщені на стороні краще становище, щоб уникнути болю в шиї. Це гарантує, що спина і шия спираються на ліжку, коли ви спите.

Коли лежачи, ви повинні тримати ваші ноги і руки розслаблені. Шия повинна бути відповідно до задньої і mustnt впасти в будь-яку сторону.

2. Спати на вашому боці

Це інше відповідне положення для сну. Це положення гарантує, що шия і спина знаходяться в здоровому стані, і що не існує будь-якої непотрібної навантаження на шийний відділ хребта, іншими словами, на шиї.

3. Уникайте тримати руку на лоб

Коли ви спите з одного боку, на лобі, на сходові м’язи шиї і верхні м’язи трапецієподібні нерівномірно активізований. Це призводить до порушення співвісності, як шия отримує повертається. Пам’ятайте, не робити цього, якщо ви хочете, щоб уникнути жорсткої шиї вранці.

4. Руки на Груди Положення слід уникати

В цьому випадку, хоча м’язи з обох сторін однаково активуються верхні трапеції і м’язи шиї, як правило, підтягнути і викликати оніміння. Цілком ймовірно, що якщо ви спите в цьому положенні, ви прокидаєтеся з болем і болем у шиї.

5. Виберіть відповідну Подушку

Подушка ви використовуєте, може зробити все різниця. Подушка, яка підтримує шию також є кращим. Вона повинна бути такою, що, коли ви розміщуєте голова, крім того, при кожній зміні положення, подушка теж повинна змінити форму. Крім того, переконайтеся, що ви міняєте подушку, якщо він починає просідає через тривале використання.

6. Використовуйте конкретні Подушки

Для тих, хто спить на боці, то рекомендується використовувати подушку, яка вище, нижче шиї, ніж голова. Використовуйте гарну подушку шиї під час подорожі на літаках, і т.д., щоб підтримати вашу шию і спину.

7. Зверніть увагу на матрац

Перетворіть ваш матрац час від часу, так що він не починає руйнуватися тільки в одному місці. Крім того, обміняти свій старий матрац на новий регулярно, так що вона продовжує підтримувати вашу спину і шию в здоровому стані.

8. Спати на животі є забороненим

Це може бути важко раптово змінити свою звичку спати на животі. Але вам доведеться докласти зусилля, щоб виправити ваше становище для сну заради шиї.

9. Для вагітних жінок

Якщо ви спите на спині, а потім підперти подушку або два під коліна. Або, якщо ви вважаєте за краще спати на боку, а потім помістити подушки між колінами.

10. Ранкові перегони

Прості розтягує або йога дійсно може зробити різницю. Це допоможе розслабити м’язи і суглоби в вашому тілі і зробити їх більш гнучкими.

Характер болю і інтенсивності може відрізнятися від людини до людини, однак, ці прості способи мирного сну і щасливого ранку.

Ранкові вправи, щоб полегшити ригідність потиличних м’язів

Якщо це не хронічний біль або будь-якої іншої серйозна недуга, є мало, що фізичні вправи не можуть піклуватися. Проста біль в шиї може бути ослаблена за допомогою наступних вправ:

1. Голова Drops

Встаньте прямо і повільно опускайте голову вправо. Продовжуйте дивитися перед вами, як ви це робите. Зачекайте 10 імпульсів, а потім повторіть з лівої сторони. Повторіть всю послідовність тричі. Ви можете протягнути більше, знижуючи протилежне плече для кожної сторони.

2. Вгору-Вниз руху

Встаньте прямо. Повільно опустіть голову і торкнутися підборіддям до грудей. Зачекайте 10 відліків. Потім нахилити голову. Зачекайте 10 відліків. Повторіть три рази. Трохи більш інтенсивна версія покладе груди вниз на вашому ліжку так, що тільки ваша голова знаходиться на краю ліжка. Повторіть рух вгору-вниз тричі.

3. За плече

Встаньте прямо і дивитися вперед. Повільно переміщайте голову, щоб дивитися через праве плече. Зачекайте 10 відліків. Повторіть з лівого боку. Повторіть послідовність тричі.

4. Керівник Юти

Сядьте прямо з випрямленою спиною. Напружте голова і потримайте 10 пунктів. Потім натисніть на нього всі шляхи назад і утримувати. Пам’ятайте, щоб тримати своє тіло у вертикальному положенні. Повторіть це 5 разів.

5. Керівник Ліфти

Ляжте плазом на килимок. Доторкніться до неба або дах вашого рота з мовою. Тепер, коли ви порахуйте до 10, полегшити ваш підборіддя до грудей. Потім дуже повільно підніміть голову від мату. Зобразіть основу черепа і уявіть собі, що ваша голова нахиляється між вухами. Це допомагає розтягнути м’язи потилиці. Затримайтеся на 10 відліків і розслабитися. Повторіть це близько двох хвилин. Будьте Slow.