Причина та як лікувати посилення черевної під час вагітності

Вагітність захоплююче час у житті жінки, але він упевнений, приносить з собою багато дивних симптомів. Якщо ви вагітні, на кілька днів, ви можете відчувати себе жорсткість відчуття в шлунку. Затягування відчуття в шлунку може бути важким, але це часто. Ви можете випробувати це з першого триместру вагітності сама.

Це, як правило, є ознакою викидня на початку тижня, передчасні пологи, або нормальних скорочень. Ця зміна відчуття може зберігатися в стороні останні кілька місяців вагітності. Heres таємниця про те, що це і чому ви можете відчувати затяжку черевної під час вагітності.

Що таке черевна порожнина затяжки під час вагітності?

Черевний затягування абсолютно нормально під час вагітності. У міру розвитку вашої вагітності, ваш живіт може відчувати себе жорстким. Як проходять дні, дискомфорт може перерости в живіт стає твердим, як скеля. З тугим животом у другому триместрі вагітності, ви можете відчувати біль круглих зв’язок або гострий біль в животі. У 3-му триместрі вагітності, затягування в животі може бути ознакою праці.

Черевний Затягування на початку вагітності (перший триместр вагітності)

Черевний затягування під час ранньої вагітності або в першому триместрі вагітності може бути з-за різних причин, які пояснюються нижче.

1. Розтягування

У першому триместрі вагітності, Жінки матка швидко розтягується, щоб звільнити місце для зростаючого плоду. Це може привести до гострого болю або спазми в животі. У вашому першому триместрі вагітності, ви можете також відчувати гострий біль стрільби з боків живота через розтягнення і подовження м’язів.

2. Викидень

У першому триместрі вагітності, ви відчуваєте натяжное відчуття в шлунку, і ви відчуваєте біль теж, то це може бути ознакою викидня. Якщо жорсткість відчуття в шлунку, по суті, є симптомом викидня, вона буде супроводжуватися іншими симптомами, як біль і спазми в нижній частині спини, плямистість або кровотеча, і проходження тканини або рідини з піхви. Зверніть увагу на ці ознаки, особливо якщо у вас менше, ніж 20 тижнів вагітності. Тим не менш, він є найбільш поширеним до 12-го тижня.

3. Запори / Газ

Запор і газу є спільною проблемою під час вагітності, і більшість жінок відчувають його. Під час вагітності, якщо у вас є натяжна відчуття в животі, це може бути через газ або запор. Ви можете мати біль у животі, яка може бути дуже важко.

Черевний затягування в другому триместрі вагітності

Як ваше тіло продовжує рости в другому триместрі вагітності, колоти біль з боків матки буде тривати занадто, це називається круглий болю зв’язки. У міру розширення матка, круглі зв’язки, розташовані уздовж бічної поверхні матки натяжки теж, що може викликати біль. Ви могли б випробувати його ще більше, якщо ви намагаєтеся зігнути вниз або спробувати встати посидівши довго.

У другому триместрі вагітності, є ймовірність, що ваш шлунок може відчувати себе напруженим і незручно через Брекстон-Хікс. Брекстон-Хікс або практика скорочення може початися вже в четвертому місяці вагітності. Ці сутички не так болісно, ​​як фактичний працю, але вони готують матку, щоб бути готовими до праці і доставки. Брекстон-Хікс дуже поширений і викликає дискомфорт і біль. Вони часто виникають, коли ви займаєтеся сексом або коли ви тренуєтеся.

Черевний Затягування в кінці вагітності (третій триместр вагітності)

Зростаючий плід і його рух відповідальні за посилення черевного в кінці вагітності. Так як простір черевної порожнини поділяють плода і внутрішніх органів черевної порожнини, опуклостей і тягнеться. Жиру, депоновані під шкірою і тягнеться далі. Проблема шлунка протягом останнього триместру також причина затягування шлунка. Проте, якщо затягування зберігається довше, ніж зазвичай, це може бути ознакою праці.

Загальні причини горе в шлунку під час вагітності

Жінка відчуває фізичне занепокоєння під час вагітності. Це може бути через нескінченні причини. Якщо у вас є натяжное відчуття в шлунку, це може бути через наступні причини.

1. Індивідуальний Плацента

Плацента є життєзабезпечення для зростаючого плоду. Саме через плаценту, що дитина отримує їжу та поживні речовини. Однак, в деяких випадках навіть до пологів плацента може відділятися від стінки матки. У такі часи, матка починає отримувати твердіше, ніж зазвичай. Це призводить до посилення живота.

2. Тиск на черевці

Коли дитина в матці починає рости великий, матка тисне на живіт. Це те, що живіт розширюється, що робить його жорстким. У 2-му триместрі вагітності, так як дитина росте амніотичну рідину також автоматично збільшується, що розширює живіт.

3. Газ і Здуття

Збалансоване і здорове харчування є обов’язковим під час вагітності. Вживання в їжу неправильно види їжі може привести до газу, який може роздуватися шлунок змусити вас почувати себе більш ніяково і незручно.

4. Babys руху

Ваші Babys удари і руху могли б ви лоскоту і сміхотлива. Ви можете відчувати себе добре і полегшення від знаючи, що ваша дитина робить добре, але з кожним його рухом, ваш живіт може отримати тугіше із зовнішнього боку.

5. Брекстон-Хікс

Брекстон-Хікс схожий на родові сутички, але не те ж саме. Ці скорочення можуть зробити ваш шлунок дуже щільно і жорстким. Для деяких жінок, Брекстон-Хікс може початися вже в другому триместрі вагітності, а інші можуть відчувати їх прямо навколо поставки.

6. Вагітність Проблеми, пов’язані

Жорсткість в животі може бути викликана через пов’язаних з вагітністю ускладнень, як викидня або позаматкової вагітності (стан, при якому запліднена яйцеклітина в матковій трубі, а не матка).

7. Наближається Термін поставки

Сутички і жорсткість в животі під час вашої передбачуваної дати поставки можуть бути складні. Ви можете відчути, що ви збираєтеся в робочу силу, але це може бути помилкова тривога теж. Ви повинні навчитися розрізняти Брекстон-Хікс і фактичний працю. Для цього, часу ваших сутичок – Брекстон-Хікс в основному триває близько 30 секунд до 1 хвилини. Крім того, вони приходять тільки один раз або два рази на годину протягом всього дня. Зі зміною положення, жорсткість живота також йде. Однак, це не так під час пологів. Тимчасовий інтервал між двома послідовними скороченнями під час пологів не так багато, і вони тривають протягом більш тривалого періоду часу.

8. переїдання

Багато жінок вважають, що під час вагітності, вони повинні слідувати за старе поняття їсти за двох. Але це не так. Якщо ви їсте за двох під час вагітності, ви будете в кінцевому підсумку переїдання. Це, в свою чергу, може зробити ваш живіт щільним і жорстким.

9. Запор

Запор є дуже поширеним явищем під час вагітності. Це не через нездорове харчування. Саме через матки тисне на кишечник. Крім того, доданий випуск прогестерону в організмі уповільнює роботу шлунково-кишкового тракту і, таким чином, вагітна жінка може відчувати себе запорами. Запор може зробити ваш живіт жорстким і важко.

Лікування Черевний Затягування під час вагітності

Якщо ваш шлунок відчуває себе щільним і жорстким під час вагітності, ось що ви можете зробити.

  • Якщо це м’який випадок посилення живота, пити багато води і свіжі фруктові соки, щоб тримати себе зволоженою.
  • Іноді, як ви сидіти або стояти вирішити виникнення Брекстон-Хікса. Якщо ви відчуваєте, сидячи або стоячи, спробуйте змінити свою позицію. Спробуйте покласти ноги вгору або лежачи.
  • не вставати зі стільця або ліжка занадто швидко. Витратьте час, щоб зробити це.
  • Зверніться до лікаря і отримати собі масаж добре.
  • Прийміть теплий душ або ванну. Ви також можете використовувати гарячу воду мішок або грілку.

Ці домашні виправні заходи позбавлять жорсткість у вашому животі. Якщо вам менше 37 тижнів вагітності і помічати симптоми передчасних пологів, як кровотеча, підвищений тиск в області тазу, або безперервну витік рідини з піхви, негайно зверніться до лікаря. Крім цих симптомів, ви повинні також поговорити з лікарем, якщо у вас було 4-6 сутичок в годину.

Коли Ви повинні звернутися до лікаря?

Жорсткий живіт під час вагітності може бути через багатьох причин. Проте, вам слід звернутися до лікаря, якщо:

  • Герметичність в животі під час вагітності стає більш інтенсивним і болючим.
  • У вас є жорсткий живіт під час вагітності, і ви відчуваєте труднощі з диханням.
  • Якщо герметичність відбувається більш ніж в чотири рази в годину.