Природні Рішення для відпочинку Стрес

Більшість з нас знає з особистого досвіду, що свята можуть бути дуже напружений час, як один з комфорту і радості. Більшість американців підкреслюють протягом щонайменше, в деяких аспектах сезону. Подарунки, вечірки, подорож, і сім’я або, можливо, відсутність цих речей можуть зробити відпочинок в переважній більшості випадків стресовий або сумним.

Наслідки для здоров’я стресу

Хронічне або надмірне напруження має суттєві згубні наслідки для фізичного і психічного здоров’я. Це призводить до дезадаптації системи реагування первинної напруги тіла – гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової осі – який потім руйнує обмін речовин; імунна, нервова система і гормональна функція; і більше. Хронічний стрес може також викликати або посилити депресію і тривожність, емоційної їжі, збільшення ваги, і адиктивної поведінки.

виключіть стресори

Два основних правила для боротьби зі стресом є, щоб зменшити вплив стресових факторів, коли це можливо, і зробити активні кроки, щоб допомогти собі впоратися з неминучим стресом, ви не можете контролювати. Нижче ми наводимо загальні причини точок свята стресу.

Кращі 13 свято стресори

 1. Нестача часу
 2. Відсутність грошей / отримання в борг
 3. Комерція або обман
 4. Тиск подачі або отримати подарунки / подарунок покупки
 5. Натовпи і довгі лінії
 6. Отримання ваги / викликане стресом харчування і споживання алкоголю
 7. мандрівний
 8. Сімейний збір / проводи певних родичів
 9. Houseguests
 10. Робота стресу / робота-сім’я баланс / час отримання від
 11. Планування і виконання їжі і партій або покупки для їжі, приготування їжі, прибирання
 12. Нездатність бути з родиною і друзями
 13. самотність

Так яке свято стресори впливають на вас, і які з них можна усунути? Ось деякі приклади:

 • Занадто багато, щоб зробити? Виберіть мудро, план, пріоритети і делегувати, але, швидше за все, пам’ятайте, що це нормально, щоб сказати немає.
 • Не можу собі це дозволити? Встановити бюджет, об’єднати ресурси, щоб купити групові подарунки, малювати імена з капелюха, або дати подарунки ручної або даром часу.
 • Будь реалістичним. Ви будете тільки розчаровані, якщо ви не будете тримати ваші очікування реалістичними і зосередитися на тому, що дійсно важливо для вас.
 • Самотня? Якщо у вас немає сім’ї або друзів, щоб бути навколо, відвідувати місцевий свято концерти або громадські заходи, побачити, якщо будь-які співробітники не мають плани на відпустку і мають Potluck, або витрачати свій час даючи комусь в необхідності добровільно. Якщо ви далеко від сім’ї, спробувати творчі способи підключення, як відео або Skype.
 • Ненависть юрби? Інтернет-магазин і він доставлений до вашої двері.
 • Складна сім’я? Нехай аргументи йдуть, піти, взяти перерву, і практика прийняття і не-критики. Звичайно, якщо ваша сім’я дійсно образлива або нездорова для вас, відмовитися від проводити час з ними.

Практика релаксації

Для стрессоров, які ви не можете уникнути, спробуйте відійти назад і розслабитися. Є сотні методів релаксації і десятка стрес-скорочення практики способу життя, які ви можете вибрати. Ось деякі приклади:

 • Завантажити безкоштовно, короткі, Медитації, прогресивної релаксації, глибоке дихання, або керовані образи вправи.
 • Намагайтеся підтримувати регулярний графік вправ.
 • Графік деякого кузова або енергія роботи.
 • Візьміть коротку прогулянку або зробити деякі пози йоги.
 • Підтримка ваших наднирників, приймаючи B-комплекс вітамінів і вітамін С.
 • Носіть здорові закуски, які включають в себе білка, як горіхи, щоб зберегти рівень цукру в крові стабільним і допомагають запобігти тягу.
 • Практика усвідомленості, доброта, або гумор.
 • Зверніть увагу на пам’ятки і звуки навколо вас, викличте свого старого друга, або робити глибокі вдихи.

Візьміть Pill Природного холоднечі

Якщо все інше зазнає невдачі, і вам потрібен певний негайне полегшення стресу, ви завжди можете взяти природний холод таблетку, трав’яний екстракт або природне доповнення з швидкодіючими ефектами заспокійливих. Три з наших фаворитів для швидкого розслаблення без седативного ефекту є:

 • L-теанін (200 мг)
 • Кава-кава екстракт кореня (стандартизований до 30% kavalactones; 250 мг)
 • ГАМК (250 мг)

Визначивши свято стресори, які є конкретними, особистими тригерами для вас, так і за допомогою деяких практичних стратегій і методів, природних лікувальних, ви навіть можете знайти мир і радість в цьому році курортного сезону.