Правила Продукти харчування, які повинні дотримуватися для оптимального здоров’я

Дозвольте мені задати вам кілька питань:

1. Ви відчуваєте себе пригніченим і засмученим зі спробою розкрити правду, за якої продукти і добавки є здоровими і корисними?

2. Ви збентежені, які дієти забезпечують вам оптимальне здоров’я? Ви чуєте веганські це шлях, але йогурт має переваги для здоров’я. Ви читали, як лосось пупер, але тоді ваш кращий друг говорить вам про свою повну ртуті. Ви серйозно збираєтеся зламати, як ви отримаєте перевантажені з усією інформацією і здоров’ям вмивання. Ви залишили заплутатися і знайти його важко дотримуватися до чого-небудь, тому що ваш розум постійно змінюється. Звучить знайомо?

3. Як ви купуєте у всіх суперпродуктів, добавки і мана здоров’я, ви можете не допомогти, але запитати себе, чи дійсно я це потрібно?

Я був колись, що дівчина, яка з’їла з високим вмістом білка, низьким вмістом вуглеводів і низьким вмістом жирів. Потім я пробував себе в їжі, що поєднує, вегетаріанство, сировину і майже кожен інших харчових явищ, які потрапили в новини. Я також витратив цілий статок кожного місяця на добавки і так званих суперпродуктів, як ягоди годжі, сік ноні, риб’ячий жир, спіруліна, хлорофіл, і я спробував. А потім в один прекрасний день, коли я приймав мої десять різних добавок, потягуючи на мій кокосової води і планування мою щоденну їжу, я не міг не запитати себе, чи дійсно мені потрібно робити все це? Поряд з тим, сміховинно дорого і забирає багато часу, вона робить мене трохи психічної. Я годинами захоплено, що я б і не їв, витрачати важливі години дня в ненависті до себе, тому що я здалася в ванну йогурт на моїй новознайденої вегетаріанської дієти.

Відповідь, який прийшов до мене було так: люди вижили тільки дрібні тисячі років назад без всіх багатомільярдних продуктів в області охорони здоров’я доларів. Як і багато інших людей, я став спокусив підкованих багатомільйонний компанії купити в останні тенденції їжі. І давайте будемо чесними, вони просто сучасні тенденції.

Я безумовно вірю в добавок і суперпродуктів, так як є час і місце для всіх, але тримати його реалістичним і доступним. Запитайте себе: Я вже отримую це поживна речовина зі скромної брокколі або моркви, що я їм кожен день? І, якщо після розгляду вашої дієти, ви виявили, що не вистачає вітамінів, то, безумовно, купити деякі добавки! Візьміть аналіз крові, щоб переконатися, що всі ваші рівні вітаміну в нормі.

Пошук вашого власного зцілення дієта на все життя подорож. Як вам вивчити всі різні варіанти там, не переживайте про це. Просто піти на поїздки і вчитися, рости і розвиватися. Ні одна дієти або їжі принципу не є секретом вічного здоров’я; вона дійсно відрізняється для всіх. Існує не одна дієта, яка боролася з раком; Є багато дієт, які боролися з раком. І загальна зв’язок, що ця протираковий дієта є те, що вони битком набиті цільні продукти. Цілісні продукти є поєднання свіжих фруктів, овочів, зерна, горіхи, м’ясо і молочні продукти.

Краща дієта ви можете піти на це один , який повний цілісні продукти і дотримуватися дуже простого принципу 80/20 . Їжте 80 відсотків скоєних, а потім нехай інші 20 відсотків будуть ваші Винні задоволеннями. Це дає вам ідеальний баланс гармонії між вашим розумом і тілом.

Коли справа доходить до вибору , які всі продукти , які ви хочете , щоб поїсти, не загрузнути в усьому нове явище їжі. Дотримуйтеся того , що відчуває себе добре для вас. Пам’ятайте , все побудовано різні, так що немає правильного чи неправильного харчування, просто прислухайтеся до свого власного тіла, як це буде сказати вам , що ви повинні з’їсти. Все повинно бути з’їдено в балансі і не божевільний нав’язливості. Просто розслабтеся, слухайте своє тіло , і нехай він вас на своєму цілющому шляху. Якщо ви одержимі занадто багато про те, що ви можете і не можете їсти, ви стали психічно осушених і нездоровим. Правда ваша дієта повинна бути постійно розвивається; Ви повинні вчитися і пробувати нові речі весь час.

10 речей, щоб отримати Вас на шляху до оптимального здоров’я в не нав’язливим чином:

Наступного разу ви відчуваєте себе винними, тому що ви не їли це або ви їли, що, пам’ятайте: компанії завжди наживаються на потреби суспільства і бажання стати більш здоровим, шляхом продажу нового мани здоров’я, дієти і добавки. Сувора правда в тому, що ваше тіло знає, що він хоче, навчитися слухати його і годувати його, що йому потрібно.

І коли справа доходить до миття продуктів охорони здоров’я, неупереджено , але ніколи не втрачайте перспективу. Поповніть себе, є те , що ви вірите, прислухайтеся до свого власного тіла, і знайти свою власну цілющу дієту. І найголовніше, ваше тіло це чудо в своєму власному праві, навчитися довіряти, честь і поважати його.