Поради щодо чищення зубів, які слід робити

Чистити зуби – це те, що ви, мабуть, навчилися робити в маленькій дитині, і через це навряд чи ви зупинилися, щоб оцінити, як чистите зуби. На сьогоднішній день методи, якими ви користуєтесь, є другою природою. На жаль, багато людей чистять зуби не так добре, як мали б.

Оскільки здоров’я порожнини рота безпосередньо пов’язане із загальним станом здоров’я, догляд за зубами надзвичайно важливий. Щоб покращити свій досвід та результати, спробуйте включити ці вісім порад у свою процедуру гігієни порожнини рота.

Поради щодо чищення зубів

Слідкуйте за чистотою зубної щітки

Поміщення зубної щітки на прилавок у ванній кімнаті або на край раковини між різними способами використання – це чудовий спосіб підхопити бактерії. Натомість зберігайте зубну щітку вертикально, використовуючи тримач для зубної щітки або чашку.

На додаток до ретельного промивання зубної щітки після кожного використання, ви також можете змочити зубну щітку сумішшю перекису водню та води або антибактеріальною рідиною для полоскання рота. Деякі люди навіть чистять зубну щітку один чи два рази на місяць у посудомийній машині.

Використовуйте правильну зубну щітку

Вибір зубної щітки повинен бути моментом Золотоволосих. Вам не потрібна занадто довга або занадто коротка ручка; ви не хочете занадто велику або замалу голову; і вам не потрібна занадто жорстка або занадто м’яка щетина. Ви хочете, щоб зубна щітка була в самий раз. Якщо вам потрібна допомога у визначенні, яка зубна щітка вам підходить, поговоріть зі своїм стоматологом.

Будьте обережні зі своєю зубною щіткою

Енергійне чищення зубів може сильно вплинути на зуби та ясна, тому будьте обережні.

Регулярно замінюйте зубну щітку

З часом бактерії ростуть на вашій зубній щітці, не тільки в щетині, але і на ручці. Щетина також пошкоджується, що робить їх менш ефективними. Для досягнення найкращих результатів замінюйте зубну щітку кожні три-чотири місяці.

Не забувайте чистити внутрішні сторони, жувальні поверхні та моляри

Багато людей зосереджуються на передній частині зубів і приділяють мінімальну увагу внутрішнім сторонам, жувальним поверхням і молярам. Навіть незважаючи на те, що ці частини ваших зубів можуть бути не видимими, важливо приділяти їм рівно стільки уваги, скільки приділяєте переднім зубам, якщо не більше, під час чищення.

Не починайте чистити зубки там же

Чистячи зуби, намагайтеся щоразу починати з іншої області рота. Область, яку ви чистите спочатку, як правило, привертає більше уваги до тієї області, з якою закінчуєте, тому випадковий вибір початкової точки може допомогти забезпечити рівну увагу всім вашим зубам.

Не чистіть зуби відразу після їжі

Як би спокусливо не було чистити зуби відразу після їжі, багато стоматологи рекомендують почекати принаймні тридцять хвилин, перш ніж чистити зуби після їжі або пиття. Пам’ятайте, ніколи не пізно покращити свій режим гігієни порожнини рота.

Зубну нитку до чи після чищення щіткою

Щетина зубної щітки не може потрапити між зубами, де часто є їжа, бактерії та зубний камінь. Не має значення, чи будете ви чистити ниткою до чи після чищення зубів, поки ви щоденно чистите нитку. Після використання нитки ниткою використовуйте воду або ополіскувач для полоскання рота, щоб змити все, що видалила нитка.