Переваги їзда на велосипеді кожен день і чому ви повинні це зробити

Велоспорт є одним з видів діяльності, який поєднує в собі нескінченне задоволення з великою кількістю вправ для тіла. Він отримує вас з точки А в точку Б, в той час як спалювання калорій і дає вам хорошу кардіо тренування. Якщо Ви плануєте брати на велосипеді, ось деякі цікаві речі, які ви повинні знати про це.

10 Amazing Переваги Велоспорт, що кожен повинен рип

Ось деякі переваги для здоров’я велосипедних вправ, які повинні змусити вас використовувати ваш велосипед більше.

1. Сприяє здоров’я і будує м’язи

Одним з переваг велосипедних щодня в тому, що це повна тренування тіла, як це передбачає використання всіх м’язів, починаючи від рук до ніг. Це допомагає спалювати жир, сприяє пітливості і дає хороші кардіо роботу поза для тих, хто цикли протягом більш ніж 20 хвилин. Оскільки існує варіюючи опір, яка бере участь у велоспорті, він також сприяє будівництву м’язів, які зміцнюють ноги, спини і плечей. Збільшення м’язової маси також допомагає спалювати більше жиру, навіть під час відпочинку.

2. Сприяє психічне благополуччя

Добре відомо, що люди, які регулярно здійснюють, як правило, гарне психічне істота добре. Одне дослідження показало, що люди, які мали активний спосіб життя за участю вправ різних видів, включаючи велосипедний набрало 32 відсотка вище, ніж осілі особини. Вправа має ефект підвищення настрою за допомогою вивільнення ендорфінів, які є природними болезаспокійливі організм потребує, щоб залікувати. Ці хімічні речовини, підвищити наш настрій і допомагають нам відчувати себе добре протягом усього дня. Велоспорт під відкритим небом також корисно для людей, які страждають від депресії.

3. Допомагає з втратою ваги

Коли справа доходить до втрати ваги, математика дуже проста. Якщо ви спалюєте більше калорій, ніж ви споживаєте, ви будете втрачати вагу. Коли ви велосипедні для втрати ваги, ви повинні знати, що більш напружена їзда на велосипеді, тим більше ви будете спалювати. Їзда на велосипеді в сільській місцевості, допоможе вам спалити десь між 400 до 1000 калорій в залежності від того, як довго ви на нього і складність місцевості. Спробуйте їзда на велосипеді в різних місцях кожен день новий виклик для вашого тіла і спалювати більше калорій.

4. зменшує стрес

Стрес є причиною цілого ряду захворювань серед людей. Це призводить до збільшення ваги, діабет, астма, тривожність, проблеми з травленням, високий кров’яний тиск, серцево-судинні захворювання, депресія і багато іншого. Велоспорт це хороша робота, що допомагає перемогти стрес, покращуючи своє фізичне благополуччя. Перехід на велосипедах в сільській місцевості з мінливим пейзажем і прекрасними новими видами робить позитивний вплив на ваш настрій і зменшує стрес.

5. Покращує функції мозку

Велоспорт на відкритому повітрі передбачає координацію розуму і тіла з навичками частки секунди прийняття рішень. Верхова їзда також вимагає, щоб ви залишатися зосередженим і звернути увагу на все, що приходить на ваш сайт і, отже, завантажував функцію мозку. Ця діяльність здається вимоглива зовні, але насправді вона дуже ефективна в очищенні розуму, щоб допомогти вам розслабитися. Це також сприяє зростанню нових клітин в гіпокампі частина мозку, яка додатково захищає вас від нейро-дегенеративних захворювань.

6. Покращує Фітнес

Регулярне катання на велосипеді допомагає підтримувати загальний фізичний стан. Їзда на гірських місцевостей або рівнинних працюють всі м’язи, щоб спалити жир навколо. Кращі задіюючи вправи для зниження живота повинні піти по бездоріжжю на ґрунтову стежці, тому він працює м’яз живота і спалює жир. Велоспорт також покращує витривалість, гнучкість, здатність легкого, міцність кістки, і м’язову масу. На відміну від інших форм тренування, їзда на велосипеді не відчуває, як Ви докладаючи зусилля в вправа, як всі групи м’язів в організмі, як правило, працюють в координації.

7. Допомагає поліпшити сон

Це не повинно дивувати, що після хорошого тренування сесії, ви можете спати краще. Фізична підготовка безпосередньо пов’язана з якістю сну, і їзда на велосипеді кожен день, сприяє хорошому сну. Він особливо ефективний серед тих, у кого безсоння і веде сидячий спосіб життя. Хоча найкращий час, щоб піти на прогулянку в вечірній час, їзда на велосипеді в будь-який час протягом дня є великим для допомагаючи вам заснути.

8. Чи є прекрасним засобом коммутируют

Є цілий ряд переваг велоспорту на роботу. Почнемо з того, їзда на велосипеді на роботу здорова. Ви одержуєте велику кількість вправ на шляху до роботи, яка також має додаткову перевагу, зберігаючи розум гострий та оповіщення протягом дня. Кожен день комутує на автомобілі може споживати шматок ваших грошей у вигляді витрат на паливо і не кажучи вже; вона забруднює навколишнє середовище. Нарешті, якщо ви перебуваєте в переповненому місті, комутуючих з допомогою велосипеда може бути швидше, ніж на громадському транспорті або автомобілі, як ви не будете стримували рух.

9. Збірка свого кола

Якщо ви часто їздити на велосипедах, Theres хороший шанс, що ви зіткнетеся з однодумцями. Велоспорт клуби є відмінним місцем, щоб зустріти нових людей і розвивати своє коло спілкування. Велосипед зі старими друзями, також хороший спосіб, щоб мати більше часу з людьми, близькими до вас.

10. Покращує загальну продуктивність

Велосипед оновлює свій розум кожен день і тримає тіло здоровим. Обидва вони вносять вклад в краще відчуття благополуччя і підвищення продуктивності, будь то на роботі або в школі.

Поради з безпеки для розгляду при велоспорті

Як і всі інші вправи, є поради з безпеки, які потрібно мати на увазі.

  • Інвестуйте в хорошій захисного одягу, такі як шолом, лікоть і коліно охоронців. Ви будете мати потребу в цьому.
  • Носіть високотехнологічні волокна одягу, призначений для їзди на велосипеді. Він дозує піт краще, і матеріал, як правило, відображає світло, що робить вас більш помітним для інших на дорозі.
  • Купити велосипед з хорошою підвіскою і широкими шинами, які захоплюють дорогу добре.
  • Використовуйте підкови сідел для кращого комфорту і перерозподіляти тиск з боку стегон. Встановіть ручку і сидіння по висоті для правильної постави.
  • Уникайте слухати гучну музику, а на дорозі.
  • Дотримуйтесь правил дорожнього руху.
  • Проявляти обережність кожен раз, коли ви повернути або переключити доріжки. Завжди використовувати ручні сигнали.
  • Завжди носіть з собою достатню кількість води з вами.
  • Використовуйте світловідбиваючі наклейки або встановити стробоскоп в спині.
  • Слідкуйте за автомобілі, які тягнуть більш попереду вас; вони можуть відкрити свої двері без попередження.

Часті запитання

1. Скільки ви повинні Cycle Щодня для досягнення найкращих результатів?

Час, який потрібно витратити на велосипеді залежить від того, скільки ви плануєте записати через вправи кожен день, і те, що споживання калорій є. В середньому, 1 година їзди на велосипеді досить добре для більшості людей, щоб отримати користь для здоров’я від фізичних вправ. Стійка і регулярні їзди на велосипеді спалює близько 300 калорій на годину, і передбачається, що спалювання, принаймні 2000 калорій в тиждень за допомогою вправ корисно для здоров’я. Для тих, хто не може зробити за годину, користь для здоров’я їзди на велосипеді 15 хвилин в день строго досить, щоб зберегти їх здоровими.

2. Велоспорт Versus Running, що краще?

Як їзда на велосипеді і біг дають організму гарне тренування і працюють різні набори м’язів. Однак, біг є високими вправами впливу і більш напружені на тілі і не підходять для всіх. Велоспорт це м’який спосіб спалювати більше калорій щодня в порівнянні з роботою.

Велоспорт є дуже ефективним вправою, яке є одночасно весело і допомагає спалити багато калорій. Регулярне катання на велосипеді має безліч переваг для здоров’я, що робить його ідеальним вправою для людей будь-якого віку.