Переваги харчування ворсу і як правильно це зробити

Ще в середній школі днів ви можете спати в протягом декількох хвилин в класі або отримали лаяли свій учителем дрімає занадто часто. Може бути , ви мали хороші оцінки , незважаючи на відкладання від в перервах між заняттями і почали задаватися питанням, чи є зв’язок. Або , може бути , ви просто відчуваєте себе занадто втомленим в протягом дня і не можу тримати очі відкритими. На щастя, Theres рішення ваших когнітивний бід – влади дрімота . І дивно істінностние вони гарні для вас. Чому вони дають вам силу? Каламбури в сторону, дозволяє досліджувати їх нижче.

Що таке потужність Nap?

Дрімота сила супер короткий сон, який триває десь між 8 до 30 хвилин. це не подобається пообідня сієста, де ви дрімати протягом двох або трьох годин. Ви можете думати про потужності ворсу, як щось на зразок швидкої закуски для вашого мозку. Запитайте кожні успішні люди або підприємець, і вони скажуть вам, що причиною їх продуктивності і максимальної продуктивності сила дрімає – це одна з звичок для успіху, який здається оманливо просто з першого погляду.

Переваги Naps енергії

Ось такі переваги потужності дрімоти для початківців, так і для тих, хто з великим досвідом в області успішного дрімати:

1. Підвищує настрій і Настороженість

Якщо Ви маєте поганий день на роботі і хочете, щоб натиснути на кнопку скидання, візьміть силовий подрімати. Ви будете прокидатися відчуття оновлення і готові взяти на себе все, що приходить на ваш сайт. За даними Гарвардської медичної школи, влада дрімота надати вам зміцнює сон і допомогти бити безсоння.

2. Підвищення продуктивності

Ваша тривалість концентрації уваги поліпшується при включенні харчування подрімати. Це призводить до підвищеної продуктивності і максимальної продуктивності при роботі. Насправді, навіть НАСА провели дослідження про це з предметів і довів це. Якщо ваша робота полягає в тому, щоб отримати більше речей зробити в офісі і вивільнити час для відпочинку в кінці дня, отримати владу подрімати – ніяких питань.

3. Підвищення рівнів енергії

Силові дрімоти є відмінним вибором перед куштуючи в задачах, які включають рухові навички, як креслення нового шматка, граючи на піаніно, або працювати з вашими руками. Оскільки влада дрімота омолодити свій шлях або очистити від токсинів в вашому мозку, це допомагає з вашої робочої пам’яттю і довгостроковий відкликанням теж. Ви опинитеся приймати правильні рішення протягом всього дня і зберігаючи холоднокровність, коли ситуація стає жорсткою.

4. Допомагає отримати Slow Wave сну (SWS)

Повільна хвиля сон триває близько 30 хвилин і потужності дрімоти потрапить під 2 стадії сну, даючи вам все SWS вам потрібно. Повільна хвиля сон покращує свої навички прийняття рішень, у разі якщо ви не знаєте. І якщо ви підходите в фазі SWS у другій половині дня, вона стає набагато легше дрейфувати в REM-сон в нічний час.

5. Рівні тестостерону підвищує

Якщо Ви хочете поліпшити продуктивність спальні або отримати м’яса і подрібнені в той час як упаковки на м’язи, електричні дрімоти допомогти вам підвищити свій рівень тестостерону. Дослідники підтвердили це, роблячи дослідження на рівні тестостерону у чоловіків, які спали протягом чотирьох годин, в порівнянні з тими, хто спав протягом 8 годин. Сила дрімає викликає вивільнення вашого гормону росту людини (HGH), який є те, що вам потрібно, щоб наростити м’язи, отримати м’ясо і бути вашої дуже фізичними краще.

6. Знижує рівень стресу маркерів і підвищує імунітет

Дрімоту були показано зниження маркерів стресу і дають збудливий засіб для ендокринного здоров’я. Ваші норадреналін рівні йти з обмеженим сном і несуть відповідальність за відповідь бий і біжи і стресові почуття. За даними журналу клінічної ендокринології та обміну речовин, коли ви берете силову подрімати, ваші рівні норадреналіну залишатися нормальними і не збільшувати – значить, ви відчувати себе спокійно і набагато щасливішим.

7. дрімоту покращує час реакції

У літніх людей, сила дрімає, як відомо, поліпшити час реакції і підвищити емоційне здоров’я. І не тільки у літніх людей, вигоди були вивчені з медичним персоналом, льотчиків, солдатів і людей, які не отримують достатньо сну. Насправді, ви можете скасувати ніч позбавлення сну, приймаючи кілька дрімоту харчування протягом всього дня.

8. Піднімає творчості

Херес Да Вінчі секрет використовується подрімати кожен чотири години. І він був дуже творчим. Але ми не повинні бути да Вінчі до влади ворсом. Потужність дрімота була показана, щоб підвищити творчий потенціал, так як вони покращують свої рухові навички і відновити розумову функцію. Згідно з дослідженням, проведеним вченими на нараді Neuroscience в Новому Орлеані ще в 2012 році траса на 15 осіб, показали, що учасники, які дрімали показали збільшення активності правої півкулі мозку, який відповідає за творчість і творче мислення.

Як до влади Nap, щоб пожинати плоди?

Ви можете скористатися перевагами влади дрімоти, роблячи їх право. Heres ваш путівник по потужності дрімати випробувати переваги:

1. Дотримуйтеся 30 хвилин Tops

Весь ваш цикл сну ділиться на 5 етапів – етап 1 і 2 була присвячена повільної хвилі сну і Stage 3 до 5 Перехід в REM (Rapid Eye Movement), який, коли ви починаєте мріяти. Були стурбовані стадії 1 і 2, так що є спектр потужності, де лежить дрімає.

Крім того, якщо ви вийти за межі 30-ї хвилини ви ризикуєте готуючи для REM, і якщо ви переривати на цьому етапі, ви будете прокидатися почуттям неміцним і не дуже добре відпочили. Ефективний спосіб тримати харчування довжину ворсом не більше ніж 30 хвилин для пожинає плоди.

2. Вимкнути світло

Інвестуйте в масці сну, деякі пов’язки або штори для вашої кімнати, і переконайтеся, що немає перерв, коли ви готуєтеся до дрейфувати і зробити більшу частину вашої тривалості потужності ворсу. Якщо ви не можете подрімати протягом 20 до 30 хвилин поспіль, розділити його на 6 або 10-хвилинні шматки протягом дня.

3. Nap Між 1 вечора до 3 вечора

Цей час був неміцним або вдарити післяобідній різкий спад, що робить його ідеальний час для харчування ворсу. Ваше ідеальна сили час ворсу має бути між 1 ввечері до 3 мкм. Чому? Тому що наш циркадний ритм говорить так грунтуючись на нашій біологічної конструкції.

4. Не Nap 3 години до вашого сну

Тому що це буде кинути свій графік сну в безладді і залишити вас почуття сну позбавленого, втомлені і примхливий на наступний день. Якщо ви подрімати, переконайтеся, щоб відповідати його в дорозі до 3-годинний позначки перед сном – навіть якщо ви пропустите вікно вечора 1 вечора до 3.

5. Використання будильника або таймера

Якщо Theres ніхто не розбудити вас, встановити таймер. Це допомагає і були впевнені в тому, що.

6. Використання білого шуму або Sleep Music

Отримати хорошу пару шумозаглушення навушники і грати білий шум або музика сну треки з ним. Це допоможе створити середовище сила дрімає, і якщо ваш будинок знаходиться дуже галасливий, отримати пару беруші і попросіть кого-небудь, щоб розбудити Вас після 30-а хвилини (якщо ця людина є надійним). Є також сон додатків, доступних для Android і IOS ці дні, які дозволяють натиснув кнопку, і нехай ви відкладаєте від – наяву вас, як тільки ваш сон закінчився.

Сила дрімоти Арент містичні або магічні елементи. Theyve було науково доведено, що робота і Тереза ​​всієї спільноти, присвячене вивченню та вивчення цієї концепції теж. Насправді, влада дрімота підпадати під капотом поліфазного сну і геніїв епохи Відродження були майстрами цього спального методу. Що ж, хороша новина полягає в тому – тепер ви знаєте, що це таке і як змусити його працювати на вас. Майте на увазі, що кожна людина унікальна, який означає, що ваші потужності ворсові тайминги або навколишнє середовище буде відрізнятися. Ключ винос адаптувати його в день, що він працює для вас.