Переваги питної гарячої води для здоров’я

Ви, напевно, часто чули про користь для здоров’я питної води. Ви також знаєте, що пити гарячу воду насамперед вранці або перед сном корисно, чи не так? Але як часто ви пити гарячу воду вранці або перед сном? Регулярно пити гарячу воду може дати вам цілу купу переваг, включаючи харчування для вашої шкіри і волосся, а також піклується про вашу загальній системі.

Як це пити гарячу воду поліпшити ваше здоров’я?

Питна теплої води на порожній шлунок є нормою, багато хто з нас йдуть. Ті, які починають свій день, роблячи це клянуться його переваги. Давайте заглибимося трохи і дізнатися більше про його переваги.

1. Detoxes Тіла

Питний гарячу або теплу воду очищає організм і очищає систему шляхом вимивання іноземних елементів і токсинів. Випиваючи теплу воду, наше підвищення температури тіла і змушує наше тіло потіти. Токсини в нашому організмі потім промити через піт, який очищає потік крові теж.

2. Поліпшення травлення

Питний гарячу воду в ранковому допомагає у травленні. Він лікує метеоризм, кислотність, і газ. Гаряча або тепла вода допомагає зламати їжу швидше, ніж холодна вода. Тому пити теплу або гарячу воду до або після їди робить травлення легко і швидко.

3. Кишки зображення руху

Стакан або два гарячої води на порожній шлунок засобів ефективного руху кишечника і запобігає запори. Питна гарячої води насамперед вранці допомагає розчиненню жиру і часток їжі. Це допомагає їжі легко проходити через кишечник і усунути всі типи проблем з травленням. Ви також можете пити його перед кожним прийомом їжі і протягом всього дня, а також.

4. Поліпшення кровообігу

Споживання гарячої води допомагає поліпшити і стимулювати легку циркуляцію крові в організмі. Правильна циркуляція крові допомагає в проведенні необхідних поживних речовин і кисню до всіх органів тіла плавно. Регулярне споживання гарячої або теплої води допомагає в розчиненні жир, який накопичується в нервовій системі, а також очищає кров від токсинів, покращуючи тим самим кровообіг. Крім того, теплота води розширює артерії і вени роблячи більше простору для крові текти.

Догляд за шкірою 5.

Це уповільнює процес старіння шкіри і очищає прищі і плями. Коли гаряча вода потрапляє в систему (тобто наше тіло), він автоматично очищає його зсередини. Ця чистка зсередини допомагає позбавити організм від токсинів. Питна гаряча вода також проводить піт, який очищає пори шкіри і запобігає акне або будь-які проблеми шкіри, пов’язані з.

6. Сприяє Фітнес

Споживання гарячої води робить тіло відчувати світло і активним. Це підвищує витривалість, що, в свою чергу, змушує вас фізично. Токсини бути звинувачені за погану шкіру і волосся; вони також викликають втому, яка робить людей апатичними. Таким чином, коли ви пити гарячу воду регулярно, вона вимиває всі токсини з вашої системи і допомагає вашому тілу функціонувати добре.

7. Допомагає при втраті ваги

Регулярно пити гарячу воду допомагає вам схуднути. Коли гаряча вода надходить в наш організм, він спалює калорії, збільшуючи швидкість метаболізму. Питний гарячу воду перед їжею пригнічує відчуття голоду і змушує вас є менше. Питна гарячої води, змішаної з соком лимона на голодний шлунок допомагає розчиняти жир, що призводить до втрати ваги.

8. Забезпечує полегшення болю

Так само, як натискання теплого компресу проти травми або занурення ноги в теплій воді дає полегшення від болю і болю, точно так же, пити гарячу воду може полегшити ревматичні і біль в суглобах. Так як біль і біль, як правило, відбуваються через погану циркуляцію крові в організмі, пити гарячу воду може допомогти подолати цю проблему шляхом видалення токсинів з крові, що покращує кровотік.

9. Забезпечує Носові Relief

Питна вода допомагає гарячої в очищенні носа і горла заторів. У той час як пити гарячу воду, ви берете в парі, який очищає затори в носовому проході. Крім того, тепла вода, яку ви пити забезпечує тепло на слизові оболонки і лікує ангіну.

10. Покращує здоров’я волосся

Питна гарячої води запобігає сухості шкіри голови, яка, в свою чергу, покращує здоров’я волосся. Скальп не отримує зволожений і зволожений, коли ви регулярно пити гарячу воду, і в результаті, не існує або менш освіту мертвої шкіри на шкірі голови. Це також робить волосся блискучим і блискучими, так як гаряча вода стимулює нерви біля коріння волосся.

11. Полегшує менструальні болі

Використовуючи теплий компрес в черевній порожнині, а також пити гарячу воду через регулярні проміжки часу забезпечує полегшення під час хворобливих менструальних спазмів. Поєднання гарячої води стискає на живіт, а тепло з води, споживаної в організмі допомагає полегшити біль шляхом розслаблення м’язів живота.

12. Полегшує Achalasia Біль

Це допомагає полегшити симптоми ахалазії, стан, в якому їжа не йде вниз плавно переходить в шлунок. Так як гаряча вода допомагає розчиняти частки їжі і жир, це допомагає людям з ахалазії ковтати і перетравлювати їжу краще, особливо жирною їжею або м’ясом.

Там чи Будь шкіри, пов’язані з Переваги питної теплою водою?

Люди повинні випивати не менше 2 літрів води щодня, щоб зберегти шкіру зволоженою і здоровою. Але чи знаєте ви, що ви можете отримати кращі результати, якщо пити гарячу воду замість звичайної води кімнатної температури? Споживання гарячої води забезпечує наступні переваги для шкіри.

1. Лікування Акне

Він лікує акне і всі види шкірних інфекцій. Питна гаряча вода змушує вас потіти, який відкриває пори шкіри. Погано травна функція також є основною причиною проблем зі шкірою; Тому, коли ви пити гарячу воду, це допомагає хороший рух кишечника і здорового травлення, позбавляючи організм від токсинів.

2. Попереджає старіння

Питна гарячої води регулярно може запобігти старінню шкіри і зробити вашу шкіру виглядати сяючою і молодий. Гаряча вода знижує або запобігає утворенню мертвих клітин. Мертві клітини роблять шкіру виглядати дуже грубими і тупими. Крім того, тілесні токсини, які виявляться шкідливим для шкіри вимивається гарячою водою через піт, сечу або кал.

3. запобігає сухості шкіри

Шкіра стає здоровою і палає. Він також запобігає шкіру від підсихати і тьмяним. Гаряча вода зберігає шкіру зволоженою. Ваше кровообіг поліпшується, в результаті чого шкіра стає гладкою і сяючою.

4. Інші переваги

Пити мед з теплою водою для шкіри робить чудеса. Це омолоджує імунітет і запобігає шкірні алергії. Мед, який володіє антибактеріальними властивостями при змішуванні з теплою водою, запобігає проблеми шкіри шляхом боротьби з вільними радикалами. Люди, схильні до алергії на пилок можуть збільшити їх опір комбінезони приймаючи місцевий мед з теплою водою регулярно.

Як Пиття теплої води корисно для волосся?

Питна тепла вода не тільки поповнює вашу шкіру, але і волосся теж. Давайте дізнаємося про його переваги.

1. Робить шовковисте волосся

Він омолоджує волосся і робить волосся гладкими і м’якими. Нерви на кінчику кореня волосся повинні бути сильними, щоб захистити волосся від пошкоджень. Це може бути зроблено шляхом пити теплу воду, яка живить коріння і робить волосся здоровими, блискучими і блискучими.

2. Сприяє зростанню волосся

Регулярно пити теплий ріст волосся води допоміжних засобів, а також запобігає випаданню волосся. Кожен волосяний фолікул, як кажуть, деяка кількість води. При цьому втрачається, волосся стає зневоднюється і перестає рости. Питна тепла вода запобігає це стан за рахунок збільшення клітин в шкірі голови, а також сприяє росту волосся.

3. Перешкоджає Лупа

Він також запобігає появі лупи і запобігає шкіру голови від стає сухою і лущиться через зневоднення. Коли тепла вода потрапляє в систему, він зволожує волосся і шкіру голови і сприяє кращій циркуляції крові. Це, в свою чергу, допомагає в зволожуючий шкіру голови і запобігає шкіру голови від отримувати сухий і відшаровуватися. Все, що вам потрібно зробити, це пити мінімум 3 до 4 склянки теплої води кожен день і побачити лупа зникає з голови.

Там є якісь побічні ефекти питної гарячої води?

Як обговорювалися в вищевказаних сегментах, пити гарячу або теплу воду має безліч переваг, коли справа доходить до вашого здоров’я, шкіри та переваги волосся. Тим не менш, ви знаєте, що, беручи занадто багато може виявитися шкідливим, а? Нижче перераховані деякі з побічних ефектів питної теплою / гарячої води.

  • Якщо температура води занадто жарко, він може спалити або обпекти губи, язик і рот внутрішнього облицювання. Це може викликати біль через пухирів і виразок у роті, які можуть запобігти вас від їжі або пиття протягом декількох днів.
  • Коли ви п’єте гарячу або теплу воду в надлишку, робота нирок, щоб позбутися від токсинів з вашого тіла збільшується. Ця перевантаження роботи на нирки виявляється шкідливим.
  • Пити занадто багато гарячої води може послабити електроліти в крові. Це може привести клітини мозку набухати, і людина може відчувати сильні головні болі.
  • Надмірне споживання гарячої води може зробити зубну емаль слабшати. Це викликає чутливість до зубів під час їжі або пиття гарячої або холодної.
  • Гаряча вода може бути більш забрудненої, ніж холодна вода, так як токсини розчиняються легше в гарячій воді. Тому пити теплу воду, яка була вареної добре, а потім охолоджують до температури теплої.
  • Споживання надлишку гарячої води може викликати обсяг крові, щоб збільшити і так як вени, що несуть кров знаходяться в замкнутому контурі; це може викликати тиск, який може, в свою чергу, привести до гіпертонії і серцевих проблем.
  • Гаряча вода діє як сечогінний. Він може закликати вас часто мочитися або може бути важко для вас, щоб контролювати ваші рухи кишечника, в результаті чого вам багато дискомфорту.
  • Пити занадто багато гарячою чи теплою водою може привести до надмірно потіти, в результаті якого ви можете відчувати занепокоєння, запаморочення і нудоту.

Часті запитання

Деякі часто задаються, пов’язані з питною гарячою чи теплою водою наступним чином:

1. Чи є пити гарячу воду безпечна для вагітних жінок?

Він безпечний для вагітних жінок пити теплу або гарячу воду. Це запобігає запор, який є спільною проблемою під час вагітності і зберігає вашу шкіру зволоженою і сяючою. Під час вагітності важливо, щоб тримати своє тіло добре зволоженою, що споживання теплої води робить. Однак, щоб уникнути ускладнень, як пухирі та опіків в вашій мові і в роті, вагітні жінки повинні уникати дуже гарячої води. Надмірне споживання гарячої води, також слід уникати, щоб триматися подалі від головного болю, здуття живота, запаморочення, нудоти і частого сечовипускання.

2. Коли найкращий час дня, щоб пити гарячу воду?

Там немає фіксованого часу, щоб пити теплу або гарячу воду. Однак, кажуть, що пити 2 склянки теплої води насамперед вранці на порожній шлунок, бажано з тире лимона і столову ложку меду може творити чудеса. Пийте теплу воду перед їжею і перед сном в нічний час. Крім того, пити прохолодну воду (не гарячу) після їжі допомагає зламати частки їжі, а також допомагає розчинити жир в разі жирної їжі. Люди, які страждають від ахалазії також повинні пити теплу воду після їжі, щоб штовхати їжу вниз стравохід.

3. Скільки гаряча вода я повинен пити в день?

Питна 2 склянки гарячої води вранці натщесерце, як кажуть, щоб запобігти ряд проблем зі здоров’ям, як головні болі, запори, розлад шлунка, камені в нирках, гіпертонії, рівень цукру в крові і т.д. Проте, споживаючи 6 – 8 склянок теплої води щодня є досить, щоб тримати тіло, волосся і шкіру зволоженою і отримати загальні вигоди для здоров’я.

Якщо ви пити гарячу воду, щоб схуднути, то деякий лимон і мед разом з ним можуть прискорити вашу швидкість метаболізму, що призводить до швидкої втрати ваги. Питна тепла вода з лимоном може також допомогти гарному травленню. Проте, бажано не пити гарячу воду після тренування, так як температура тіла вже висока тоді.

Як і всі, питної гарячої води має свої плюси і мінуси. Проте, приймаючи його в помірних кількостях, рекомендується, щоб отримати переваги і уникнути його недоліків.