Переваги Неймовірна здоров’я ходити босоніж, що ви повинні знати

Чи знаєте ви, що ходьба босоніж може мати позитивний вплив на ваше здоров’я? Це відбувається тому, що негативні іони, присутні в земній балансувати позитивних іонів, присутніх всередині себе, створюючи баланс, який дасть вам поліпшення здоров’я. При ходьбі босоніж, точки тиску на ногах активізуватися і дати організму енергію.

Дивовижні Переваги Barefoot Walking

Є багато переваг для здоров’я вашого тіла, якщо ви ходите босоніж. Ось трохи нижче:

1. Вона може контролювати Безсоння

Якщо у вас є проблеми зі сном у нічний час і часто опиняєтеся безсонна навіть до досвітні години ранку, ви можете страждати від безсоння або безсоння, яка є одним з видів розлади сну. Вважається, що один з переваг ходити босоніж по траві, що ваша безсоння може бути вилікувана.

2. Покращує зір

Існує точка тиску на ноги, які, як вважають, пов’язані з нервами очі. Ходьба босоніж може стимулювати цю точку тиску і допоможе поліпшити загальний зір.

3. Нервова система може бути поліпшена

Ходьба босоніж по дому може стимулювати певні точки акупунктури в ногу, і це, в свою чергу, стимулюють нерви і вени, тим самим покращуючи вашу нервову систему. Діабетичні люди, які відчувають біль від варикозного розширення вен можуть полегшити його, якщо вони ходять босоніж на регулярній основі.

4. Імунітет може бути збільшена

Діти люблять грати босоніж. Так як ходьба босоніж стимулює нервову систему, вона також допомагає в підвищенні імунітету одні, роблячи один сильніший і менш сприйнятливим до захворювань.

5. Збільшення енергії

Одним з переваг ходьби босоніж на піску, що вона дає вам опір, і це стимулює точки тиску на ногах. Ви можете знайти його важко ходити по піску протягом декількох днів, але, як ваші ноги звикають до нього, ви будете розвивати більше сили в ногах і тілі. Ваш рівень енергії буде збільшуватися, і тримати вас активними протягом дня. Ви отримуєте те ж перевага при ходьбі босоніж по гальці або босоніж по камінню.

6. Допомагає менструальні і гормональні проблеми

Коли ваші гормони не збалансовані, ви будете відчувати фізичні і психічні проблеми. Жінки, які мають передменструальний синдром часто мають перепади настрою, головні болі, болі в животі, виграш у вазі, акне, запор та інші питання. Ходьба босоніж по землі може допомогти полегшити багато з цих симптомів.

7. зменшує запалення

Запалення викликається пошкодженням ваших Bodys клітин, що може привести до ускладнень, як рак, старіння, проблеми з серцем, і інші проблеми. Ходьба босоніж допомагає електрони в першому акті в якості антиокислювачів і зменшити запалення в організмі.

8. Серцево-судинна активність покращується

Як ми вже говорили, ходьба босоніж допомагає поліпшити нервову систему. Це, в свою чергу, допомагає поліпшити циркуляцію крові в організмі. Більш кровообіг означає здорову серцево-судинну систему.

9. Підтримка кров’яного тиску

Ваші рівні напруги автоматично приходять вниз, коли ви ходите босоніж, як нерви в ваших ногах стимулюються, випускаючи стрес. Це схоже на те, коли ви отримуєте масаж рефлексології ноги. Так як ваш стрес приходить вниз, ваше кров’яний тиск також стає стабільним.

10. Очищає Your Mind і покращує настрій

Якщо у вас є багато внутрішньої балаканини відбувається у вашій голові, і страждають від перепадів настрою, ходьба босоніж по снігу або на траві може допомогти вам розслабитися і зосередитися на сьогоденні. Ваше тіло поглинає негативні електрони через землю, яка допомагає створити в ній збалансовану біоелектричної середу.

Часті запитання

Ви все ще можете мати кілька запитань про користь ходьби босоніж. Нижче наведено кілька запитань і відповіді на них:

1. Ви можете отримати Хвороби від ходіння босоніж?

До тих пір, як ви йдете на чисту поверхню, а не на шкідливі речовини, таких як хімічні речовини або шлам, немає ніяких підстав думати, що ходьба босоніж дасть вам хвороба. Ви також повинні переконатися, що у вас немає будь-яких порізи на ногах, коли ви ходите босоніж, щоб уникнути інфекції.

2. Чи є Walking Barefoot Причина болю в спині?

Ходьба босоніж не викликає біль в спині, але замість цього зменшує біль, що ваше тіло може відчувати. Так як ходьба босоніж Grounds тіла і зменшує вільні радикали, він може допомогти вилікувати біль в спині і послабити будь-які напружені м’язи.

3. Чи є це безпечно ходити босоніж на пляжі?

Якщо ви знаєте про те, що знаходиться перед вами під час ходьби і не наступити на гостре каміння або скла, це цілком безпечно і здорово ходити босоніж на пляжі.

4. Чи є ходити на траві покращує зір?

Існує точка тиску на ногах, які з’єднуються з нервами очі. Ходьба босоніж стимулює цю точку, в свою чергу, допомагає краще зір.

Ходьба босоніж по траві, на пляжі, або грунт допомагає поліпшити і ваше психічне і фізичне здоров’я, зміцнюючи свої ноги, покращуючи вашу нервову систему, і зменшити стрес. Так видалити ці черевики і прогуляйтеся.