Переваги кокосової води для здоров’я, особливо для втрати ваги

Більшість з нас біжить до гарної кокосової воді, коли у нас є животик проблема, особливо діарея. Кокосова вода натур краще рішення для зневоднення і допомагає оперативно відновити електролітний баланс організму. Проте, люди швидко виявляють, що цей скромний напій має багато інших переваг теж.

Яка Допомога кокосової води у втраті ваги?

Існує більш скромною кокосової води, ніж просто регидратации залишити напад діареї. Ось деякі із способів, якими ви можете значно поліпшити вашу втрату ваги з кокосової водою.

1. Вода Мета і ситість факторпространством

Кокосова вода є відмінним способом, щоб закінчити вашу воду мети. Ми всі знаємо, що він може отримати нудний пити все, що вода в цей день. Підставивши одну з щоденних 8 склянок води з порцією кокосової води може зробити вам світ добра. Бонус: кокосова вода також має високу ситості фактор. Це означає, що це допоможе вам зберегти відчуття ситості, стримування несвоєчасної тяги і обжерливості.

2. Краще Чим Енергетичні напої

Кокосова вода упакована з мінералами, особливо калієм. Вона також має гарне кількість природних цукрів і насичені жири теж. Таким чином, це один з кращих енергетичних напоїв природа може запропонувати. Ми всі знаємо, що багато енергетичні напої, спортивні напої, і укріплені води також упакувати гарне кількість непотрібних цукру і калорій. Так чому б не піти природним?

3. Ні Роздування

Кокосова вода є ідеальним все-природним сечогінним засобом. Сечогінний це речовина, яка робить вас … попісяти. Так пити склянку кокосової води кожен день може допомогти вам зменшити водоутримуючий. Це один з найкращих засобів для здуття живота.

4. Висока Fiber

Клітковина відсутня в більшості напоїв – в тому числі води, колою, содові, електроліти і т.д. Так що кокосова вода може допомогти вам в упаковці додаткових волокон в свій раціон – і ми вже знаємо перевага волокна для зниження ваги. Мало того, що це допоможе вам відчувати себе повністю, він ефективно очищає кишечник, а також підтримує рівень цукру в крові, тим самим сприяючи зниженню ваги.

5. Бої Холестерин

Кокосова вода допомагає підтримувати здоровий ліпідний профіль. Холестерин і його похідні тісно пов’язані з втратою ваги і багатьох інших захворювань, способу життя (наприклад, цукровий діабет, ожиріння, серцеві проблеми, і т.д.) – все з яких можна уникнути, в тому числі кокосової води в свій щоденний раціон.

6. Поліпшення Метаболізм

Кокосова вода, через його волокна і вміст білка, допомагає прискорити обмін речовин. Це, в свою чергу зробити ваше тіло спалювати більше калорій, прискорюючи втрату ваги.

Харчова Вигода питної кокосової води

Існує більше, ніж просто втрата ваги вигоди, які повинні зробити вас розглянути питання про додавання кокосової води в свій щоденний раціон.

1. Поліпшення шкіри

Кокосова вода допомагає виводити токсини з. Це означає, хороше природне засіб для вугрів і прищів. Пити щодня для більш чіткої шкіри.

2. Краще Нирки

Кокосова вода є сечогінним їжі і, отже, допомагає ниркам працювати краще. Це природний спосіб тримати каміння в нирках геть теж.

3. Краще Імунітет

Різні вітаміни в кокосової воді – як тіамін, рибофлавін, ніацин і т.д. допомагають в боротьбі зі спільними інфекціями. Кокосова вода також анти-вірусні і анти-бактеріальний характер. Ідеально, щоб зберегти сезон зміни, пов’язані нездужання геть.

4. Краще кров’яний тиск

Ця перевага кокосової води походить від його здатності регулювати кровообіг. Зміст волокна також тримає рівень цукру в крові в перевірці, що зводить до мінімуму коливання артеріального тиску.

5. Краще Переваривание

Кокосова вода містить багато ферментів, як каталаза, фосфор і багато іншого. Вони регулюють обмін речовин в організмі, зберігаючи травлення на шляху.

6. Краще Електроліт Баланс

Цукор, вітаміни, мінерали та жири в кокосової води роблять його ідеальним природним пероральний розчин регидратации.

7. Немає більше вільних радикалів

Кокосова вода містить важливий фермент пероксидазу. Це допомагає позбутися від вільних радикалів в організмі – матеріал, який робить вас вік.

8. Немає більше Мігрені

Магній тісно пов’язаний з мігренню. Було висловлено припущення про те, що дефіцит магнію несе відповідальність за більшість випадків мігрені. Кокосова вода, завантажується з магнієм, може допомогти вирішити мігрені.

9. Ні більше Blues

Вірте чи ні, кокосова вода також може допомогти боротися з депресією, причина в тому, знову ж таки, магній.

Корисні поради для питної кокосової води

Кокосова вода не повинна бути збережена, коли він віддаляється з кокоса, і слід вживати в свіжому вигляді. Уникайте холодильним його. Крім того, краще не додавати цукор або навіть будь-який вид штучного підсолоджувача до напою. Просто насолоджуйтеся його природним смаком.

коли пити

У той час як ви можете мати кокосову воду приблизно будь-який час доби, ви можете оптимізувати цей фактор для того, щоб максимізувати свої вигоди. Пийте кокосову воду:

  • відразу після тренування
  • в якості освіження після напруженого робочого дня
  • після того, як проводити довгі години на сонці
  • За 20 хвилин до їжі (контролювати порції їжі)

скільки пити

Це, як правило, краще мати 1 порцію кокосової води в день. Кращий спосіб розрахувати кількість кокосової води ви споживаєте, щоб мати кокосову воду прямо зі свіжої ніжної кокосової стружки. Споживаючи воду 1 ніжного кокоса дня ідеально. Одна з речей, які люди отримують неправильні про кокосової воді, скільки пити.

Важливо відзначити, що кокосова вода – в той же час надзвичайно здоровим – також є високим на цукор і жири, і інше. Одна чашка кокосової води містить 6,3 г цукру і 3-4% добової рекомендованої добової норми насичених жирів. У той час як тіло потребує обох ці поживних речовинах, занадто багато може, насправді, реверс втрати ваги.

FAQ по кокосової води для втрати ваги

1. Скільки Coconut води слід пити в день?

Рекомендується тримати кокосовий споживання води до однієї порції в день (1 порція становить вода 1 свіжої ніжної кокосовою стружкою або 1 чашка).

2. Що станеться, якщо я вип’ю кокосової води щодня?

Ви зберете всі свої переваги. Але також мати у вигляді, що важливо підтримувати втрату ваги з кокосової водою з відповідними керованими дієтичними змінами та фізичними вправами. Просто питна кокосова вода не допоможе вам схуднути. Бути розумним.

3. Скільки калорій Там в кокосової воді?

Одна чашка кокосової води 46 калорій. Проте, пам’ятайте, що 25 з цих калорій з цукрів, присутніх в ньому.