Окситоцин Любов Гормон – Це правда чи вигадка?

Біохімічний проводиться в мозку під назвою окситоцин увійшов в масову культуру в останні роки, як «любов, обніматися або сполучний» гормону. Це дуже багато, щоб вибрати з. Окситоцин грає важливу роль у виробництві сутичок під час пологів і в наданні допомоги в період лактації, але ми знаємо, що протягом понад століття. Експерименти в 1990-х роках, показали, що він зіграв важливу роль в провідних лугові полівки, відомих своєю моногамні поведінки, щоб вибрати все життя партнера. Пізніші дослідження показали, що потім хімічний сприяє довірі і соціальних взаємодій в різних тварин, включаючи людину.

Після дослідження полівки, інтерес до пептиду дев’яти амінокислот почав рости. У ток-економіст Пол Зак ТЕД назвав його «моральна молекула» через його зв’язки з довірою, співчуттям і процвітання. Інтернет DIY мозку макіяж ринок потім взяв мем. Веро Labs Дайтона-Біч, штат Флорида., Продає «Connect» окситоцин спрей для $ 79, що має на увазі зміцнення зв’язків на робочому місці і збільшити позитивне самопочуття. Компанія також виступила з його-і-їй залучити спрей, який змішує окситоцин з феромонами хімічних статеві атрактантів, які допомагають мишам отримати його, але роль яких в ініціюванні шлюбного поведінки у людей гаряче оспорювані. (Дослідники, які вивчають окситоцини попереджають потенційні покупець від цих покупок, заявивши, що тривале застосування в організмі людини не вивчено).

Це не всі маркетингові та плацебо, однако. Предметне тіло дослідження показує, що окситоцин і споріднена молекула називається вазопресин сприяють різним типам соціальної поведінки. Учасники в одному дослідженні, що беруть участь грає інвестиційну гру роздвоєний більше більше грошей на інвестиційний банкір після того, сопіння. рівні окситоцину виросли в дослідженні нових батьків, як вони звикли жити зі своїми новонародженими. І випробування в даний час проводяться з метою оцінки, чи може окситоцин спрей допоможе розвіяти деякі з соціальних дефіцитів маленьких дітей з діагнозом аутизм.

Окситоцин має іншу сторону до нього, що робить це щось менше, ніж Love Potion No. 9. Останні дослідження показують, що це може посилити негативну пам’ять соціального досвіду, таких як спогад вашого боса кричить в обличчя перед співробітниками. Це може навіть збільшити ймовірність агресії і насильства по відношенню до інших, які не є частиною вашої соціальної групи.

Окситоцин без сумніву, впливає на соціальні угоди, але його ефект може сильно залежати від обставин. Американська психологічна асоціація Наука Часів були дві великі цитат з учених про окситоцин, які застерігають проти сукна як такі, що будь-яку фіксована ролі в управлінні громадськими відносин: «Окситоцин не любов гормону,» говорить Ларрі Янг з Університету Еморі. «Це перетворення нас в соціальну інформацію і дозволяють нам аналізувати його на більш високому дозволі.»

І від Шеллі Тейлор з Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі: «Це ніколи не є хорошою ідеєю, щоб відобразити психологічний профіль на гормон, вони не мають психологічних профілів.» Це означає, що це може бути якийсь час, якщо коли-небудь раніше ніж ви зможете роздути, що Lovin почуття з подихом інгалятора, краще дотримуватися з каберне і бісерні.