Науково доведені переваги сну без подушки

Подушки стали невід’ємною частиною наших аксесуарів сну. І це не дивно, тому що вони знайомлять нас з самого раннього віку. Якщо людина звикає спати з головою на подушці, це важко для них, щоб заснути без подушки. Але питання в тому, є подушки дійсно вигідно? Вони допомагають нам краще спати або поліпшити наше здоров’я або було б краще, щоб позбутися від них?

15 Incredible Переваги Спати без подушки

Спати без подушки може бути дуже корисно для вашого здоров’я. Ми знаємо, що якщо ви звикли спати з головою на подушці, це буде важко для вас, щоб відмовитися від нього, (ви не можете заснути звук протягом декількох ночей) – але як тільки ви знаєте перевага, ви можете захотіти переглянути , Ось кілька способів, в яких спить без подушки може бути корисним для вас:

1. Запобігає болю в спині

Погана постава є основною причиною, чому так багато людей страждають від болю в спині, і одна з головних причин поганої постави є неправильним вибором подушок. Деякі люди вибирають подушки, які працюють проти природних кривого хребта, що призводить до більш викривлення хребта. Спати без подушки набагато краще для вас назад, ніж спати з неправильною подушкою.

2. Запобігає біль в шиї

Коли ми спимо, наша шия повинна бути в паралельній орієнтації з матрацом. Але коли ми спимо з нашою головою на подушці, наша голова або штовхає шию вгору або нагнулася, що одна з причин засмучувати болю в області шиї. Неправильна подушка може погіршити ваше становище для сну, тому ви повинні спробувати спати без подушки. Без подушки, голова буде лежати в природному положенні, і це також запобіжить пошкодження нерва. Крім того, він також буде розслабити напружені м’язи шиї.

3. Запобігає акне і зморшок

Під час сну з подушкою, багато людей мають звичку спати на одному боці, з їх особи спочиває на подушці. Наволочки є живильним середовищем для бактерій, і якщо ви спите з одного боку особи, він може отримати передані особа. Це може привести до проривів і акне. Ви також можете отримати зморшки, так як вони викликані тиском вашою головою на подушку всю ніч безперервно.

4. Покращує Bone Alignment

На наступний день в день молоти впливає на різних людей по-різному, а також залежить від їх пози. Спати без подушки допоможе зменшити наслідки цього і принести поставу назад в нормальне русло.

5. Запобігає стрес

Спати з неправильною подушкою може порушити ваш сон, так як ви можете зберегти зміни вашої позиції. І якщо ви не отримаєте хороший нічний сон, ви, можливо, як правило, більш дратівливим і підкреслені протягом дня. Але без подушки, ви будете спати краще. З поліпшенням якості сну, ваш рівень стресу природно зменшується.

6. запобігає Безсоння

Спати без подушки може поліпшити якість вашого сну. Якщо ви прокидаєтеся посеред ночі або безсоння, спробуйте спати без подушки, ви будете дрейфувати спати досить швидко.

7. Він може поліпшити ваші енергетичні рівні

Ми знаємо, ви думаєте, як можна спати без подушки поліпшити енергетичні рівні? Ну, немає прямого зв’язку, але це можливо. Після того, як ви відмовитеся подушки, ви більше не будете відчувати болю в спині і шиї. Ваш організм отримає необхідний відпочинок це потрібно, і ви будете краще спати. І через якість сну і досить відпочинку, ви прокинетеся на наступний день добре відпочив і енергійним. Хороший нічний сон може мати чудове вплив на ваше тіло.

8. Підсилює творчість і пам’ять

якість сну може поліпшити одні творчі здібності і пам’ять. Наш розум використовує час, що ми спимо перебирати всю інформацію, яку він зберігає протягом дня. Чим краще ви спите, тим краще це буде зроблено, і тим краще ваша пам’ять. Коли спати без подушки, ви краще спати, і ваш організм отримує достатньо відпочивати. І хороший нічний сон може робити чудеса для вашого психічного і фізичного здоров’я.

9. Зменшує Алергії

Багато людей мають алергію пилу, і спати на наволочки і подушки, які регулярно не змінилися може погіршити алергії. Бактерії, пил, бруд та інші речі, як правило, осідають на і в подушку протягом довгого часу, і, коли він вступає в контакт з вашим обличчям і дихати так близько, це може погіршити алергії. Ні подушки не означатиме менше шансів алергії пустують.

10. Покращує поставу

Коли ви спите на подушках, занадто товсті, шия отримує штовхнула в криву, яка стає постійною з плином часу. Це впливає на поставу. Спати без подушки може поліпшити поставу.

11. Запобігає синдром плоскої головки

Коли головка малюка стає плоскою, з одного боку, через неприродного положення спати на подушці, вона називається плоскою головкою синдром. Не даючи подушку до вашої дитини, він буде спати в природному положенні і запобігти дитина від розвитку синдрому плоскою головки.

12. Перешкоджає Депресія

Спати без подушки дає вам краще спати, так що якщо ви уникнути використання подушки, ви скоротите ваші шанси на отримання депресії. Чи не висипаюся може зіпсувати ваш настрій досить швидко протягом дня, що може привести до депресії в довгостроковій перспективі. Відмовившись подушками, ваше якість сну з поліпшити і ваш настрій буде краще, і буде менше шансів ви отримуєте депресії.

13. Допомагає відремонтувати пошкоджені клітини

Коли ми спимо вночі, наше тіло зцілює і відновлює всі пошкоджені клітини. З перерваним сном, процес загоєння і відновлення отримує потерпілий. За спати без подушки, ваше якість сну поліпшується, і ваш організм отримує шанс зцілення себе.

14. Запобігання Suffocation у грудних дітей

Іноді, коли дитина має занадто багато подушок і подушок, які неправильно для нього або неї, можуть відбуватися нещасні випадки. Дитина може задихнутися під подушкою або може пошкодити шию, якщо воно буде вирішене в непарному положенні. Ваша дитина буде краще спати без подушки.

15. Знижує ризик захворювань

Отримання хорошого кількості сну гарантує, що виробництво мелатоніну і кортизолу в організмі залишається стабільним. Кортизол може допомогти організму боротися з раковими клітинами, якщо вони знаходяться в хорошому харчуванні і в здоровому стані. Тому отримання хорошого сну без подушки може допомогти в профілактиці багатьох захворювань і недуг.