Кращі способи зниження жиру на обличчі, природно

Ваше обличчя є першим пунктом контакту з усіма іншими. Це перше, що люди помічають, про вас, навіть перш, ніж вони знають що-небудь про вас. Це цілком зрозуміло, бажати гострий, певну особу. Тим не менш, багато людей борються з вагою, і це включає в себе особа жиру.

Хоча немає ніякої шкоди взагалі в тому, щоб деякі особи жиру, якщо це дійсно турбує вас, є купа речей, які ви можете зробити, щоб зменшити його. Тим не менш, важливо відзначити, що немає ніякої різниці між лицьовим жиром і жиром. Гарна новина полягає в тому, що одні й ті ж методи, що використовуються, щоб позбутися від жиру може допомогти вам позбавитися від жиру особи, а також. У цій статті ми детально пояснити, десять кращих способів, щоб зменшити жир на обличчі.

Як втратити жир Чик Природно

Іноді ви можете виявити, що навіть втрата ваги надлишок тіла не має ніякого значення для жиру на обличчі. Для тих, хто втомився від пухких щік, ось кілька способів, які покажуть вам, як позбавитися від щік жиру природним шляхом.

1. Їжте здорову і вправи

Це дійсно найкращий спосіб зберегти своє фізичне здоров’я. Крім того, щоб допомогти вам підтримувати свою вагу тіла, здорового харчування та здійснення має безліч довгострокових переваг, в тому числі здоров’я органів, старіння, серцево-судинних захворювань, міцності кісток і так далі. Споживайте збалансовану дієту, тобто включаючи фрукти, овочі, бобові, бобові, яйця, риба, горіхи і насіння, і ваше тіло буде залишатися в отличном состоянии. Уникайте надмірного цукру і натрію, так як обидва ці харчові компоненти, як правило, утримують воду і викликають здуття живота в різних частинах тіла, особливо обличчя. Не забувайте, щоб здійснювати протягом не менше трьох днів на тиждень.

2. Перебування гидратная

Як нелогічним, як може здатися, ваше тіло насправді зберігає воду через зневоднення. Наші тіла зберігати будь-які додаткові води в організмі; це включає в щоку і особа. Щоб цього не відбувалося, необхідно, щоб уникнути зневоднення протягом всього дня. Не забувайте пити 2 до 3 літрів води щодня, що розкинувся через весь день.

3. Жувати жуйку

Жувальна гумка цього вправу, яке допомагає зменшити жир щоки. Це також допомагає тон жиру на підборідді і області щелепи, даючи вам, що певні форми ви хочете. Сядьте на стілець з прямою спиною. Поп пачку жувальної гумки в рот і почала жування. Жувати принаймні двадцять хвилин, три рази в день. Ви можете зробити це відразу ж після вашого вранці, вдень і ввечері їжі.

4. Blow Деякі кулі

Ця вправа, яке допомагає тону щоці жиру шляхом розробки лицьових м’язів. Сядьте на стілець і відкинутися назад, поки ви дивитеся на стелю. Візьміть повітряна куля і удар трохи повітря в нього. Продовжуйте дути протягом не менше десяти секунд. У той час як ви робите це, ви будете відчувати щокою м’язи розтягуватися. Далі, дозволяє повітрю виходити з балона, і повторити цей крок п’ять-десять разів. Ви повинні бути в змозі побачити різницю у вашій особі протягом декількох тижнів.

5. Отримати Паровий особи

Як не дивно це звучить, пар може реально допомогти поліпшити тон і форму вашого обличчя. Це відбувається тому, що пар викликає ваші пори, щоб відкрити, випускаючи піт і скупчилися токсини. Отже, це зменшує затримку води в вашій особі. Важливо розуміти, що цей метод не буде працювати, якщо ви не повністю зволоженими протягом всього дня.

По-перше, закип’ятити воду в посудині. Дайте йому охолонути трохи, потім змочіть рушник у гарячій воді, стискаючи її, щоб видалити надлишки води. Перед тим як помістити його на обличчя, переконайтеся, що температура є правильним, так що вам не зашкодить ваше обличчя через спеку. Ви можете зробити це протягом десяти хвилин, два рази на день.

6. Отримати масаж обличчя

Особовий масаж широко використовується для зниження жиру на щоках, і тон решті частини обличчя. Цей метод допомагає зменшити надлишкову затримку води в умовах, сприяючи циркуляції і сливою накопиченої рідини. Нанести здорове масло на обличчі, такі як сквален або Арганова масло. Почніть обережно терти обличчя з плоскими долонями круговими рухами. Ви можете повторити це в двадцять разів.

7. Stretch Your Face

Це проста вправа для особи з його корінням в йозі. Це допоможе тону і зміцнити м’язи вашого нижньої частини обличчя. Розслабтеся і відпочиньте. Потім натисніть мову і спробувати на дотик ніс з ним. Затримайтеся в цьому положенні протягом п’яти секунд. Потім, спробуйте торкнутися підборіддям з мовою ще на п’ять секунд. Ви повинні повторити це в цілому п’ять-десять разів.

Інший метод включає в себе штовхаючи нижню губу вгору по стирчить нижньої щелепи. Продовжуйте протягом п’яти секунд і повторіть його в десять разів. Крім того, регулярно посміхаючись це відмінний спосіб, щоб тон м’язи обличчя. Більш того, посміхаючись, було показано, що підвищення рівня ендорфінів в організмі, які роблять один відчувати себе щасливим і невимушено.

8. Посміхайтеся як риба

Звучить смішно, чи не так? Ну, це виглядає смішно, теж, але це дуже гарна вправа для особи, щоб допомогти вам позбавитися від цього жиру на щоках. По-перше, сидіти десь з належною підтримкою спини. Потім, зробіть риби особа, висмоктуючи ваші щоки. У цей момент, спробуйте посміхнутися і тримати позицію протягом приблизно десяти до п’ятнадцяти секунд. Ви можете повторити це п’ять-десять разів на день.

9. Зменшити Ваше споживання алкоголю

не вдаватися до надмірним вживанням алкоголю, якщо ви хочете, щоб підтримувати певну форму особи. Маючи невелику кількість вина або пива в даний час, а потім добре, але більше може викликати жир з’являтися на вашому обличчі. Це відбувається тому, що алкоголь сповнений калорійності багатих на вуглеводи. Це також викликає зневоднення організму, що призводить до затримки води, як згадувалося раніше.

10. Sleep Well

Нічого з цього не буде працювати, якщо ви не отримаєте вісім годин сну щодня. Ми, як правило, так зайняті іншими речами, які ми в кінцевому підсумку шкоди для сну в ці дні. Позбавлення сну викликає різні проблеми для вашого психічного, а також фізичного здоров’я. Це було пов’язано з підвищенням рівня кортизолу, який є гормоном стресу, який поставляється з різними проблемами, такими як підвищення апетиту, підвищене накопичення жиру і збільшення ваги.

Часті запитання

Борючись з пошуком того, як зменшити особа жиру природним шляхом? Ось найбільш поширені питання, коли мова йде про скорочення особи жиру.

1. Чи буде вправи для особи працюють?

Так, вони часто допомагають тонус лицьових м’язів, зменшити щоки жир і поліпшити форму вашого обличчя. Однак, це не матиме значення, якщо ви не їсте збалансованої дієти, фізичні вправи регулярно, залишатися зволоженою і недосипання кожен день.

2. Може Запуск Зменшити Face Fat?

Кардіо може виразно зменшити особа жиру. Зниження плями жиру міф; Ви не можете втратити жир тільки в одній області вашого тіла. Замість включення здорового режиму вправ з аеробікою може допомогти в спалюванні жиру.

Маючи велике особа не означає, що це жир. Багато людей мають великі, круглі особи, які повинні робити більше з кістковою структурою, ніж жир вигоди. Ви можете мати гострий, певний підборіддя очікує під всім, що жир, але іноді це просто, як це. Там немає причин, щоб йти за борт, намагаючись отримати структуру особи, як відомі моделі або актори, які мають доступ до більшої кількості техніки і засобів, щоб змінити своє тіло. Просто почніть здорову їжу, час для деяких вправ і добре спати.