Кращі ефірні масла для поліпшення спортивних результатів

Сьогоднішні спортсмени штовхати їх тіла сильніше, ніж будь-коли раніше, і постійне прагнення до максимальної продуктивності є те, що може зайняти величезну кількість часу і енергії. У той час як ваша загальна продуктивність, природно, буде пов’язана з вашими власними фізичними та розумовими можливостями, є також багато різних інструментів, які там можуть бути використані, щоб допомогти вам у цьому.

Такі інструменти, як стрибати мотузки або тренажери очевидних варіантів тут, і інвестування в праві один може допомогти вам почати бачити поліпшення у вашій діяльності. Але є більш доступні і більш дивні рішення там, а що варто подивитися в. Прекрасний приклад цього є ефірними маслами.

Ефірні масла для кращого Athletic Performance

Це дивує багатьох, щоб почути, що щось само просто, як ефірне масло може допомогти спортсмену отримати більше від їх продуктивності, але це правда. Від підтримки тіла в чистоті, щоб допомагати у хворому полегшення болю в м’язах, щоб допомогти дати поштовх енергії, право ефірного масла може мати великий вплив на те, як ви працюєте. Ось кілька варіантів, щоб розглянути.

м’ятний

М’ята є одним з найкращих варіантів для тих, хто серйозно ставиться до підвищення їх спортивних результатів. Він пропонує широкий спектр переваг, включаючи наступні.

 • Допоможіть полегшити нудоту і розлад шлунка, включаючи той нервовий перед грою переляку.
 • Поліпшення розумової активності і концентрації краще
 • Рельєф болю і болю, особливо болю в м’язах і болі артриту
 • Поліпшення функції органів дихання

Допомагаючи вам дихати легше і підвищення розумової працездатності, м’ята виділяється в якості опції обов’язково використовуйте для тих, хто шукає спосіб поліпшити свої спортивні показники за рахунок використання ефірних масел.

лимон

Яскраві і цитрусові, ефірну олію лимона, легко знайти, легке у використанні, а також допомагає забезпечити організм з широким спектром різних переваг, включаючи кілька, які є специфічними для спортсменів.

 • Це може допомогти стимулювати роботу нервової системи і підтримка хорошого здоров’я
 • Піднімає настрій і допомагає збільшити позитивність на ті дні, коли ви не відчуваєте себе на 100%
 • Може бути використаний для лікування і профілактики спортсменів ногу
 • Може допомогти детоксикації організму і підтримки максимальної продуктивності

гвоздика

Гвоздика ефірна олія є те, що було випробувано дивитися в загальну ефективність його для різних речей. Воно було показано, щоб забезпечити дуже реальні результати в ряді аспектів здоров’я і спортивних результатів.

 • Дослідження показують, що він може збільшити число білих крові та імунної функції, тримаючи вас здоровим для навчання.
 • Це може допомогти зменшити запалення, допомагаючи зменшити біль при артриті і поліпшити гнучкість.
 • Його антисептичні властивості можуть зробити його легше тримати тіло чистим і вільним від інфекцій шкіри, а також допомагає боротися з спортсменів ноги.

евкаліпт

Ефірна олія евкаліпта має впізнаваним, сильний аромат, який є ключовим елементом, як це допомагає сприяти кращому загоєнню і поліпшену продуктивність. Зокрема, він пропонує кілька переваг, в тому числі:

 • Поліпшення дихальної функції для поліпшення стійкості і продуктивності
 • Поєдинки запалення в м’язах, щоб зменшити біль і сприяти більшій гнучкості
 • При змішуванні з водою в пляшці з розпилювачем, це може допомогти зберегти прохолодне тіло
 • Дуже добре підходить для пробудження тіла і розуму якраз перед матчем, ігри або рас

лаванда

Лаванда відома своєю здатністю, щоб допомогти розслабити розум і тіло і вмовляти його в більш спокійний сон. Це не може бути саме те, що хочуть спортсмени, але вважає, що отримання хорошого нічним сну є обов’язковим для досягнення максимальної продуктивності на наступний день, і ви побачите, чому використання лаванди для відпочинку є настільки важливим. Крім того, це може допомогти заспокоїти і лікувати порізи, опіки, забиті місця і тому ви можете отримати назад на поле знову швидко.

Як використовувати ефірні масла

Масла вище є одними з кращих для поліпшення спортивних результатів, і використовувати їх просто як добре. Є два варіанти, які ми рекомендуємо;

 • Використовуйте розпил Рассеиватель – Додати 20-25 крапель олії і дихати нормально, так як масло диспергується в повітрі.
 • Використання в якості масажного масла – Додати 5 до 10 крапель в масло носія, таких як масло солодкого мигдалю і масаж в м’язи

Ефірні олії є сильними і могутніми. При застосуванні ефірних масел безпосередньо на шкіру бути в курсі будь-якого роздратування і негайно припинити застосування. Суть проста, ефірні масла можуть поліпшити ваші спортивні результати в значній чином. Зберігайте дані вище на увазі, і ви почнете бачити поліпшення продуктивності для себе.