Кращий час для зволоження протягом дня

Там немає нічого, як вода, щоб допомогти вам залишатися активним і оновлюється після важкого тренування або бігу після дітей. Якщо Ви ставите питанням, як і коли гідрат, кілька корисних порад, може допомогти вам зробити більшу частину вашого щоденного споживання води. Коли ви гідрати в потрібний час, ви стоїте, щоб пожинати деякі з кращих переваг для здоров’я, пов’язані з питною водою. Ви можете випити в будь-який час дня, звичайно, але завантажень цього сутність життя під час певних заходів дійсно дає вашому тілу, що додаткове паливо.

Як Гідрати для максимальної користі

1. Після пробудження

Намагаючись зібрати енергію, щоб діти одягнені, нагодовані і впав в школу? У той час як всі, що вам може знадобитися ваша доза кофеїну, необхідно випити дві склянки води після пробудження. Це не тільки зволожувати ваше тіло після того, як хороший нічний сон, але він також викликає ваші внутрішні органи, щоб почати свої очисні функції. Ви будете почувати себе більш прокидаються і оновлюється теж.

2. Перед тренуванням

Зволожуючий перед хорошим тренуванням буде тримати вас від висихання і почуття спраги. Випийте близько 12 унцій перед початком сесії і тримати потягів під час тренування відповідно до інтенсивності діяльності. Якщо ви вирішите працювати в холодній погоді, споживає 16 унцій пляшки на годину. А якщо температура піднімається, пити близько двох-чотирьох пляшок. Якщо ви не п’єте достатньо води, ви зрозумієте, що гідратація (і наскільки ваше тіло має потребу в ньому), важкий шлях.

3. Перед Meal

Після того, як ви приготувати смачний обід для вашої родини, перепочити і випити склянку води за 30 хвилин перед тим, як почати їсти. Це допоможе травленню і тримати вас в почуття трохи повний – приголомшлива ідея, якщо у вас є схильність до переїдання. Постарайтеся, щоб отримати чоловік і дитина, щоб зробити те ж саме. Чим раніше вони потрапляють в звичку пити воду, тим краще. Більш того, це один гідратація наконечник, що це супер-легко слідувати.

4. Перед сном

Фахівці в галузі охорони здоров’я часто обговорюють питної води перед сном, чи дійсно допомагає ваше здоров’я. Ну, якщо ви хочете пити або не виконали свою квоту води протягом дня, ви впевнені, що можете завершити його в нічний час. Крім того, ваше тіло може почати детоксикації себе. Незручно побічний ефект може бути прокидаються, щоб піти в туалет. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього, намагайтеся пити воду навколо одного або двох годин перед сном.

5. При прийомі лікарських засобів

Це один гідратація порада, яку багато пропустити через не відчуває себе досить пити. Хоча це може здатися прохолодно поп таблетки без води, це шкідливо для здоров’я. Вода допомагає ниркам вимивати ліки, щоб вони йдуть вниз гладко. Ви переконаєтеся, що ви ніколи не приймати ліки з іншими рідин, крім води. Тільки вода безпечна з ліками, оскільки він не містить нічого, що може негативно позначитися на тому, як ліки всмоктуються.

Наші тіла складаються з близько 60 відсотків води. Без цього цілющого речовини, наші органи, тканини і клітини не були б в змозі функціонувати належним чином. З’ясувати, коли гідрат і слід встановленим шаблоном, щоб скоротити поїздки до лікаря і випадки виклику в хворих на роботі.