Користь для здоров’я підйому по сходах

Гімнастика є невід’ємною частиною нашого життя, і кожен повинен спробувати отримати принаймні 25 хвилин вправ на щоденній основі, щоб залишатися здоровими довше. Людські істоти не були зроблені для сидячого способу життя. У той час як є багато спортивних залів, які мають краще професійне обладнання та простір, щоб отримати в хорошій роботі, ви можете заощадити час і гроші і просто працювати на будинку. Ви можете використовувати щось само просто, як сходовий проліт, щоб отримати велику тренування. Мало того, що дуже просто, але він також має багато переваг.

Які переваги для здоров’я підніматися по сходах?

Ось деякі переваги сходження по сходах в якості вправи:

1. Втрата ваги

Є, безумовно, кілька переваг підйому по сходах для втрати ваги. Просто йти вгору і вниз по сходах, по крайней мере п’ять хвилин кожен день, щоб отримати в хорошій тренування і допомогти вашому організму позбавитися від зайвої ваги і дати вам енергію.

2. тонізує тіло

Ваше тіло і витривалість покращиться, як ви отримаєте в звичку підніматися по сходах. Ваші м’язи почнуть отримувати тоновані, і ваше тіло форма стане більш твердою і вдосконалювався. Коли справа доходить до підйому по сходах, 20 хвилин повинні бути вашою метою кожен дня.

3. Добре для кров’яного тиску

Підйом по сходах забезпечує краще здоров’я серця і кров’яний тиск, як це допомагає прочистити артерії. Це в кінцевому рахунку підвищити частоту серцевих скорочення і підвищити загальний стан здоров’я з найкращим кровотоком.

4. Зниження ризику смертності

Підйом по сходах забезпечує таке хороша вправа для тіла, загальний стан здоров’я має тенденцію до поліпшення. Просто починати повільно гарантуватиме, що ви скоро сформувати звичку підніматися по сходах, отримувати ваші щоденні фізичні вправи та зниження показника смертності.

5. Психічне здоров’я

Навіть розум отримує оновлюються, як ваше тіло качає кров, і ви отримаєте прилив адреналіну від простого акту підйому по сходах. Ризик розвитку проблем психічного здоров’я знижується значно. Стрес і тривога не буде в змозі здаватися настільки переважною, коли ваше тіло знаходиться в кращій формі.

6. Будує витривалість

По-перше, ви можете відчувати судоми ніг і певний біль, але чим більше ви будете дотримуватися його, тим краще витривалість буде в довгостроковій перспективі. Ви скоро опинитеся під напругою і здатні набагато більше, ніж ви думали, що це можливо, коли мова йде про фізичну активність.

7. Цукровий діабет

Підйом по сходах підвищує кров’яний тиск і рівень цукру в крові і допомагає тримати симптоми діабету в страху. Будь-яка слабкість, що ця проблема приносить з собою буде скасована, якщо ви не відставати від звички підніматися по сходах.

8. Поєдинки Головні болі

Дослідження показали, що підйом по сходах буде мати великі результати, коли мова йде про боротьбу з жахливим головним болем. Це відбувається тому, що вона покращує загальний потік крові, що робить його важким для вузлів, щоб сформувати в ніжних нервах, які викликають головний біль.

9. Ні додаткові витрати

Вибираючи підніматися по сходах, ви отримуєте перевагу тіла роботи, що ви можете отримати в тренажерному залі – тільки, ви нічого не платите. Підйом по сходах зручно і може бути зроблено у вашому будинку або житловому комплексі без спалювання будь-яких отворів в ваших кишенях.

10. Ні Уміння Обов’язковий

Деякі люди вважають, що важко працювати, тому що вони не впевнені, що вони здатні ходу потрібно. Для підйому по сходах, у вас немає ніяких таких думок і страхів. Легко і кожен може отримати вигоду з підйому по сходах щодня до тих пір, поки вони не страждають від проблем, пов’язаних з їх ніг.

 

Часті запитання

Для тих, хто хоче знати більше, ось деякі поширені запитання про підйом по сходах в якості вправи.

1. Скільки сходові марші є хорошим тренуванням?

Хоча підйом по сходах є відмінним тренуванням, ви повинні прагнути, як багато, як ви можете. Не тільки піднятися на один проліт сходів і очікуємо, що буде різниця. Почніть з чотирьох маршів і спробувати націлити на вісім рейсів в день. Це гарантує, що ви будете мати належну роботу, де ваші м’язи будуть дійсно відчувати роботу. Спробуйте підніматися по сходах 2 в той час для ще більш інтенсивної роботи поза.

2. Чи є походжав шкідливий для колін?

Іноді сходах може бути відповіддю на ваші проблеми з колінами, але в інших випадках, це може зробити його гірше. Ваш лікар буде знати, скільки ви можете впоратися, так що не забудьте згадати про це для них. Якщо у вас немає яких-небудь серйозних медичних проблем з колінами, не повинно бути ніяких проблем з підйомом по сходах для фізичних вправ.

Якщо ви когось, хто раніше мав або в даний час є невелика проблема з коліном, ви можете проконсультуватися з лікарем, перш ніж ви вирішите, що ви хочете включити цей вид діяльності в вашу повсякденне життя вправ. Навіть якщо проблема здається невеликим, занадто багато ваги на колінах або занадто багато активності може погіршити стан, що робить його гірше. Якщо ваш лікар говорить, що це нормально, ви можете почати тренуватися, піднімаючись по сходах.

3. Чи є підйом по сходах краще, ніж запуск?

Обидва біжать і підйом по сходах великих форм вправ. Вони прості, і вони дають вам безліч переваг. Проте, по сходах, здається, є ще кілька переваг у порівнянні з ходом, він виконує певні обов’язки краще. Підйом по сходах може допомогти вам втратити більше калорій, ніж біг, і це також допоможе зміцнити нижню частину тіла.

Підйом по сходах досить багато сил вашого тіла, щоб боротися проти сили тяжіння і рухатися вгору, несучи вагою вашого тіла з нею. Таким чином, ви спалюєте більше калорій, ніж ви під час бігу. Ще одна причина, чому підйом по сходах так набагато вигідніше, ніж біг через доступність району.

Це не так легко знайти ділянку землі, де ви можете бігти в світі без небезпеки попадання автомобіля або деяких інших проблем. Сходи в значній мірі доступні всім і кожному, як вони є в багатоквартирних будинках, на робочих місцях і будь-яку будівлю, з ліфтом. Going так далеко, щоб вибрати, щоб піднятися по сходах замість того, щоб ліфт відмінний старт для ваших сходів вправи, і підйому по сходах тому можна додати зміни в процедуру і зробити його більш складним.

4. Хто повинен уникати підйому по сходах, як форма вправи?

Ті, хто страждає від стегна або коліна проблем і ті, хто має гострі захворювання серця повинні утримуватися від підйому по сходах, як форма фізичних вправ. Якщо у вас є хиткі кінцівки, ви також повинні уникати такого роду вправ, як існує підвищений ризик падіння і отримати травму. Той, хто страждає від будь-якого з цих проблем повинні завжди консультуватися зі своїм лікарем для отримання додаткової консультації по цій формі вправ. Краще уникати проблем гірше.

5. Чи вигідно, щоб піднятися по сходах під час вагітності?

Підйом по сходах під час вагітності, безумовно, приходить з ризиками. Найбільше, що ви можете спіткнутися і впасти, що матиме катастрофічні наслідки. Підйом по сходах день у день причин є розумним, але коли ви намагаєтеся використовувати сходи як форма фізичних вправ, це стає дуже ризикованим, якщо ви вагітні.

Як тільки ви почнете рости більше, ваш центр ваги буде змінюватися, що робить його важким для вас, щоб продовжувати йти вгору і вниз так само легко, як ви, можливо, коли-то були в стані. Найкраще, щоб уникнути такого роду вправ, щоб уникнути ризиків, пов’язаних з падінням, що може призвести до викидня або проблеми, які можуть проявитися пізніше під час вагітності або після пологів.

Хоча це може здатися добре піти в тренажерний зал і працювати, іноді більш практично і вигідно працювати з тим, що у вас є. У кожного є сходи в тому чи іншій формі і може легко включати сходи вправи в повсякденне життя. Тільки ті, у кого є реальні медичні причини не слід уникати. Підйом по сходах ще більш вигідно, ніж біг, так що якщо ви не особливо великий любитель бігу, ви можете звернутися до цього зручного способу тренування, щоб допомогти тримати вас у формі, схуднути і тон вашого тіла.