Кореляція між типом крові і Ваше здоров’я

Як ви думаєте, знаючи ваш тип крові має значення тільки в разі переливання? Дослідження показують, що ваш тип крові є ключовим генетичним фактором, який впливає на багато областей здоров’я і благополуччя. Протягом всього вашого життя, ви, мабуть, помітили, що деякі люди, як правило, втрачають вагу легше, в той час як для інших, їх вага незліченну. Або задавалися питанням, чому деякі люди страждають від хронічних захворювань, в той час як інші залишаються здоровими і життєво добре в їх похилі роки. Дуже просто, відповідь на ваш тип крові.

Знаючи свій тип крові є важливим інструментом для розуміння того, як ваше тіло реагує на харчування, сприйнятливість до хвороб, вашої природною реакцією на стрес, і багато іншого. Одна крапля крові містить біохімічний склад, як унікальний для вас, як відбитку пальця.

Нижче наведено п’ять фактів про вашу крові, яка може змінити ваше життя:

Ваш тип крові може передбачити вашу сприйнятливість до певних захворювань

Дослідження показали, що люди певних типів крові можуть бути на більш високий ризик для деяких захворювань. Дослідження показали, що люди з типом крові O мають більш низький ризик серцево-судинних захворювань, але і більш високий ризик розвитку виразки шлунка. Люди, які група крові мають більш високий ризик мікробних інфекцій, але тип А жінки відчувають більш високий рівень народжуваності. Інше дослідження показало, що люди з типом AB і B крові мають набагато більш високий ризик розвитку раку підшлункової залози.

Люди різних типів крові по-різному реагують на стрес

Тип А люди, природно, мають більш високі рівні гормону стресу кортизолу в їх тіла і виробляють більше у відповідь на стресові ситуації. З іншого боку, люди з типом крові O, є реакція боротися, щоб підкреслити, що призводить до перевиробництва адреналіну. Він приймає тип O довше, щоб оговтатися від стресу, тому що це більш важким для них, щоб очистити адреналіну від їхніх тіл.

Ваші антигени типу крові не тільки в крові

Вони всюди в вашому тілі, особливо на поверхнях, які взаємодіють з навколишнім середовищем. Вони включають в травний тракт, з рота у вашій товстої кишки, а також ваші носові проходи і легкі. Оскільки ці антигени типу крові всюди, вони впливають, як ваш організм реагує на їжу, яку ви їсте через декілька факторів. Наприклад, лектини в деяких продуктах зв’язуються з вашим типом крові антигену і привести до вашої крові склеюються (злипаються), що призводить до відчуття втоми, головний біль, проблеми травлення, проблеми зі шкірою і безліч інших проблем зі здоров’ям.

Gut бактерії пов’язана з типом крові

Люди різних типів крові мають різні кишкові бактерії, справді, деякі бактерії 50000 частіше звертаються в людях з одним типу крові або іншими. Це відбувається від наших предків, чиї травні тракти, розроблені для розміщення одного типу дієти над іншим. Наприклад, мікробіом деяких людей розвинений набагато більш ефективно (тип крові А) розщеплює вуглеводи. Люди, які не мають цю здатність (кров типу O), як правило, для зберігання вуглеводів у вигляді жиру.

Один розмір підходить для всіх підходу до харчування не працює

Харчові примхи приходять і йдуть, але факти очевидні: все не мають ті ж основні потреби в продуктах харчування. Ми всі знаємо, хто є строгим вегетаріанцем і процвітає на цій дієті, в той час як інші клянуться Аткінса або аналогічні плани низьковуглеводних. Я виявив, що ваші потреби в продуктах харчування може бути визначено вашим типом крові.

Як ви вже знаєте, ваш тип крові впливає не тільки тип крові ви повинні були б у разі переливання. Ваш тип крові є генетичним фактором, який грає багато ролей в людському тілі. Вибір низького лектина, що не аглютинації продуктів, які створюють сприятливе середовище для вашої хорошої кишкової флори і вибором продуктів, які боротьба ваших ризиків захворювань є двома хорошими першими кроками у створенні індивідуалізованої програми харчування тільки для вас.

Однією з відмінних рис альтернативної медицини є визнанням біохімічної унікальності кожної людини і необхідності адаптувати процедури і припис відповідно до цієї індивідуальної мінливістю. У той час як людина генетичного коду, в кінцевому рахунку, є основою цієї індивідуальності, базуючись лікування генетичних факторів є занадто широким підходом і не узгоджується з альтернативної медицини.

За словами лікаря – натуропат Пітер Дж Д’Адамо, ND, в своїй книзі правильно харчуватися 4 Ваш тип , відсутню ланку може бути чотири основні типи крові: O, A, B і AB. Там повинні були бути причиною , чому так багато парадоксів в дієтичних дослідженнях і виживання без ознак захворювання, чому деякі люди втрачають вагу і інші роблять не на ту ж дієту або чому деякі люди зберігають свою життєздатність , оскільки вони старіють, а інші ні, каже д – р . Д’Адамо.

Його дослідження в області антропології, історії хвороби і генетики привели його до висновку про те, що група крові є ключем, який відкриває двері до таємниць здоров’я, хвороби, тривалість життя, фізичної життєздатності та емоційної сили. Доктор Д’Адамо пояснює, що практичне застосування крові є те, що вона дозволяє зробити обґрунтований вибір вашого дієтичним, вправа, доповнення, і навіть плани медичного лікування. З типом крові дорожньою картою, ці плани тепер можуть відповідати вашому точному біологічному профілем і динамічним сили природи у вашому власному тілі.

Тип виведення

Люди з типом O тарифом крові кращим на інтенсивних фізичних вправах і тваринних білків і менше на молочних продуктах і зерні, говорить д-р D’Adamo. Провідною причиною збільшення ваги серед Type O є глютену в продуктах пшениці і, в меншій мірі, сочевиця, кукурудза, квасоля, капуста і д-р Адамо пояснює. Ідеальні вправи для типу Виходів аеробікою, бойові мистецтва, єдиноборства і біг.

Тип A

Ті з типом крові, однак, більш природно підходить для вегетаріанської дієти і продуктів, які є свіжими, чистими і органічними. Як тип А-х схильні до серцево-судинних захворювань, раку та діабету, «Я не можу не підкреслити, наскільки важливо це дієтичне регулювання може бути чутливою імунній системі типу А,» говорить доктор Д’Адамо. Тип А може отримати значну вигоду з заспокійливих, центрування вправи, такі як йога і тай-чи.

Тип B

Тип Б мають надійну імунну систему і толерантний травної системи і, як правило, чинять опір багатьох важких хронічних дегенеративних захворювань, або принаймні вижити їх краще, ніж інші типи крові. Тип B зробимо найкраще з помірним фізичним навантаженням вимагає душевної рівноваги, таких як піший туризм, їзда на велосипеді, теніс і плавання.

Тип AB

Тип крові AB, найостанніша, з точкою зору еволюції, з чотирьох груп і амальгами типів А і В, є найбільш біологічно складної. Для цієї групи, поєднання вправ для типів А і Б, найкраще, каже доктор Д’Адамо.

Тип крові, з його травної та імунної специфічністю, являє собою вікно на ймовірне сприйнятливості людини до влади над або хвороби, за словами доктора Д’Адамо. Наприклад, Type O є найбільш ймовірно, страждає від астми, сінної лихоманки і інших алергій, а типу Б мають високий поріг алергії, і буде реагувати гіпоалергенні, тільки якщо вони їдять неправильну їжу. Тип B є також особливо сприйнятливі до аутоімунних захворювань, такі як хронічна втома, вовчак, розсіяний склероз. Тип AB має тенденцію мати найменшу кількість проблем з алергією, в той час як хвороба серця, рак, анемія медичні ризики для них.

При артриті, тип O, знову ж таки, є переважаючими страждальці, бо їх імунна система екологічно нетерпимим, особливо в таких продуктах, як зернові і картопля, які можуть виробляти запальні реакції в суглобах, говорить доктор Д’Адамо. Типи А і В є найбільш сприйнятливі до діабету, в той час як типи А і АВ мають загальний високий рівень захворюваності на рак і біднішими шанси на виживання в порівнянні з іншими типами.

У той час як ви не можете змінити тип крові, ви можете використовувати знання про своєю природою для реалізації дієтичного плану біологічно підходить для макіяжу, говорить доктор Д’Адамо, який поставляє багату подробиця про їжу планів для всіх чотирьох типів. «Більшість моїх пацієнтів відчувають деякі результати протягом двох тижнів після початку дієти плану. Це підвищення енергії, втрата ваги, ослаблення травних скарг і поліпшення хронічних захворювань, таких як астма, головні болі і печія.»