Коли діти можуть почати пити воду і скільки ми повинні дати?

Правила часто питної води і задоволення певної кількості для загального стану здоров’я і гідратації, що ми слідуємо, не поширюються на дітей. Це призводить нас до кількох питань, як, з яких місяць може новонароджені пити воду? і які ознаки зневоднення у дітей? Ви навіть можете здивуватися, якщо 1 місяць може навіть пити воду? .So, давайте подивимося на всі відповідні і точні деталі про те, як дати воду немовлятам.

Коли діти починають Може питну воду?

Багато нові батьки не впевнені в тому, коли вони повинні ввести воду в їх Babys дієти. На відміну від дорослих, які повинні споживати значну кількість води щодня, інша справа для немовлят. Їх потреба в воді змінюється в залежності від віку, і даючи занадто багато води, перш ніж їх системи готові за це може мати несприятливі наслідки.

Від народження до 4-х місяців

Грудні діти не потребують додаткової води, так як грудне молоко вважається супер харчування, яке задовольняє всі харчові і рідини потреби дитини в. Це тому, що грудне молоко забезпечує необхідну кількість рідини, що ваша дитина повинна залишатися зволоженою. Коротше кажучи, ви не повинні навіть турбуватися про надання додаткової води для новонародженої дитини до тих пір, як ви медсестри на вимогу.

Формула вигодовування дитина також не вимагає занадто багато додаткової води. Більшість немовлят формула містить конкретні інструкції по кількості води, щоб бути додані достатнім розведення. Коли ви будете дотримуватися цих інструкцій і відрегулювати консистенцію формули до віку дитини, вона досить тримає його гідратований, коли він живиться від часу.

5 – 8 міс

Якщо діти п’ють воду протягом цих місяців? Відповідь в тому, що немає жорстких правил, в зв’язку з цим. До тих пір поки вони не 6 місяців, немає необхідності для вашої дитини, щоб випити що-небудь, крім грудного молока або молочної суміші. Вода, як правило, вводять немовля коли вони повз новонародженої стадії і повільно переходять в їжу поруч з грудним молоком.

Діти зазвичай починають з твердою їжею у віці від 5 до 8 місяців. В цей час, ви можете забезпечити воду в Сіппо чашки для вашої дитини, щоб потягувати на кілька раз в день. Це neednt бути занадто частими, за умови, що ви все ще годуєте грудьми або формула годування дитини, крім надання твердих речовин.

9 – 12 місяців

Після того, як вони повертаються рік або близько того, ви можете продовжувати грудне вигодовування, але пропонують воду або розбавлений сік в чашці на трапезах. Тим не менш, не давати газовані напої або напої зі штучними підсолоджувачами. В якості нової матері, ви можете бути збентежені про ваших Babys потреб у воді. Так як вони занадто мало, щоб висловити спрагу, ви можете бути стурбовані тим, що ваша дитина не гідратований належним чином, і якщо ви повинні доповнювати грудне молоко з водою. Але, так само, як він висловлює спрагу, ваш малюк також матиме можливість висловити спрагу через певні сигнали, як grizzling.

Як я можу Уявіть воду для немовлят?

Воду слід давати немовлятам тільки після того, як вони починають прикорм. Поки вони вже рік, їх нирки немає дозріла засвоювати занадто багато води. В результаті, їх потреба в воді мінімальна. Проте, можна ввести дитина на смак води, забезпечуючи ваша дитина маленьких ковтків в той час. Ви можете заповнити Babys пляшку або чашку сіппо з водою і дати йому кілька ковтків від нього, коли він висловлює спрагу. Крім того, не давайте дитині води з відкритої чашки, поки він набагато старше.

Скільки води Дати Babies?

Якщо ви хочете знати, скільки води протягом 6-місячну дитину дуже важлива, ви повинні знати, що це залежить від дитини і його харчових звичок. Якщо він все ще на грудному вигодовуванні, кілька ковтків більш ніж достатньо, щоб наситити його. Дитяче зневоднення рідко коли діти отримують необхідні їм рідина з грудного молока або молочної суміші. Таким чином, це не повинно бути проблемою. Діти, які молодше 4-місячного віку не потребують воді, щоб бути окремо передбачені для них. Їх тіла гідратованих від рідин в своїх подачах.

Вода Отруєння в немовлят

У той час як занадто багато води не викликає непоправної шкоди у здорових дорослих, це може бути дуже небезпечно у маленьких дітей. Давати дитина, які молодше 6 місяців, занадто багато води може порушити природну здатність комбінезони засвоювати поживні речовини з грудного молока або молочної суміші. Пиття крайніх сум в дуже коротких проміжках часу може привести рівень натрію в організмі, щоб впасти. Їх нирка Арент досить зрілою, щоб обробляти великі кількості води, в той час, і це може привести до небезпечної ситуації називається водної інтоксикацією. Якщо є симптоми інтоксикації води у вашій дитині, такі як нечітке зір, дратівливість або виснаження наступного споживання води, вона вимагає негайної медичної допомоги. Занадто багато води може викликати судоми у дітей. Це теж з тієї ж причини, чому не варто вводити уроки плавання для маленьких дітей. У ймовірність того, що вони заковтнути величезні кількості води, в той час як в басейні, це може привести до водної інтоксикації і привести до невідкладної медичної допомоги.

Дітям потрібно пити воду в будь-який час?

Хоча новонароджений не потрібно пити воду, їх тіла потрібно, як вони стають старше. Так що, як ваша дитина росте, ви можете сміливо вводити воду в свій раціон. Немовлята можуть пити близько 30 мл води до часу вони 4-6 місяців, але обмежити більше кількості води. Ви можете поступово збільшувати своє споживання води, коли ваша дитина 9 місяців до 1 року. Після того, як ваша дитина рік, його система тіла досить зрілою, щоб переносити великі кількості води. Проте, навіть після того, як він досягає свій перший день народження, зберегти споживання води відповідно до положення.

Часті питання про Надання води для вашої дитини

Звернемося до деяких з найбільш поширених сумнівів щодо надання води для маленьких дітей і очистити будь-яку додаткову плутанину.

Наскільки безпечно дати води 6 місяців або молодшу дитину?

Відповідь в тому, що ви завжди можете дати кілька ковтків води для дітей у віці від 4 до 6 місяців. Проте, величини, які більше, ніж 30-60 мл небезпечні протягом одного дня.

Чи можемо ми Розвести Формула з водою?

Якщо ви використовуєте готові до використання формули, ви не можете додати воду до нього. Однак, якщо ви використовуєте пудру формулу, вам потрібно буде додати воду, щоб змішати його. Будьте обережні, щоб не змішувати більше води, ніж рекомендується, так як це може викликати ускладнення, як нападу.

Коли діти починають Може питну воду?

Багато батьків задаються питанням про вік, в якому ви можете дати дитині воду. Як уже згадувалося раніше, новонароджені, що знаходяться на грудному вигодовуванні і вигодовуванні не потребують додаткової воді. Це насправді рекомендується, щоб вода бути введена в Babys дієти тільки після того, як він 4-6 місяців.

Що робити, якщо немовля зневоднення?

Дитина, який виключно на грудному вигодовуванні на вимогу має дуже низькі шанси зневоднення. Навіть вигодовування немовлят отримують необхідну кількість води з їжею

Чи можемо ми дати воду для немовляти?

Він не запропонували, щоб дати воду на немовля. У Babys вимоги рідини виконані самим грудне молоко.

Може занадто багато води для немовлят привести до Прапора нападів?

Так, занадто велике споживання води буде викликати стан, зване водної інтоксикації у маленьких дітей. Це дуже небезпечний стан, який може призвести до драматичних припадків. Він також робить істотний вплив на організм BABYS, так як рівні натрію матиме тенденцію до зниження з дуже великою кількістю води на вході.

Висновок: Вода є неминучою необхідністю для виживання живих організмів. Як дорослі, нам радить пити багато води кожен день, і задовольнити добові рекомендовані вимоги для оптимального здоров’я, але це не те ж саме з немовлятами. Ви переконаєтеся, що ви будете слідувати вашим рекомендаціям лікарів давати воду для вашої дитини, щоб гарантувати, що він залишається здоровим.