Дивовижні переваги для здоров’я солодкої картоплі, які ви повинні знати

Солодкий картопля дуже смачні та поживні коренеплоди. Вони вершкові і м’які, що робить їх ідеальний інгредієнт для багатьох рецептів. Вони є кращими джерелами багатьох вітамінів і мінералів, і упаковані з рибофлавін, тіамін, ніацин, і каротиноїдів. Вони також містять багато лікарських пільг і допомогу в бодібілдингу.

Чому солодка картопля добре для вашого здоров’я

Ось деякі переваги солодкої картоплі.

1. Запобігає дефіцит вітаміну А

Солодкий картопля дивовижний джерело вітаміну А, оскільки вони містять велику кількість бета-каротину. Бета-каротин перетворюється на вітамін А в наших печінках, і кожна молекула бета-каротину призводить до двох молекул вітаміну А. Вітамін А необхідний для допомагаючи організму боротися з різними інфекціями і залишаються стійкими до інфекцій в майбутньому.

2. Керує діабет

На глікемічний індекс масштабу, солодка картопля, класифікуються як низької до високої, так як вони можуть звести до мінімуму виникнення резистентності до інсуліну. Солодкий картопля має низький глікемічний індекс, що означає, вони випускають цукор в кров дуже повільно, в порівнянні з іншими борошняних.

Цей стійкий реліз допомагає контролювати рівень цукру в крові людей. Таким чином, солодка картопля може бути використаний, щоб регулювати рівень цукру в крові у хворих на цукровий діабет. Солодкий картопля є магній і волокна, які відіграють важливу роль в управлінні і профілактики цукрового діабету.

3. Знижує рівень стресу

Солодкий картопля має високу кількість магнію, який є важливим мінералом для тіла, щоб функціонувати належним чином. Одним з найбільш цінних переваг цього мінералу є те, що він допомагає зменшити занепокоєння і стрес. Дефіцит магнію пов’язаний з підвищеним ризиком стресу, депресії і тривоги. Таким чином, солодка картопля може допомогти поповнити рівень магнію і допомогти в лікуванні депресії і пов’язані з тривожністю поведінки.

4. Сприяє протизапальну активність

Солодкий картопля має гарне кількість вітамінів, які мають великі протизапальні властивості. Крім того, він має високу концентрацію холіну. Холін є універсальними поживними речовинами, а також один з кращих переваг є те, що він зменшує запальну реакцію комбінезонів, таким чином, що призводить до меншого запалення.

Солодкий картопля також містять антоціани, які мають важливе значення для запобігання і зменшення запалення в клітинах раку товстої кишки і зниження проліферації клітин в деяких ракових клітинах. Таким чином, наявність холіну і антоціанів в солодка картопля роблять його важливим дієтичним джерелом для відновлення і профілактики запалення.

5. запобігає, захищає і управляє Рак

Фіолетовий м’якоттю солодкої картоплі є особливо ефективним в боротьбі з раком. Елементи в цьому можуть пригнічувати ріст певних видів раку, таких як рак шлунка, рак молочної залози та рак товстої кишки. Високі антоцианінів рівні є причиною протиракової активності в грудях і раку шлунка. Екстракти з картоплі може вбити клітини раку простати, переконавшись в тому, що рак не поширився або рости в інших частинах простати.

6. Допомагає Варту Виразки

Виразка виникає, коли запалені тканини пролили зі шкіри або з слизової оболонки, яка може бути дуже болючою. Витяг з солодкої картоплі добре для захисту тканин від шлунково-кишкових аспірину-індукованих виразок. Таким чином, солодка картопля може бути використаний в управлінні і лікуванні виразкової хвороби.

7. Мінімізація ризику серцево-судинних захворювань

Ускладнення, такі як атеросклероз відбувається, коли є окислення в організмі, що може привести до розвитку багатьох серцево-судинних захворювань. Екстракти з солодкої картоплі містять високі рівні поліфенолів, які будуть пригнічувати окислення і, таким чином, зменшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Він також містить розчинні харчові волокна, які тісно пов’язані зі зменшенням шансів серцево-судинних захворювань. Тому антоцианінів, волокно, поліфеноли, і висока радикальна продування активність, присутні в цьому картоплі все необхідне для боротьби з серцево-судинними захворюваннями.

8. Містить антимікробні властивості

Солодкий картопля є деяка кількість антимікробної активності. Екстракти з цієї картоплі містять антимікробні властивості, які борються проти бактерій, відповідальних за черевний тиф і пневмонію. Зміст волокон також може зменшити розвиток харчових бактерій. Тому солодка картопля використовують для профілактики і лікування різних бактеріальних інфекцій і патогенних мікроорганізмів.

9. Поліпшення волосся і шкіри

Солодкий картопля багатий вітаміном А, С і Е, які є великими для волосся і шкіри. Вітамін Е має потенціал для збільшення зростання волосся і щільності у людей, які мають високу падіння волосся. Це відбувається тому, що цей вітамін має антиоксидантні властивості, які можуть допомогти зменшити основну причину алопеції окисного стресу.

Вітамін С є популярним для лікування дерматологічних і використовується при лікуванні гіперпігментації і фотостаріння. Вітамін С необхідний для синтезу колагену, який є важливим структурним білком шкіри. Він також має протизапальні властивості, і, таким чином, допомагає керувати проблемами шкіри, як акне і сприяє загоєнню ран.

10. Засоби Переваривание

Він містить велику кількість волокна, яке, як відомо, для поліпшення травлення і здоров’я кишечника. Вживання солодкої картоплі може збільшити кількість клітковини в організмі, необхідний, щоб мати нормальне травлення. Вона також може допомогти запобігти запор, яка є однією з букмекерських солодких переваг картоплі для немовлят.

11. Регулює кров’яний тиск

Так як вони багаті калій і магній, солодка картопля споживається для контролю артеріального тиску. Вища споживання результатів калію в більш низькому кров’яному тиску і, таким чином, знижує ризик розвитку ішемічної проблеми або інсульту. Магній є ще одним дієтичним компонентом, який запобігає гіпертонію шляхом зниження кров’яного тиску.

12. Підвищує плодючість

Високі кількості вітаміну А зробити солодку картоплю один з кращих овочів для жінок дітородного віку, тому що це допомагає підвищити родючість. Вітамін А відіграє важливу роль в поліпшенні репродуктивних уявлень, і його дефіцит може призвести до вторинного безпліддя у жінок. Ця картопля також містить залізо, яке добре на стимулюванні народжуваності. Таким чином, збільшення споживання заліза з харчових продуктів, таких як солодка картопля може допомогти уникнути вторинного родючості і знизити ймовірність овуляторного безпліддя у жінок.

13. Сприяє краще бачення

Вітамін А присутній в солодкій картоплі допомагає в поліпшенні зору. Цей вітамін важливий для формування різних пігментів, які відповідальні за поглинання світла в очах. Він також підтримує правильну структуру сітківки. Дефіцит вітаміну А призводить до погіршення зору, а також може призвести до сліпоти. Дефіцит також пов’язаний з очними захворюваннями, як виразка рогівки, сухість рогівки і кон’юнктиви. Вітаміни А, С і Е гарні на сприяння поліпшенню зору і запобігання проблем в очах.

14. Допомагає в управлінні вагою

Солодкий картопля містить бродіння і розчинні волокна, які пропонують організм самоподдерживающиеся і природний механізм для регулювання ваги. Харчові волокна, такі як пектин ефективні в зниженні споживання їжі і збільшення активності Bodys гормонів. Таким чином, збільшення споживання солодкої картоплі призведе до більш високого споживання волокна, що призведе до зниження маси тіла. Тому, солодка картопля для схуднення є відмінним вибором.

15. Підсилює пам’ять

Солодкий картопля містить антоциан, який має властивості, щоб поліпшити пам’ять. це антиоксидантні властивості значно поліпшити пам’ять.

Як вибрати і зберігати солодка картопля?

Коли ви вибираєте солодка картопля, спочатку подивіться на шкіру і подивитися, якщо все має той же колір, без будь-яких ознак розтріскування або розпаду. Дайте картопля трохи віджимає, і якщо вона м’яка, то це ознака гниття. Після того, як ви берете додому картопля, тримати їх у хорошому місці, як корзина на комору або стільниці. Ви повинні тримати їх в прохолодному і сухому і використовувати їх протягом декількох тижнів.

Там є якісь побічні ефекти є солодка картопля?

Більшість людей може терпіти солодка картопля. Проте, високі кількості оксалатів можуть викликати проблеми у людей, які схильні до утворення каменів в нирках.