Деякі причини, чому ми повинні їсти темний шоколад

Темний шоколад смачний є формою шоколаду, який має більш високий вміст какао-масла, а також значно менше молока, ніж інші види смачного шоколаду. Федеральний уряд, а також ринкові критерії тільки те, що елементи можуть бути ідентифіковані темним смачним шоколад варіюються в залежності від нації, а також ринку.

Що Антиоксиданти?

Антиоксиданти являють собою хімічні речовини, які уникають окислення різних інших з’єднань. Для того, щоб спростити це, припустимо, що з води лінії, яка починається, щоб встановити іржі на межах. Поступово це іржа, безумовно, приступити до розробки в лінії до тих пір, практично без води може потік через. Потім включає корозійне видалення до ватерлінії, а також починає видаляти накопичення, тому підвищення циркуляції. Розглянемо ваші артерії як ватерлінії, а також антиоксиданти, як прибиральника корозії.

Поліфеноли є основною класифікацією рослинного походження антиоксидантів. Є кілька підкласів поліфенолів, які включають флавоноїди, які додатково мають підкласи. Серед них флавоноли, які складаються з потужних катехін і епікатехін також. Епікатехін (думали про те, щоб бути найбільш корисним антиоксидант) сильно всмоктується після використання флавоноїдів багатих смачного шоколаду.

Випускають в рівній мірі всі темні шоколадні цукерки?

Не всі темні шоколад однакові. Так як какао-порошок складається з усіх антиоксидантів, тим вище ступінь шоколадних твердих речовин (поєднання какао, а також масла какао), тим більше ступеня поліфенольних антиоксидантів в цілому. Винятки з правила є темним смачним шоколадом, який звалюється. Це говорить про те, що вона облагороджена лугу, щоб допомогти усунути гіркоту. Це, однак, позбавляється від більшості здорових і збалансованих антиоксидантів. Як правило, вважається, що темний шоколад смачний, що містить ступеня 70% або більше сухої речовини какао буде поставляти кращі оздоровчі переваги.

У 9 причин, чому ми повинні споживати більше 70% сухої речовини какао темний шоколад:

  1. Cacao має найвищий фокус флавоноїдів антиоксидантів будь-якого типу рослинного походження, харчових продуктів, вирощених на нашій землі. Це підтверджено в базі даних USDA для флавоноїдів веб-контенту обраних продуктів, запущена в 2007 році, на додаток до максимально можливої ​​вартості ORAC. Oxygen Radical Абсорбція Здатність (ORAC) більше в порівнянні з какао-небудь ще. Це загальне кисневі радикали, які організм приймає від конкретного харчового продукту.
  2. Знижує поганий холестерин (LDL). Поліфеноли, основна група потужних антиоксидантів, розташованих в рослинних похідних продуктах, такі як мер, а також чаї, допомагають зупинити окислення LDL, отже, знижуючи його рівні в кровоносній системі.
  3. Підвищує кровообіг по всій судинній системі. Флавоноїди сприяють вазодилатації, розширення внутрішнього діаметра кровоносних судин, а також артерій. Дослідження показують, що релаксація м’язових клітин, що межують артерії допомагають поліпшити кровообіг. Збільшення кровотоку є життєво важливим для багатьох переваг випливають з флавонолів какао.
  4. Може поліпшити пам’ять з посиленого кровотоку в головному мозку. Дослідження дослідження показало обнадійливі результати в підвищеному рівні короткочасної пам’яті у здорових і врівноважених дорослих 2 години після їжі високих шоколадного темного шоколаду смачного. Це призвело вчених досліджувати вплив на хвороби Альцгеймера осіб з надією, що це може бути практичним в пам’яті, а також знизити ризик захворювання у здорових дорослих, а також ті показові показники його наближення.
  5. Допомагає управляти чутливістю до інсуліну. Швидко після їжі поліфенолів багатих темного шоколаду смачного, є значне збільшення чутливості до інсуліну. Зниження не їсть інсулін і глюкозу фокус в доповненні до цукру, а також реакції інсуліну до перешкоди глюкози перорального, мали прямі наслідки модифікації додатково в резистентності до інсуліну, а також чутливість (HOMA-IR, а також QUICKI – ISI).
  6. Знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, а також інсульту. Використовуючи посилений приплив крові, тромбоцитів накопичення різко знижується, в результаті інгібування їх потенціалу для створення емболії. Позитивні результати мають важливе значення в літньому віці, враховуючи, що більшість випадків смерті від тих, хто старше 70 років відносяться до судинній системі, головним чином, зупинка серця, а також інсульту
  7. Гідрогенізований жир з какао-масла. Це не так уже й погано, і, можливо, великий. Одна третина жиру в какао масло надходить з стеаринової кислоти, яка не підвищує рівень холестерину ЛПНЩ, як і більшість інших різних насичених жирів. Додатковий третій бере свій початок з олеїнової кислоти, серцево-судинної системи мононенасичених жирів. Стеаринова кислота перетворюються в печінці в олеїнову кислоту.
  8. Знижує подія тромбоцитів, а також накопичення бляшок в артеріях. Доказ показує, що рівень епікатехін (ефективний антиоксидант в шоколаді) підвищується після вживання флаванола багатих смачного шоколаду. Епікатехін підвищує доступність оксиду азоту в судинній системі, сповільнюючи накопичення зубного нальоту. Крім того, це сприяє форсованого кровотоку, який також перешкоджає злипанню тромбоцитів, які потім введіть емболії в артеріях.
  9. Смачний шоколад, збудливий засіб? У той час як це обговорювалося, ми знаємо, що шоколад релізи природно відбувається так само, як настрій поліпшується фенілетиламін, а також серотоніну з розуму прямо в систему людини. Як правило, ці два з’єднання відбуватися природно в розумі, а також запускаються прямо в нервову систему, коли ми більш ніж щасливі, або коли ми відчуваємо почуття любові та ентузіазму.

Шоколадні цукерки довіру як афродизіак походить від майя і ацтеки також товариств, починаючи майже 2000 років. Імператор ацтеків Монтесума використовували споживати 50 кухлів шоколаду щодня. Вважалося, що стимулювати хлопців, а також зробити жінок набагато менше, утруднений. Набагато більше останнім часом, в 1700-х роках, Casanova (береться до уваги найбільший вентилятора весь час) виступає за смачний шоколад ігристого вина в якості афродізіака. Конкретні випробування цієї теорії може бути досить смачно, а також приємним.

Які харчові продукти, які мають найбільшу кількість антиокислювачів?

Можливо, чорниця, спаржа, екологічно чистий чай або малина? Тільки як щодо Dark Chocolate. Це правильно! Антиоксидантом ступеня у високій какао сильної темної смачний шоколад істотно більше в порівнянні з будь-яким типом різних інших рослинного походження їжі.