Деякі варіанти збільшення грудей

Якщо ви прагнете природним чином збільшити розмір грудей, не дивіться на свій холодильник. Клінічно не було доведено, що жодна їжа чи план харчування збільшують груди. Однак збільшення ваги може призвести до збільшення розміру ваших грудей і решти тіла. Якщо це не той результат, якого ви шукаєте, є інші варіанти, крім дієти, які можуть допомогти вашим грудям виглядати більше. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, що ви повинні знати про ефективні варіанти збільшення грудей. Ми також розглянемо деякі варіанти, які не працюють для збільшення грудей.

Що потрібно знати про груди

Є важлива інформація, яку ви повинні знати про груди.

Розмір грудей – це генетика

Розмір ваших грудей багато в чому визначається генетикою. Коли жінки думають про розмір грудей, вони часто звертають увагу на об’єм або повноту грудей. Інші фактори, такі як окружність грудей, також відіграють роль у тому, наскільки великими будуть ваші груди. Як об’єм грудей, так і структура кісток є фізичними характеристиками, які можуть існувати в сім’ях.

Розмір грудей змінюється з вагою і віком

Крім спадковості, на визначення розміру грудей впливають інші фактори. До них відносяться вага і вік:

 • Те, як виглядають ваші груди в підлітковому віці, неодмінно буде відрізнятися від того, як вони виглядатимуть пізніше в житті. Їх розміри можуть збільшуватися або зменшуватися, і, ймовірно, деяке провисання.
 • Розмір чашки та окружність тулуба можуть істотно змінюватися із збільшенням або втратою ваги. Якщо ви втратите або наберете 20 фунтів або більше, ваш бюстгальтер, швидше за все, збільшиться або зменшиться.

На розмір грудей впливають гормони та репродуктивні цикли

Гормони та репродуктивний цикл також впливають на розмір грудей:

 • Тканина грудей починає наповнюватися жиром під час статевого дозрівання, коли яєчники починають виробляти естроген
 • Ваші груди можуть тимчасово збільшитися безпосередньо перед менструацією, коли естроген і прогестерон збільшують грудні протоки і молочні залози.
 • Збільшення грудей – це одна з перших ознак вагітності. Естроген, прогестерон і пролактин працюють разом, щоб стимулювати збільшення грудей і вироблення молока. Ваші груди будуть продовжувати збільшуватися в розмірах протягом всієї вагітності, оскільки вони готуються до лактації.
 • Під час менопаузи зниження рівня естрогену може призвести до втрати пружності грудей і зменшення розміру.

Варіанти, які ви можете зробити для збільшення грудей

Вправи на розвиток грудної клітки

Вправи не зроблять груди повнішими. Однак правильні вправи можуть бути дуже ефективними для розвитку грудних м’язів під грудьми, а також м’язів спини та плечей. Це може допомогти вашим грудям виглядати більшими, вищими та пружними.

Деякі вправи, які варто спробувати, включають:

 • Настінні преси
 • Віджимання
 • Розширення грудного преса
 • Поза кобри

Попрацюйте над своєю поставою

Немає ніяких недоліків у відмінній поставі. Хоча гарна постава фізично не зробить ваші груди більшими, вона може покращити їх зовнішній вигляд, зробивши їх виглядати більш веселими. Гарна постава також підтримує рівновагу, силу та гнучкість. Він також сприяє зміцненню м’язів живота і спини.

Вправи, які допомагають покращити поставу, включають:

 • Поза дитини
 • Вправа планка
 • Поза кішки-корови

Подумайте про новий бюстгальтер

Багато жінок носять бюстгальтер неправильного розміру. Насправді, є дослідження, які вказують на те, що 70 відсотків жінок носять занадто маленькі бюстгальтери, а 10 відсотків носять занадто великі. Занадто тісний бюстгальтер може сплющити груди, змусивши їх виглядати менше. Це також може призвести до неприємного розливання по боках і спині. Занадто великий бюстгальтер не підтримує груди, через що вони виглядають обвислими.

Також шкідливо носити занадто старий бюстгальтер. Бюстгальтери розтягуються під час прання, і після багатьох прань вони можуть більше не підходити відповідно до розміру на етикетці. Ваш звичайний бюстгальтер, можливо, доведеться замінити на той, що підходить правильно. Бюстгальтер, який добре сидить, може підвищити та підкреслити ваші груди, щоб вони виглядали якнайкраще, незалежно від їх розміру. Наступного разу, коли підете за покупками бюстгальтера, подумайте про професійну підгонку.

Що таке натуральні продукти для збільшення грудей

Багато продуктів в Інтернеті обіцяють збільшити розмір грудей. До них відносяться лосьйони, креми, масажі та добавки. Вони також включають пристрої, такі як насоси для збільшення. Немає жодних клінічних доказів, які б вказували на те, що будь-який з цих продуктів чи пристроїв має будь-яку користь для розміру грудей. У наступному параграфі ми обговоримо кожен з них

Добавки для збільшення грудей

Крім того, що добавки можуть бути небезпечними для збільшення грудей. Будьте обережні з добавками для збільшення грудей, оскільки вони містять трави та інгредієнти, які можуть спричинити серйозну взаємодію з ліками, які ви зараз приймаєте. Вони також не мають доведеної користі для здоров’я.

Креми для збільшення грудей

Деякі креми для збільшення грудей можуть бути корисними для шкіри, але вони не допоможуть збільшити розмір грудей. Немає досліджень, які б вказували на те, що будь-який крем, лосьйон або місцеве лікування можуть збільшити груди. На етикетці деяких кремів зазначено, що вони мають дозвіл Департаменту охорони здоров’я. Це може бути неправдивою рекламою, тому обов’язково вивчіть крем, перш ніж купувати його.

Масаж для збільшення грудей

Масаж грудей чудово підходить для стимуляції кровотоку, підтримки комфорту при лактації та виявлення потенційно злоякісних утворень. Однак для збільшення грудей він абсолютно марний. Немає наукових даних про те, що збільшення грудей можливе за допомогою самостійного або професійного масажу.

Насоси для збільшення грудей

Такі пристрої, як насоси для збільшення грудей, використовують тиск і відсмоктування для натягування грудей. Це призводить до того, що вони розтягуються і набухають, що може тимчасово збільшувати їх. Насоси для збільшення грудей коштують від кількох доларів до кількох тисяч. Деякі навіть класифікуються як медичні вироби. Незважаючи на це, немає клінічних випробувань, які б вказували на те, що будь-який пристрій, будь то недорогий чи дуже дорогий, збільшить груди.

Висновок

Клінічно не доведено, що жодне харчування чи дієта не збільшують розмір грудей. Також немає добавок, насосів або кремів, які можуть збільшити груди. Найкращий природний спосіб покращити зовнішній вигляд ваших грудей – це робити вправи, які зміцнюють груди, спину та область плечей. Хороша постава також допомагає.