Все про грудне молоко: як накачати – коли починати – як довго використовувати

З матерями стають все більш і більш свідомими про турботу про своїх дітей всіляко, але без шкоди для їх кар’єрів, один істотного в сумці кожної нової матері є тонометри. Це також дуже корисно для матерів, які страждають від будь-яких проблем годування грудей, або просто хочуть також включати їх партнер і член сім’ї в процесі годування дитини. Легко доступні в багатьох різних типів, молоковідсмоктувачі не тільки допомагають годувати дитину, коли мати не навколо, але є безліч інших переваг теж. Читайте на огляд цього розумного пристрою.

Що таке молокоотсос?

Молоковідсмоктувач це машина, яка імітує смоктання дії дитини, щоб допомогти зціджувати грудне молоко. Вона складається з фаланги грудей або щита, який надягає на сосок, насос, який працює або вручну, або за допомогою електрики, і пляшки, де виражаються молоко накопичується.

Коли Чи можете ви почати використовувати молокоотсос?

Ви можете вибрати, щоб почати використовувати всмоктуючий насос молока, як тільки ваша дитина народжується в разі, якщо є медичні проблеми, які приходять на шляху відходу. У недоношених дітей, яким важко зачепитися, кратні або діти з особливими потребами можуть також вимагати дострокового накачування. Однак, якщо догляд розвивається добре, лікарі рекомендували чекає від однієї до трьох тижнів, перш ніж вводити пляшку, щоб уникнути плутанини сосків.

Що є молокоотсос використовується?

Використовується для вираження грудного молока, молокоотсос не тільки важливо для матерів, які хочуть повернутися на роботу або зробити перерву в грудному вигодовуванні, але і допомагає зберегти або навіть збільшити поставки молока. Чому молокоотсос використовується: Насосний стимулює вироблення сперми і є ефективним рішенням для матерів, що відчуває проблему лактації. Молоковідсмоктувач зменшує дискомфорт, викликаний нагодована грудей теж.

Як використовувати молокоотсос?

Початок роботи з тонометром так просто, як один-два-три! Просто помістіть грудей щит над соскою, і насос, щоб почати висловлювати. Якщо ви використовуєте електричний або на батарейках працює насос, це просто означає переключення його, але якщо ви використовуєте ручний насос, вам потрібно буде прокачати вручну.

Поради для насоса грудного молока

Ось кілька порад, які допоможуть в підготовці до насоса грудного молока:

 • Relax: Пошук тихе місце для відпочинку допомагає стимулювати нехай вниз
 • Масаж: Швидкий масаж грудей, нахиляючись, щоб дозволити гравітації зробити свою частину, або теплий компрес допоможе вам почати
 • Інвестиції в вільні руки насосну бюстгальтер: Цей бюстгальтер тримає насос на місці, залишаючи вас вільними, щоб прочитати книгу, текст або навіть працювати на комп’ютері. Деякі матері навіть зробити свої власні руки вільними бюстгальтери шляхом вирізання отворів в старому спортивному ліфчику або прикріпити гумові стрічки для годуючих бюстгальтер
 • Початок о мінімальному значенні: При використанні електричного насоса, не переконаєтеся, що ви починаєте на найнижчому рівні і збільшити його поступово, як ви звикнете

Коли зціджувати молоко грудей руки і How Do You Do It?

Якщо ви віддаєте перевагу годувати свою дитину, і тільки іноді відчувають потребу висловити молоко, насосне грудне молоко вручну може бути правильним вибором для вас. Ось як це зробити:

 • Мийте руки: Діти чутливі, і це дуже важливо для підтримки гігієни в усі часи
 • Масаж: Ніжний масаж грудей або теплий рушник допомагає стимулювати нехай вниз, що робить його легше зціджувати молоко. Можна навіть нахилитися вперед, щоб гравітаційна допомогу
 • Отримання правильного положення: Використовуючи великий і вказівний палець утворюють C близько дюйма позаду вашого ареоли
 • Експрес: Натисніть пальці у напрямку до стіни грудей і використовувати похиле рух зціджувати молоко
 • Зберігання: Збір зціджене молоко в чисту пляшку для зберігання

Скільки насос грудного молока?

Чи потрібні Україні качаєте в основному залежить від того, наскільки ваш малюк споживає. Це не завжди необхідно, щоб накачати в надлишку, так що не надмірно турбуватися, якщо ви не в змозі перекачувати в великих кількостях.

 • Там не набір правил про те, як часто ви повинні прокачати грудне молоко. Насосні грудне молоко в першу чергу залежить від того, скільки років вашій дитині. Протягом певного періоду часу, кількість молока, ви можете прокачувати поступово збільшується
 • Скільки ви хочете накачати також залежить від того, як ваші груди відчувати себе після того, як ви закачали.
 • Скільки вам потрібно прокачати також буде залежати від того, наскільки велика ваша молока рішень залоз. Пам’ятайте, що розмір ваших залоз відрізняється від розміру вашої грудей
 • Хороший насос може перекачувати обидві груди приблизно 20 до 30 хвилин, якщо ви спустили швидко
 • При безперервної практиці, ви будете в змозі перекачувати більше молока, так як ваші груди підігнана до насоса і дати вам якість молока
 • Тримайте значну різницю в часі між двома насосними сесій, щоб гарантувати, що ви отримаєте аналогічні кількості молока.
 • Це більш важливо знати, скільки молока дитина отримує в період часу 24 години, а не за годування

Там немає жодного правила про те, скільки грудного молока, щоб накачати. Таким чином, насос грудного молока на вашому власному зручності і відповідно до потреб вашої дитини. Ніхто не знає ваше тіло краще, ніж ви.

Як зберігати грудне молоко?

Зберігання грудного молока може бути досить складно, оскільки вміст жиру в молоці постійно зазнає змін. Перше, що ви повинні бути обережні датує молоко. Це дозволяє знати, коли ви накачали молоко і використовувати найстарішу першу.

 • Ви можете зберігати грудне молоко в пластиковий або скляний контейнер, який герметично, щоб зберегти його свіжим протягом тривалого періоду часу
 • Як правило, насос поставляється з контейнером для зберігання зі шкалою вимірювання, що дозволяє зберігати молоко відповідно до споживанням вашої дитини
 • Молоко можна зберігати в морозильній камері протягом певного періоду в залежності від температури, хоча краще, щоб переконатися, що дитина споживає молоко в більш ранні періоди, так як з часом, його поживні цінності, зменшується

Де зберігати грудне молоко після насосної?

Насосні молоко з грудей стає полегшенням, коли ви знаєте, що там зберігається молоко в морозилці. Вам не потрібно тримати, що знаходяться в процесі кожен раз. Це молоко може зберігатися свіжим увазі за два тижні до дванадцяти місяців. Проте, дотримуйтесь наступних покажчики на увазі, коли ви зберігаєте його.

Як розморожувати грудне молоко?

Час є основним стримуючим фактором в заморожуванні і відтаванні грудне молоко. Якщо розморожували молоко не споживається протягом 24 годин холодильного або через 1 годину при кімнатній температурі, він псується. Недолік про талом молоці є те, що вона не може бути заморожена знову. Наступні повинні допомогти вам зберегти молоко свіжим і в хорошій якості.

1. Заморожування грудного молока

 • У той час як заморожування, не забудьте зберегти його в контейнерах відповідно до частини підходить для вашої дитини. Якщо 50 мл витрачаються на споживання, зберігати його відповідним чином. Це допоможе вам переконатися, що ви не витрачаєте молоко.
 • Чи не заморожувати його в контейнери, з яких ви не можете розпоряджатися його легко. Це не тільки збільшує клопіт, але і дозволяє домішкам проникати в.

2. Розморожування молоко грудей

 • Завжди пам’ятайте, що молоко має бути розморожені і не кип’ятити. Тримаючи контейнер, який має молоко в ній під теплою водою, поки він не досягне потрібної температури.
 • Ви також можете дозволити їй розморожувати в головному відділенні протягом ночі і використовувати його при кімнатній температурі на наступний день.
 • Не використовуйте мікрохвильову піч для розморожування або розігріву, як він вбиває поживні речовини в молоці. Гарячі плями можуть також розвиватися, зниження якості молока.

3. Як довго може Грудне молоко зберігатися?

 • При зберіганні молока в морозильної камери вашого холодильника, він буде залишатися свіжим протягом максимум двох тижнів. Чим раніше ви можете використовувати це молоко, тим краще.
 • Деякі холодильники мають окремий відсік як морозильної камери. Оскільки це відкрито рідше, і в 0⁰ F, він зберігає молоко свіжим протягом трьох-шести місяців.
 • Морозильники, порівняно, зберегти молоко свіжим довше. Воно може бути збережено протягом максимум дванадцяти місяців.
 • Проте, якщо ви любите молоко, щоб бути свіжим і споживаються протягом дня, Центр по контролю і профілактиці захворювань говорить про те, що кращий спосіб для зберігання грудного молока при кімнатній температурі протягом шести-восьми годин