Ви хочете, щоб знизити рівень холестерину в вашому тілі? Робіть ці вправи

Якщо ви маєте справу з проблемами холестерину, здійснюючи це одна річ, яка може допомогти вам знизити рівень холестерину в здоровому діапазоні. Регулярні тренування, такі як їзда на велосипеді, ходьба, плавання і т.д., можуть тільки не допомогти в зниженні рівня LDL холестерину і тригліцеридів, але він також може допомогти в підвищенні рівня холестерину HDL в організмі. Дізнайтеся, чому і як вправи добре для зниження рівня холестерину, а також знати про деякі з кращих вправ, які можуть допомогти вам в досягненні того ж, в цьому записі.

Чому вправи краще працює на зниження рівня холестерину?

Подив чи можуть фізичні вправи знижують рівень холестерину в крові? Ну, да, це може творити чудеса. Восковий ліпідний жир, який виробляється печінкою, природним чином присутній в нашому організмі. Тим не менш, деякі люди можуть мати це жирова речовина в більшій кількості, ніж це потрібно в кількостях, їх тіла, які потім прилипає в артеріях.

Після приєднання до артерій, звужує їх, тим самим збільшує шанси серцево-судинних захворювань. Проте, регулярні вправи допомагають у зміні характеру холестерину. У дослідженні було доведено, що вправи не тільки покращує розмір і число частинок холестерину несучої, але вона також допомагає зробити їх більше або пухнастою і, отже, меншу схильність до викликаючи закупорку в артеріях.

Скільки вправ вам потрібно?

Згідно з останніми дослідженнями, важливо здійснювати протягом 30 хвилин в день, по крайней мере 4 до 5 днів в тиждень. Проте, навіть якщо ви можете заощадити від 60 до 90 хвилин в тиждень для фізичних вправ, це може виявитися корисним для вашого здоров’я. Якщо у Вас є напружений графік, ви можете розбити работающ графік на два 15-хвилинних тренувань в день.

Кращі види вправ, щоб скоротити рівень холестерину

Ось деякі вправи, які можуть допомогти вам в вирубці рівня холестерину:

1. Жвава Прогулянка

Ходьба є, безсумнівно, один з кращих вправ для зниження рівня холестерину природно. Ходьба є більш безпечним варіантом для людей, які не можуть працювати, або через зайвої ваги або через старість. Тим не менш, переконайтеся, що ви йдете швидким кроком або в більш швидкому темпі, щоб досягти кардіо ефектів. Останні дослідження довели, що ходьба має перевагу, аналогічні роботи, коли мова йде про зниження рівня холестерину.

2. Біг або біг підтюпцем

Якщо ви не дужий, ваш вік не є проблемою, і ваші суглоби здорові, то ви повинні вибрати для бігу підтюпцем або біг в якості повсякденної форми вправ для зниження рівня холестерину швидко. Відповідно до одного з досліджень, було виявлено, що бігунів на довгі дистанції або бігуни мають здоровий рівень холестерину, ніж короткі відстані бігунів.

3. Купатися

Плавання є відмінним способом тримати додаткову вагу під контролем і це також допомагає в підтримці більш високий рівень холестерину в організмі. Ця форма аеробних вправ також легко на суглоби.

4. Підніміть деякі ваги

Вага підготовка є відмінним способом отримати ваш рівень холестерину в межах нормального діапазону. Згідно з дослідженням, було доведено, що люди, які слідували за навчання опору позбувшись LDL з крові швидше, ніж ті, хто не дотримувався будь-якої підготовки опору режиму.

5. Велоспорт

Велоспорт є відмінним способом зробити деякі аеробні тренування. Якщо ви відчуваєте біль або хворобливість в суглобах, ви можете зробити їзду на велосипеді для підтримки рівня холестерину під контролем. Велоспорт є фантастичним способом зниження ризику серцевих захворювань теж.

6. Йога

Як би дивно це може здатися, але йога може допомогти в зниженні рівня холестерину в крові. Деякі дослідження підтверджують, що йога не є корисною лише для поліпшення здоров’я серця, але і допомагають в підвищенні рівня холестерину в організмі. Відповідно до одного з опублікованих досліджень, люди, які практикують йогу на регулярній основі мали кращі рівні холестерину, ніж ті, хто не практикує йогу.

7. Аеробіка, Zumba або Танці

Будь-яка висока інтенсивність тренування, такі як Zumba, танці або аеробіка, не тільки допоможе вам залишатися в гарній формі, але це велика форма фізичних вправ для зниження поганого холестерину або тримати рівень холестерину під контролем.

Ви можете вибрати будь-яку форму здійснення, які ви можете легко зробити. Якщо у вас є сидячий спосіб життя, прийняти це повільно і нарощувати свою витривалість, перш ніж зайняти напружені тренування. Однак, якщо ви старше 60 років, ви ожирінням, або у вас є сидячий спосіб життя, ви повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати робити будь-які напружені або високої інтенсивності тренувань.

Як встигнути вправи, щоб отримати ваші рівні холестерину вниз?

Гімнастика може отримати одноманітний і нудний. Однак мантра тримати себе pepped вгору і мотивованими. Ось кілька способів залишатися мотивованим:

1. Отримати партнер

Ви можете насолоджуватися йти на пробіжку або підштовхувати все самі протягом деякого часу, але через деякий час, це може здатися настільки нудним, і ви навіть можете двоярусні ваші здійснюють сесії. Ви повинні попросити друга або члена сім’ї, щоб приєднатися до вас, щоб тримати його більш захоплюючим і для перебування понад відтісняються.

2. Keep It Real

Нереальні цілі не тільки важко досягти, але вони можуть також забирають на ваше здоров’я. Тримайте його простим і тримати його реальним, нічого в житті не дається легко, і здоров’я не виняток. Малі досяжні цілі будуть тримати вас щасливими і зосереджені.

3. Перебування Flexible

Чи не бути жорстким з графіком, що здійснює. Це означає, що якщо ви не в змозі піти на пробіжку, ви повинні планувати, щоб зробити деякі йоги будинку. Мета полягає в тому, щоб здійснювати і, якщо на кілька днів, одна з форм здійснення може не бути можливим, вибрати інший.

Там не повинно бути ніяких компромісів, наскільки здоров’я стурбований. Тому, якщо ви були виявлені з більш високим рівнем холестерину, це ознака того, що вам потрібно тягнути ваші шкарпетки і взяти на себе відповідальність за своє здоров’я. Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам в отриманні деякої перспективи залишатися здоровими і мотивованими. Будьте здорові і щасливі.