Ви хочете мати більш тонкі і тоновані ікри чи? Робіть ці вправи

Літній сезон вимагає коротких суконь і купальних екскурсії. Але, швидше за все, що ваші худі або громіздкі ноги тримати вас приховані під шарами одягу і низької самооцінки. За допомогою цих литкових вправ для жінок, ви можете дати вашим ногам заслуженого підтяжку обличчя.

З настанням літа, мода сцена змінилася від сірих кольорів взимку свіжих літніх з них. Партія сцени теж змістилася від закритих банкетів до басейну. Це означає, що сукні, шорти і спідниця заклик сезону, і все готується, щоб показати ці скульптурні ноги. їх не мають? вона ніколи не буває занадто пізно, щоб почати. Дізнайтеся деякі легкі тренування ноги-схуднення, які допоможуть тон і форму ваших литок. Якщо ви були в свідомості ваших громіздких ніг, ці вправи тільки те, що вам потрібно.

Ефективне і легко теля вправу для жінок

1. Вгору і Вниз

Перший набір вправ, щоб тон телята вимагають, щоб ви починаєте з розсунутими ногами на ширині плечей, з стегна стирчать так, що коліна і щиколотки в лінії. Опустіть стегна до стегна вашого і підлогу паралельні. Є близько 20 п’ята підйомників, до ікри втомлюються.

2. Jumping Jacks

Стрибки це фантастичний спосіб об’єднати теля тонізуючих вправ з тими, для стегон. З вашої ноги на ширині плечей, випряміть спину і опустіть стегна до п’яти починають піднімати з землі. З цієї позиції, кожен стрибок може зажадати від вас махати руками над головою одночасно, як ви стрибаєте. Тіло буде зробити пряму лінію, коли Ви робите це.

3. Вагомі Питання

Тренування на витривалість також включає в себе вправи, щоб зробити худі ноги виглядають краще. Отримати в змозі зробити кілька простого теляти піднімає, переміщаючи вагу вашого тіла від п’яти до куль ваших ніг, тримаючи гантелі в руках. Збільшення зовнішнього опору створює велике навантаження на нижній частині ніг.

4. Альпініст

Отримати в пуш-апі позицію і переконайтеся, що ваш абс контракт. Хвилина швидкого бігу в такому положенні з ногою відбувається в і відмінно підходить для зміцнення литок.

5. Майстер по сходах

Один з самого простого старомодного вправи для телят працюють вгору і вниз по сходах. Півгодини такої сесії обов’язково тон цих телят, змушуючи їх виглядати сильними і добре.

6. теля підйомники

Один з кращих вправ для схуднення ніг є теля піднімає. Почніть з руки на стіні перед вами або на стегнах. Тримайте хвіст кістку заправлену в. Підніміть себе на пальці ніг і утримувати позиції протягом декількох секунд, перш, ніж принести ноги на землю. Це сприятиме зміцненню литок і може творити чудеса для вас.

Після цього тренування для телят змусить їх виглядати сексуально і підходять. Тепер, маючи тонкі і тоновані ноги не те, що ви можете тільки мріяти. При регулярних повторах цих вправ, ви можете сказати привіт тонких тонованим телят і ногам в найкоротших термінах. Тим не менш, важливо звернути увагу на вимоги вашого тіла і не оподаткувати за втоми.