Ви хочете кинути курити? Спробуйте ці здорові альтернативи

Куріння, ми говорили не раз, це шкідливо для здоров’я. Звичайно, це дає вам кілька хвилин блаженства, тому що це відмінний стрес пиятика, але негативний вплив, який приходить разом з ним набагато гірше, ніж його переваги. Кожна викурена сигарета ставить вас на ризик раку, серцевих захворювань і поганої якості життя.

Здорові та природні замінники для куріння

Якщо Ви читаєте цю статтю, то є ймовірність, що ви розглядаєте або плануєте канав цю погану звичку. Читайте на деякі здорові і натуральні замінники бити цю залежність.

1. Тримайте себе Зайнятий

Ви нікотиновий наркоман? Тоді ймовірність того, що у вас можуть виникнути симптоми відміни. Це може бути складним, так як більшість симптомів, які долають включає занепокоєння, неспокій, роздратування, втому, порушення сну і зміни настрою. Для того, щоб бути в змозі впоратися з цим, ви повинні тримати себе зайнятий. Візьміть новий курс або приєднатися до спільноти. Таким чином, ви будете тримати свій розум зайнятий.

2. Переконайтеся, що ви не ізолюють себе

Велика частина часу куріння є соціальною активністю. Люди беруть перекури між довгими годинами роботи або під час тусовки. Якщо ви вирішили кинути курити, то ймовірність того, що ви відрізали себе від своїх звичайних курців приятелів. Завзяті курці можуть мати зміни настрою під час цієї фази, яка сприятиме подальшому прискоренню необхідності ізолювати себе.

Але вам потрібно робити, щоб уникнути цього. Відмова від куріння не є формою покарання. Вам не доведеться мати справу з цим поодинці. Поговоріть зі своїми близькими і дорогими, розкажіть їм про своє рішення. Розкажіть свій курець приятель про цей крок в іншому напрямку, так що вони розуміють свої кордони.

3. Подумайте про переваги не курити

Тягу може бути важко, коли ви зосереджені на тому, скільки вам дійсно потрібно покурити. Замість цього дивитися в іншу сторону. Подумайте про те, як ви не вбиваючи ваш легкі, і в кінцевому підсумку сам. Ваше серце тепер набагато здоровіше, ніж коли ви постійно курити. Навіть текстура вашої шкіри і волосся стає краще, коли ви кинути курити. Переваги куріння в будь-який день буде важити важче, ніж проти куріння, для яких їх немає.

4. Візьміть нове хобі

Беручи нові хобі може мати позитивний вплив на ваше життя. Це може допомогти вам рости і стати більш продуктивним. Він також може дати вам відчуття впевненості в собі і поліпшити свої вміння і навички. Піднімають нове хобі, як читання гарної книги або картини. Є багато варіантів, доступних для Вас, щоб вибрати з.

5. Хіт тренажерного залу

Розробка відмінно підходить для вашого тіла, а також вашого розуму, він також є одним з кращих альтернатив для куріння для зняття стресу. Зареєструватися на найближчий тренажерний зал і працювати ваш шлях до хорошого здоров’я. Коли ви курите, вивільняє мозок гарного самопочуття гормони. Коли ви кинути курити, ви йдете в сенсі виведення в основному тому, що ці відчуття хороші гормони не проводиться. Вправа насправді допомагає звільнити ці гарне самопочуття гормонів, тому ми прекрасно себе почуваємо після хорошого тренування сесії.

6. Відволічіть себе, коли Кравінгс Hit

Ви зобов’язані мати тягу. Це невід’ємна частина відмови від наркоманії. Але коли ви відчуваєте, як ці пристрасті повзуть на вас, постарайтеся відвернути себе чимось іншим. Встань і погуляти, подзвонити другу, або просто вибрати книгу, яку ви можете прочитати. Намагайтеся не визнавати тягу.

7. Голковколювання

Голковколювання є давньою терапії, яка включає в себе тонкі голки, які вставляються в тіло. Голковколювання терапія корисна для декількох питань, і куріння є одним з них. Однак, в той час як це не працює для всіх, це робить для деяких – журі все ще на це, чи є ефективне лікування чи ні.

8. Обираю Електронні сигарети або трав’яні сигарети

Електронні або електронні сигарети є батарейками пристроїв, які є менш шкідливою альтернативою звичайних сигарет. Рослинні сигарети є більш органічним підставою, що знову-таки менш шкідливою альтернатива звичайних сигарет. Ці сигарети містять альтернативні трави куріння, які практично не мають вмісту нікотину. Ви можете вибрати для цього замість того, щоб ваш звичайний, але ви повинні знати, що в той час як вони є менш шкідливими в порівнянні, вони все ще погано для вашого здоров’я. Мета тут полягає в повністю покласти край цій шкідливій звичці, а не вибрати менше з двох зол.

9. Побалуйте себе

Отримати собі масаж або купити коробку цукерок. Якщо ви успішно покінчили з курінням, то ви заробили собі привілей давати собі стимули. Це додатково мотивує вас дотримуватися вашого рішення догляду за пачку сигарет.

10. Замініть сигарети з водою або морквою

Для деяких курців, одне питання вони стикаються, коли вони кидають курити бажання зробити щось зі своїм ротом. Потягуючи вода є відмінною заміною для куріння. Вода має тільки позитивні результати, на відміну від куріння. Якщо це не працює, вирізати деякі морквяні палички і споживати його всякий раз, коли ви відчуваєте бажання запалити сигарету.