Важливість активного відпочинку для людей з СДУГ і ожирінням

Рано лягати і рано вставати робить людину здоровою, багатою і мудрим і Здоров’я це багатство, кілька прислів’я вчать дітей в школі. Ці прислів’я часто йдуть через одне вухо і через інші, у більшості дітей. Не тільки діти, але багато разів, навіть батьки не дають значення гри на відкритому повітрі.

Чи ми бачимо, як діти грають на вулиці, чи не так? Пройшли ті дні, коли діти повернуться зі школи, швидко перекусити будинку, а потім кинутися на вулицю, щоб грати. Діти, народжені між 1986-2000 любив грати на вулиці. У той час як діти, народжені в останнє десятиліття люблять грати у відеоігри вдома і дивитися телевізор. Чому ви думаєте, ігри на свіжому повітрі є обов’язковим для вашої дитини? Ну, я тут, щоб вказати на переваги відкритої гри.

Ігри на відкритому повітрі зміцнює дитини не тільки фізично, а й робить мозок більш активним, що призводить до хорошої успішності. Це збільшує потужність пам’яті і змушує дитину відчувати себе свіжим. Дитина також вивчають соціальні навички (як розділити речі / іграшки) і може легко завести нових друзів.

Найголовніше, що покращує витривалість, а також. Ігри на відкритому повітрі також є важливим аспектом у підвищенні валові моторики, пізнавальні навички, логічне мислення і так далі. Таким чином, батьки можуть заощадити багато грошей, дозволяючи своїм дітям грати на вулиці, а не відправляти їх для різних класів, що є непотрібним.

Пот є корисним, оскільки він виводить токсини з організму. Одна порада, щоб гарантувати, що Ваша дитина залишається зволоженою. Дисципліна автоматично потрапляють в місце, коли дитина грає на вулиці, вдихаючи свіже повітря. Потрапляючи в цій процедурі також гарантує, що дитина втомилася після гри і їсть і спить рано.

Багато батьків забирають своїх дітей до дитячого психіатра, тому що їх молодий один гіперактивності і СДУГ (синдром дефіциту уваги / гіперактивності) .Готель відповідь дитина має занадто багато енергії в організмі. Тому, якщо ви нехай ваша дитина грати на вулиці, вся енергія буде використовуватися в конструктивному ключі. Таким чином, дозволяє стимулювати відкритий простір для запобігання ожиріння і сприяння зміцнення психічного і фізичного здоров’я, для того, щоб діти в даний час, щоб стати здоровою версією себе, коли вони виростуть.