Без клейковини Інгредієнти для вашої групи крові

Багато клейковини продукти не добре засвоюється. Камеді і зв’язуючі речовини в випічці можуть викликати спазми, здуття живота, запор або газ.

Глютену Випічка і Ваш тип крові

Багато клейковини продукти містять смоли і зв’язуючі речовини, що імітують дію глютену, і вони рідко підходять будь-який з типів крові. Гуарова камідь, трагакантовий камедь, гуміарабік і навіть ксантановая камедь також розбудувати травлення крохмалю і вуглеводів при споживанні у великих кількостях на регулярній основі. Справді, будь-який сполучна речовина, включаючи саго, тапиоку або картопляне борошно, що не підходить вашому типу крові також може викликати судоми, вітер, печію і відчуття тяжкості в грудях або животі.

За словами доктора Пітера Д’Адамо, фахівець з крові типу харчування, це відбувається тому, що сполучні агенти містять підривні елементи для нашого типу крові. За його інтенсивним дослідженням, вони можуть перешкоджати засвоєння поживних речовин, або навіть склеювати кров в деяких випадках. Вони негативно впливають на імунну систему і заважають травленню, засвоєнню поживних речовин і обмін речовин в цілому. Це майже так само погано, як є глютен, в першу чергу!

Крім того, переконайтеся, що хліб і торт заміни борошна відповідно до типу крові. Якщо немає, то ви все одно можете випробувати травні розлади, підвищений рівень гістаміну або ознаки непереносимості, такі як погане травлення, збільшення ваги, ослаблений імунітет і так далі. Ось чому я відкрив спеціалізований канал, щоб направляти вас: Мир без глютену; для вашого типу крові.

Рекомендації по безглютенової випічки найкраще підходить для всіх типів крові: Зернові і бобові

Зернові та Бобові для всіх типів крові

Просо зерно і борошно, лобода і зерно і борошно, зелений і жовтий горох і їх мука, рис (всі форми, крім дикого рису), рисові висівки, рисове борошно. Всі білі боби: Каннеллоні, Квасоля, боби масла.

Зернові та Бобові: Limited Придатність

Амарант НЕ B1 (секреторний). Це дуже поживні і можуть бути подрібнені в борошно. Гречана (соба) не в, АВ, О2 (НЕ секреторний). Для виготовлення шелестіти тісто, гречана мука або крупа замочує в воді протягом 2-3 днів на сонці, щоб сприяти зростанню природних дріжджів. Чорні очі боб (корова горох) найкраще підходить для O і A. У Південній Африці їх називають swartbekkies. Вони є відмінною заміною для крапин квасолі, використовуваної в мексиканських і африканських стравах.

Кукурудза / кукурудза, цукрова кукурудза, попкорн і висушені продукти тільки для A1 (секреторного). Хоча кукурудза клейковини, багато людей не переносять його, особливо в великих кількостях, часто на регулярній основі. Він підходить тільки в якості основних продуктів харчування для A-секреторой, але все ще може бути ГМО забруднений. (Непарний початок органічної солодкої кукурудзи або кульки попкорна не є серйозним порушення для інших типів крові Жоден не є пі скибочки поленти зараз і потім ..) Адзукі (невеликої червоної) квасолі і чорної квасоля: не для B , AB. Фава боб НЕ АВ2 і O2 (НЕ секреторой) Несумісні лектин вони містять може викликати серйозні проблеми для інших типів крові, які їдять їх регулярно.

Нут або Chana борошно (гарбанзо боб) тільки для O1 (секреторой). Це означає, що хумус не підходить для будь-якого іншого типу крові. Ви можете зробити хумус або модифікований Dhal з інших варених імпульсів, особливо з жовтої горохової муки або колотого гороху. Навіть банку нирки або Каннеллоні боби робить великий хумус. Спеклед квасоля, темно-боби тільки для A2 (НЕ Secretor) і B. Для інших типів крові вони можуть порушити щитовидну залозу, імунітет і викликають збільшення ваги і розлад шлунка. Сочевиці, квасолі Пінто не для B, О1 (секреторний).

Сочевиця проростає, здається, підходить для всіх типів крові через зміни, які відбуваються. Потім вони більше схожий на зелений овоч, нижче крохмаль і лектин. Dhal і poppadums зроблені з сочевиці. Використовуйте альтернативні борошна і імпульси відповідно до типу крові. Ліма квасоля тільки для B, О. Маш тільки для А, О. пророслих бобів мунгу може бути добре, але це краще, щоб перевірити свою толерантність.

Більшість соєвих продуктів: (. Ні-секреторой) тофу, молоко, темпех не для B, О2 Однак, ферментовані соєві продукти, такі як місо і соєвий соус може бути корисним в деяких випадках. Тамаринд боб тільки для B, AB. (Невелика кількість аромату каррі не буде занадто серйозним для будь-якого типу крові, але не в 3 рази в день, кожен день.) Сорго тільки для А, В2 (НЕ секреторой). Сорго є хорошим резервом для сухих сніданків і випічки і глютен. Це популярні африканські зернові, особливо для варіння пива. Зрілий сорго є менш руйнівним для інших типів крові. (Не їжте зелені стебла і зерно або дати їм тварина. Вони містять ціанід і інші смертельні хімічні речовини.)

ТЕФ (інжера) тільки для O, А2 (НЕ секреторой) Це крихітне зерно робить хорошу заміну для пшениці, будучи глютен. В Ефіопії, блін ферментованого тефф борошна називається інжера їх основним продуктом харчування. Тапіока (маніока) маніок тільки для А, В2 (НЕ Secretor), О1 (секреторний). Штраф тапиока борошно робить хорошу сполучну для заміни клейковини в більшості випічки рецептів для цих типів крові. Де вирощують маніок, вона є основним продуктом харчування. Навіть листя варять і їдять, як шпинат. Сагові продукти не для AB. Для всіх інших типів крові, тонка саго борошно робить хорошу сполучну для використання з іншими інгредієнтами для випічки в якості заміни сполучних на основі жувальної гумки, які не дуже підходить для будь-якого типу крові.

Зернові та Бобові не для будь-якого типу крові на глютену дієту

Всі продукти з пшениці, ячменю, есеїв хліб, Єзекіїль хліб, жито, жито, овес / висівки містять глютен, незалежно від того, щоб бути відповідним для вашого типу крові. Якщо ви не переносять глютен, то уникнути їх. Соєві боби продукти, які включають в себе зовнішню мембрану є ризикованими. Особливо соєве молоко виробляється з цілого соєвих бобів. Читайте етикетку! Це тому, що зовнішнє покриття містить потужні інгібітори трипсину, що не інактивовані під час обробки. Це може привести до необмеженого поділу клітин і реплікацію. Якщо є можливість раку, це погана новина. Соєві боби естрогенні, на користь реплікації клітин, в першу чергу. Те ж саме відноситься і до Соя присутній в кормах.

Тісто поліпшують Підходить для всіх типів крові

Яйця дають клейковину як переваги і підвищити поживну цінність. (* Не для вегетаріанців). Випічка порошок (з соди і лимонної кислоти), пектин яблучний, пекарські дріжджі, агар. Зброжує гречку або тефф протягом декількох днів покращує тісто використовується для приготування млинців. Апельсин, лимон і грейпфрут бузини. Цей унікальний метод також додає більше клітковини, пектин і корисні поживні речовини для хлібобулочних виробів.

Тісто поліпшують: Обмежена Придатність

Картопляна мука для AB, B1 (секреторой). Цей тонкий крохмаль додає пружні, еластичні текстури для випічки, таким чином обмежити обсяг до 10 мл на 250 мл рису або суміш борошна. Вживання в їжу великої кількості продуктів, що містять це викликає серйозний розлад шлунка в деяких інших типів крові. (Мій чоловік крові A-секреторний і не може переварити це взагалі! На щастя, він не пшеницю або клейковину нетерпимим.) Тапіока борошно для A, B2, O1 (секреторний). Додайте 10-15 мл тонкого крохмалю на 250 мл рисового борошна або змішаної борошна. Якщо ви не в змозі купити борошно, спробувати його подрібнюють, але залишається занадто піщана. Ви можете спробувати замочування і приготування тапиоки в желе. Використовуйте деякі з цього і змішати його з рідкою частиною Вашого рецепту, щоб отримати її гладкою і вершковим.

Спробуйте близько 30 мл желе в 250 мл борошна. Саго муки не для AB. Додайте 10-15 мл на 250 мл рисового борошна або змішаної борошна. Якщо ви не можете знайти невеликий крохмаль, спробуйте приготувати це і за допомогою желе, змішується з мокрими інгредієнтами. Спробуйте близько 30 мл желе в 250 мл борошна. Приготовлені солодка картопля: не для A. варені або мікрохвильовій печі, а потім очищений, солодка картопля може бути пюре з невеликою кількістю рисової муки і формують у вигляді пиріжка для смаження і випічки. Приготовлені солодка картопля також підсилює суміш пирога, якщо ви використовуєте яйця.

Всі типи крові слід уникати:

Трагакантовий камедь, карагенан, гуарова камедь, ксантанова камедь і гуміарабік. (Якщо це неминуче, або соціально незграбний, трохи не може викликати занадто багато дискомфорту, а не включати їх в рецептах.) Ви можете звернутися до моїх керівних принципів жири, масла, молочних продуктів і цукру для отримання додаткової інформації про хлібопекарських інгредієнтів. Після того, як ви знаєте, що ваш тип крові потім складається список того, що ви збираєтеся використовувати з цього моменту. Є багато списків типу крові, доступні в Інтернеті, але переконайтеся, що вони включають в себе списки для вашого статусу секреторного. Деякі зі старих немає. Пам’ятайте, щоб уникнути будь-якої клейковини по шляху.