Ароматерапія і ефірні масла, які можуть допомогти вам кинути курити

Ефірні масла: The Breakdown

Існує ціла індустрія там зусилля, щоб допомогти вам кинути курити. Від заміни нікотину терапії (нікотинова жувальна гумка, нікотин патч і т.д.) таблетки та електронні сигарети Є так багато різних продуктів і методів лікування на вибір. Один із способів, ви, можливо, не чули про, щоб допомогти вам кинути курити за допомогою ароматерапії і ефірних масел.

Я повинен зізнатися, що я не був знайомий з цією темою я. Це може допомогти, щоб дізнатися трохи більше про те, що саме ароматерапія і ефірні масла. Тоді ми можемо дізнатися про те, які ефірні масла можуть допомогти вам, поряд з плюсами і мінусами використання ароматерапії і ефірних масел, щоб допомогти вам кинути курити.

Що таке ароматерапія?

Ароматерапія є практика використання ефірних олій з рослин і рослинного матеріалу (листя, стебла, пелюстки, корені), щоб допомогти керувати і поліпшити широкий спектр фізичних і фізіологічних захворювань. Люди, які практикують ароматерапія (Aromatherapists) вважають, що ефірні масла можуть допомогти стимулювати тіло і розум таким чином, що традиційна, доказова медицина не може.

Ароматерапія лікування застосовуються трьома різними способами:

 • Поширення їх в повітрі навколо вас
 • Вдихаючи їх безпосередньо з випарників
 • Після їх наносять безпосередньо на шкіру

Солодкий запах перцю

Для більшості людей, найважча частина про кинути палити контролювати тягу і абстинентний. Ваше тіло постійно волає нікотин може викликати:

 • головні болі
 • запаморочення
 • тривожність
 • нудота

Найпростіше в світі було б просто вийти за сигаретами і зробити все болю йдуть. Це де ароматерапія і ефірні масла можуть допомогти вам. Ось деякі з найбільш популярних і рекомендованих ефірних масел, щоб допомогти з відмовою від куріння:

 • Чорний перець масло (Piper шдгіт) називається один з найбільш ефективних кинути палити , тому що масла вдихаючи це стимулює дихальну систему таким чином , що імітує тютюновий дим, який допомагає зменшити тягу і тривогу.
 • Angelica масло (дягель лікарський) , також відоме як масло ангелів, дягель масло, при вдиханні, зменшує тягу і допомагає людям кинути курити довше , ніж без вдихання парів.

Якщо ви все ще не впевнені в ефективності ефірних масел, є дослідження, які показують свою ефективність. Дослідження, опубліковане в журналі альтернативної та комплементарної медицини показало, що в дослідній групі з 20 учасників, тих, хто вдихнув краплю олії чорного перцю було їх тягу до нікотину різко скоротилося, в порівнянні з учасниками, які були дані плацебо.

У тому ж дослідженні, учасники, які отримали краплю олії дягеля, щоб вдихати чекали набагато більше курити знову, в порівнянні з тими, хто отримав плацебо. Таким чином, ми можемо отримати з цього, що, взяті разом чорний перець масло і масло дудника може допомогти людям в зниженні їх тягу і продовжуючи їх абстиненції.

Деякі ефірні масла, які можуть допомогти вам кинути курити

Ми вже говорили про те, як чорний перець масло і дудник масло може допомогти управляти тягу і абстинентний, але тут є кілька інших ефірних масел, які можуть допомогти вам кинути курити:

 • Лаванди, ромашки і бергамота масла можуть бути змішані разом і наносять місцево (тобто безпосередньо на шкіру) , щоб полегшити тягу і зменшити занепокоєння , пов’язаної з курінням.
 • Цитрусові масла (лимон, грейпфрут, апельсин) , як кажуть , викликають позитивні емоції , коли вони вдихають, які можуть допомогти вам , коли ви відчуваєте , дратівливим і нервовим з – за нікотинової.
 • Іланг-іланг масло є масло , яке можна використовувати під час сну. Поклавши декілька крапель на подушці або на тканину і поміщено поруч з вашою головою може полегшити стрес і занепокоєння. Він також може бути використаний в протягом дня , коли ваші пристрасті повзти вгору на вас.

Тепер було б хороший час, щоб говорити про плюси і мінуси використання ефірних масел, щоб допомогти вам кинути курити. Давайте поговоримо про переваги першим:

 • Ароматерапія і ефірні масла є природним, здоровим і органічним способом, щоб допомогти вам полегшити вашу тягу і симптоми абстиненції.
 • Вони прості у використанні і відносно дешево.
 • Вони не приходять з будь-якими доданими побічними ефектами.
 • Вони можуть бути використані поряд з іншими видами лікування для припинення куріння.

Ось мінуси:

 • Ароматерапія не ліки, і не є панацеєю.
 • Це не працює для всіх.
 • Вони ще повинні бути переконливо доведено ефективним.

Є ефірні масла дійсно працюють?

Тобто питання, яке ви повинні відповісти самі. Дослідження, згадані в цій статті, тільки показав, що ефірні масла можуть допомогти зменшити або послабити тягу і абстинентний, не виключає їх повністю. Ароматерапія і використання ефірних масел, класифікуються як додаткова терапія, таким чином, вони є засобами і інструментів, які працюють поряд з традиційними, науково обгрунтованими методами лікування, як НІ або таблетки для припинення куріння. Якщо ви хочете, щоб з’ясувати, ароматерапія і ефірні масла дійсно працюють для вас, то ви повинні йти вперед і спробувати його.